Registration Open for 2021-22 Batches

Name Rank
Akankshya Padhi (St. Anthony's Girls Sr. Sec. School, Hauz Khas,AIR-1-BMMC,Delhi University)
Divya Vaid (Mothers International School, New Delhi,AIR-1-B.COM(H),IP University)
Divya Vaid (Mothers International School, New Delhi,AIR-1-B.A Eco(Hons)/BBA/B.Com(Hons),Jamia Milia Islamia)
Yashaswi Misra (DPS Rohini,AIR-1-BBA,IP University)
Sumona Nag (N K Bagrodia, Dwarka,AIR-2-BBA,IP University)
Tanushree Dutta (Amity International School, Pushp Vihar,AIR-2-BJMC,IP University)
Yashaswi (Delhi Public School, Rohini,AIR-2-DU JAT,Delhi University)
Janya Sindhu (Delhi Public School, R.k.puram,AIR-3-BMS,St Xaviers)
Satviek Goel (Delhi Public School,AIR-3-DU JAT,Delhi University)
Simran Sohal (Modern Vidya Niketan,AIR-3-BBA,IP University)
Yashaswi (DPS Rohini,AIR-3-B.COM(H),IP University)
Mahika Vajpeyi (Delhi Public School, Indirapuram,AIR-4-DU JAT,Delhi University)
Shivani Bansal (D.C.Montessori Senior Secondary Smart School, Manimajra,AIR-4-B.COM(H),IP University)
Vaanyaa Gauri (Gyan Bharati School, Saket,AIR-4-BBA,IP University)
Jyotika Kapoor (Bhavan Vidyalaya, Chandigarh,AIR-5-BMS,St Xaviers)
Krishna Chaitanya Akalamkam (Spring Dales Public School, Pusa Road,AIR-5-BBA,IP University)
Nandan Goel (Bal Bharati Public School, Rohini,AIR-5-B.COM(H),IP University)
Ria Chopra (Amity International School, Saket,AIR-5-BJMC,IP University)
Simran Monga (Convent Of Jesus And Mary,AIR-6-BMMC,Delhi University)
Madhav Babbar (St Columbus school,AIR-6-BBA,Manipal University)
Tanishq Rastogi (Modern Vidya Niketan, Aravali Hills,AIR-6-BCA,IP University)
Tanushree Dutta (Amity International School, Pushp Vihar,AIR-7-BMMC,Delhi University)
Shresth Padia (Spring Dales Public School, Pusa Road,AIR-8-B.COM(H),IP University)
Kavya Dhingra (Apeejay School, Noida,AIR-9-B.COM(H),IP University)
Satvik Bansal (Delhi Public School, R.k.puram,AIR-9-DU JAT,Delhi University)
Vasu Goyal (Bal Bharati Public School, Pitampura,AIR-9-BBA,IP University)
Akul Jindal (Ryan International School, Rohini,AIR-10-DU JAT,Delhi University)
Kirti Dabas (Vikas Bharati Public School,AIR-10-B.COM(H),IP University)
Lakshay Agarwal (DAV, Gurgaon,AIR-10-Bsc Eco ,NMIMS)
Raj Sharma (Canyon School, Bhopal,AIR-10-BMS,St Xaviers)
Name Rank
Aashi Bhatnagar (Tagore international school vasant vihar ,AIR-11-BBA,IP University)
Amit Jindal (DAV, Gurgaon,AIR-11-B.COM(H),IP University)
Neha Sood (Mont Fort School, Ashok Vihar,AIR-11-DU JAT,Delhi University)
Anhad Arora (Vasant Valley School, Vasant Kunj,AIR-12-BMS,St Xaviers)
Kartik Gupta (Laxman Public School,AIR-12-BBA,Manipal University)
Priyanshi Goel (Dav Public School, Sreshtha Vihar,AIR-12-DU JAT,Delhi University)
Divyam Dewan (Birla Vidya Niketan, Pushp Vihar,AIR-13-BMS,St Xaviers)
Ishan Sen Manpurey (Birla Vidya Niketan, Pushp Vihar,AIR-13-BJMC,IP University)
Naman Madan (Salwan Public School, Old Rajender Nagar,AIR-16-BBA,Manipal University)
Pallavi Keswani (Convent Of Jesus And Mary,AIR-16-BMMC,Delhi University)
Neha Sood (Mont Fort School, Ashok Vihar,AIR-17-BBA,IP University)
Vaanyaa Gauri (Gyan Bharati School, Saket,AIR-17-B.COM(H),IP University)
Vaanyaa Gauri (Gyan Bharati School, Saket,AIR-17-DU JAT,Delhi University)
Pancham Gupta (Arwachin School , Dilshad Garden,AIR-18-DU JAT,Delhi University)
Shoury Anand (Mount Carmel School, Dwarka,AIR-18-BBA,IP University)
Ananya Bansal (Somerville School, Noida,AIR-19-B.COM(H),IP University)
Gunjan Bansal (Bhavan Vidyalaya, Chandigarh,AIR-19-B Sc. Economics,NMIMS)
Gunjan Bansal (Bhavan Vidyalaya, Chandigarh,AIR-19-B Sc. Economics,NMIMS)
Yashaswi Misra (The Air Force School, Subroto Park,AIR-19-BBA,Manipal University)
Mahima Goel (Delhi Public School, R.k.puram,AIR-20-B.COM(H),IP University)
Sanya Gupta (Ryan International
Sanya Gupta (Ryan International,Noida,AIR-20-BBA,NMIMS)
Shreshth Padia (Spring Dales Public School, Pusa Road,AIR-20-DU JAT,Delhi University)
Apoorva Gautam (Sadhu Vaswani International School, Shantiniketan,AIR-21-BBA,IP University)
Lakshay Agarwal (DAV, Gurgaon,AIR-21-BBA ,NMIMS)
Aashna Gupta (Bal Bharati Public School, Pitampura,AIR-22-Law,IP University)
Kirti Dabas (Vikas Bharati Public School,AIR-23-BBA,IP University)
Prakriti Gugliani (Birla Vidya Niketan, Pushp Vihar,AIR-23-BJMC,IP University)
Parv Gupta (Amity International School, Mayur Vihar,AIR-24-B.COM(H),IP University)
Ria Gupta (St.angel Senior Sec School, Rohini,AIR-24-DU JAT,Delhi University)
Name Rank
Achin Mehra (amity international school,AIR-25-BBA,IP University)
Chirag Singhal (ramjas school, pusa road,AIR-25-DU JAT,Delhi University)
Gayatri Aggarwal (Delhi Public School, R.k.puram,AIR-26-BBA,IP University)
Mahuri Salpekar (SDPS,AIR-26-B Sc. Economics,NMIMS)
Mahuri Salpekar (SDPS, Pusa Road,AIR-26-B Sc. Economics,NMIMS)
Khushi Jain (Vivekanand International, Ip Extn,AIR-29-BMMC,Delhi University)
Kirti Vardhan Singh (Test Series,AIR-29-DU JAT,Delhi University)
Manan Sharma (ryan international school rohini,AIR-29-BBA,IP University)
Vidushi Agarwal (Apeejay School, Sheikh Sarai,AIR-29-BMMC,Delhi University)
Garv Jain (Salwan Public School, Old Rajender Nagar,AIR-30-BBA,IP University)
Isha Gupta (DPS VASANT KUNJ,AIR-30-B.COM(H),IP University)
Nikhil Kalia (Amity International School, Pushp Vihar,AIR-30-DU JAT,Delhi University)
Aaryaman Singh (Step By Step, Noida,AIR-31-B.COM(H),IP University)
Kritik Jain (Delhi Public School, R.k.puram,AIR-31-DU JAT,Delhi University)
Pallavi Keswani (Convent Of Jesus And Mary,AIR-31-BJMC,IP University)
Prakriti Gugliani (Birla Vidya Niketan, Pushp Vihar,AIR-31-BMMC,Delhi University)
Kanika Chutani (Ahlcon Public School, Mayur Vihar,AIR-32-B.COM(H),IP University)
Wasiq Agha (DPS, Gurgaon,AIR-33-BJMC,IP University)
Manan Sharma (ryan international school rohini,AIR-34-DU JAT,Delhi University)
Sivagami (Gyan Bharati School, Saket,AIR-34-B.COM(H),IP University)
Gunjan Bansal (Bhavan Vidyalaya, Chandigarh,AIR-35-BBA,NMIMS)
Gunjan Bansal (Bhavan Vidyalaya, Chandigarh,AIR-35-BBA,NMIMS)
Sonal Gupta (Delhi Public School, R.k.puram,AIR-35-DU JAT,Delhi University)
Isha Gupta (Delhi Public School, Vasant Kunj,AIR-36-BBA,IP University)
Divya Vaid (Mothers International School, New Delhi,AIR-37-DU JAT,Delhi University)
Sonali Mitra (Apeejay School, Noida,AIR-37-B.COM(H),IP University)
Ayush Jain (Sachdeva Public School, Pitampura,AIR-39-DU JAT,Delhi University)
Devesh Mittal (Vasant Valley School, Vasant Kunj,AIR-39-DU JAT,Delhi University)
Aishwarya Jain (Presentation Convent Sr. Sec. School, Old Delhi,AIR-41-BMMC,Delhi University)
Simran Sohal (Modern Vidya Niketan , Sector 17,AIR-42-DU JAT,Delhi University)
Name Rank
Akshay Bhutani (Manav Sthali School, New Rajendra Nagar,AIR-43-BBA,IP University)
Vibhu Sood (DLDAV School, Shalimar bagh,AIR-43-B.COM(H),IP University)
Aaditya S (Cambridge School, Srinivaspuri,AIR-44-HM,NCHMCT)
Aryaman Parimoo (Apeejay School, Noida,AIR-44-B.COM(H),IP University)
Stuti Tiwari (LAXMAN PUBLIC SCHOOL HAUZ KHAS,AIR-44-BJMC,IP University)
Divya Vaid (Mothers international school aurobindo marg,AIR-45-BBA,IP University)
Abhra Rohatgi (Dps, Sec 45,AIR-46-BBA,IP University)
Shoury Anand (Mount Carmel School, Dwarka,AIR-46-DU JAT,Delhi University)
Apurva Lodha (Delhi Public School, Noida,AIR-49-DU JAT,Delhi University)
Gurnoor Singh (Mata Jai Kaur Public School,AIR-49-B.COM(H),IP University)
Utkarsh Sharma (Modern School, Barakhamba Road,AIR-49-BBA,IP University)
Mayank Thapar (Salwan Public School, Old Rajender Nagar,AIR-53-DU JAT,Delhi University)
Ria Gulati (DPS Ghazibad,AIR-53-B.COM(H),IP University)
Gurneet Singh Arora (Salwan Public School, Old Rajender Nagar,AIR-54-BBA,IP University)
Isha Chauhan (Army Public School, Dhaula Kuan,AIR-54-LAW,IP University)
Yukti Satija (Sadhu Vaswani International School, Shantiniketan,AIR-54-BMMC,Delhi University)
Nyxa Kataria (Delhi Public School, Faridabad.,AIR-55-BJMC,IP University)
Ritika Goyal (Vivekanand School, Anand Vihar,AIR-55-DU JAT,Delhi University)
Paromita Gupta (Loreto Convent School, Delhi Cantt,AIR-56-BMMC,Delhi University)
Trisha Gupta (Delhi Public School, Faridabad.,AIR-57-DU JAT,Delhi University)
Ria Gulati (Delhi Public School, Ghaziabad,AIR-58-DU JAT,Delhi University)
Nandan Goel (Bal Bharati Public School, Rohini,AIR-59-DU JAT,Delhi University)
Sonali Malhotra (Hans Raj Model School,AIR-60-BMMC,Delhi University)
Tushar Kanodia (Somerville School, Noida,AIR-60-B.COM(H),IP University)
Vanshika Sood (Army Public School, Dhaula Kuan,AIR-63-BBA,IP University)
C Vaishnav Kumar (Delhi Public School, R.k.puram,AIR-64-BBA,IP University)
Shreya Punhani (Bluebells International School, East Of Kailash,AIR-65-B.COM(H),IP University)
Diksha Luthra (Tagore International School, East Of Kailash,AIR-67-BMMC,Delhi University)
Shivansh Jindal (st. xaviers school, rohini,AIR-67-DU JAT,Delhi University)
Shagun Handa (Sadhu Vaswani International School, Shantiniketan,AIR-68-BMMC,Delhi University)
Name Rank
Vanshica Sahni (Amity International School, Gurgaon,AIR-68-DU JAT,Delhi University)
Nyxa Kataria (Delhi Public School, Faridabad.,AIR-69-BBA,IP University)
Vipul Jindal (Sachdeva Public School, Pitampura,AIR-72-DU JAT,Delhi University)
Advika Gupta (Bal Bharati Public School, Pitampura,AIR-73-DU JAT,Delhi University)
Ayushi Sharma (Queen's Mary School, Tishazari,AIR-73-BMMC,Delhi University)
Kirti Dabas (vikas bharti public school, rohini,AIR-74-DU JAT,Delhi University)
Rishabh Jain (DELHI PUBLIC SCHOOL , ROHINI,AIR-74-BBA,IP University)
Sidhant Yash Madan (Sanskriti School, Chanakyapuri,AIR-74-BBA,IP University)
Sumona Nag (Nk Bagrodia, Dwarka,AIR-76-DU JAT,Delhi University)
Akash Sarkar (DPS, Gurgaon,AIR-78-B.COM(H),IP University)
Anchal Sahai (Amity International School, Saket,AIR-78-DU JAT,Delhi University)
Jeewan Khullar (Salwan Public School, Old Rajender Nagar,AIR-78-BBA,IP University)
Bhavesh Gupta (n k bagrodia, rohini,AIR-79-DU JAT,Delhi University)
Madhav (Salwan Public School Rajendra Nagar,AIR-79-B.COM(H),IP University)
Sanya Gupta (Ryan International School, Noida,AIR-82-B.COM(H),IP University)
Madhav Malhotra (Salwan Public School, Old Rajender Nagar,AIR-83-DU JAT,Delhi University)
Simran Khurana (The Indian School,AIR-83-LAW,IP University)
Anjali Gatti (Guru Harkishan Public School, Karol Bagh,AIR-85-BMMC,Delhi University)
Harshit Yadav (Apeejay School, Faridabad,AIR-85-BBA,Manipal University)
Prachi Garg (Dav Public School, Pushpanjali,AIR-85-BMMC,Delhi University)
Prachi Garg (St. Thomas Girls Sr. Sec. School, Mandir Marg,AIR-85-BMMC,Delhi University)
Prakhar Sharma (Delhi Public School, Dwarka,AIR-86-DU JAT,Delhi University)
Mudit Sarna (Delhi Public School, Vasant Kunj,AIR-87-BBA,IP University)
Rhea Goel (DPS International, Saket,AIR-87-BMMC,Delhi University)
Shivansh Tuli (Itl Public School, Dwarka,AIR-89-DU JAT,Delhi University)
Shreya Banerjee (The Indian School, Sadiq Nagar,AIR-89-HM,NCHMCT)
Vanshika Sood (Army Public School, Dhaula Kuan,AIR-92-DU JAT,Delhi University)
Disha Nangia (Springdales School, Pusa Road,AIR-95-BMMC,Delhi University)
Jeewan Khullar (Salwan Public School, Old Rajender Nagar,AIR-96-DU JAT,Delhi University)
Sanchita Nagpal (Adarsh Public School, Vikas Puri,AIR-98-BJMC,IP University)
Name Rank
Stuti Tiwari (Laxman Public School,AIR-99-BMMC,Delhi University)
Sarthak Dubey (St Mary's Public School, South Delhi,AIR-100-DU JAT,Delhi University)
Madhav Babbar (Kendriya Vidyalaya, Janak Puri,AIR-104-DU JAT,Delhi University)
Sarth Mahajan (D.p.s Agra,AIR-105-DU JAT,Delhi University)
Samiksha Deswal (Dav Public School, Pushpanjali,AIR-107-BBA,IP University)
Shreyaa Balachandran (Carmel Convent School, Chanakyapuri,AIR-110-DU JAT,Delhi University)
Gursimer Singh Gulati (Ryan International School, Mayur Vihar,AIR-111-DU JAT,Delhi University)
Tushar Aggarwal (Dav Dayanand Vihar, Dayanand Vihar,AIR-114-DU JAT,Delhi University)
Archit Dikshit (Bluebells International School, East Of Kailash,AIR-116-DU JAT,Delhi University)
Shivansh Jindal (st. xaviers school, rohini,AIR-123-BBA,IP University)
Anmol Sapra (Dav Dayanand Vihar, Dayanand Vihar,AIR-123-DU JAT,Delhi University)
Ashna Chawla (Delhi Public School, R.k.puram,AIR-124-DU JAT,Delhi University)
Nimanyu Sharma (,AIR-125-DU JAT,Delhi University)
Ananya Bansal (Somerville School, Noida,AIR-127-DU JAT,Delhi University)
Sanchit Gangwani (Delhi Public School, Dwarka,AIR-130-DU JAT,Delhi University)
Sonali Mitra (Apeejay School, Noida,AIR-134-DU JAT,Delhi University)
Amrita Bansal (Amity International School, Noida,AIR-137-BBA,IP University)
Saksham Jain (Salwan Public School, Gurgaon,AIR-137-DU JAT,Delhi University)
Shashwat Grover (St Columba's School, C.p,AIR-139-DU JAT,Delhi University)
Kanisshk Maggo (New Era Public School, Mayapuri,AIR-141-DU JAT,Delhi University)
Shreya (Delhi Public School, Indirapuram,AIR-143-DU JAT,Delhi University)
L Sivagami (Gyan Bharati School, Saket,AIR-150-DU JAT,Delhi University)
Anish Narang (Ryan International School, Rohini,AIR-153-DU JAT,Delhi University)
Manas Malik (Sachdeva Public School, Rohini,AIR-154-DU JAT,Delhi University)
Poorvi Goyal (Bal Bharati Public School, Pitampura,AIR-162-DU JAT,Delhi University)
Saksham Banga (Amity International School, Noida,AIR-166-DU JAT,Delhi University)
Mayan Malhotra (Bal Bharati Public School, Pitampura,AIR-168-LLB,IP University)
Aashi Bhatnagar (Tagore International School, Vasant Vihar,AIR-169-DU JAT,Delhi University)
Archit Jindal (Ahlcon International School, Mayur Vihar,AIR-169-DU JAT,Delhi University)
Uday Sharma (City Montessori School, Lucknow,AIR-172-DU JAT,Delhi University)
Name Rank
Prakriti Gugliani (Birla Vidya Niketan, Pushp Vihar,AIR-173-DU JAT,Delhi University)
Vikrant Sharma (Dav Mausam Vihar, Mausam Vihar,AIR-173-DU JAT,Delhi University)
Shaurya Singru (Sanskriti School, Chanakyapuri,AIR-179-DU JAT,Delhi University)
Pankhuri Jain (Dewan Public, Meerut,AIR-181-DU JAT,Delhi University)
Ansh Dhawan (Svis, Dwarka,AIR-182-DU JAT,Delhi University)
Kavya Dhingra (Apeejay School, Noida,AIR-183-DU JAT,Delhi University)
Shivam Gupta (Birla Vidya Niketan, Pushp Vihar,AIR-189-LAW,IP University)
Sanna Arora (Convent of Jesus and Mary,AIR-199-DU JAT,Delhi University)
Vedant Comar (Ryan International School, Vasant Kunj,AIR-204-LLB,IP University)
Shreya Punhani (Bluebells International School, East Of Kailash,AIR-208-BBA,NMIMS)
Apoorva Jindal (Lovely Public School, Priyadarshini Vihar,AIR-229-LLB,IP University)
Gursehaj Singh (Amity International School, Mayur Vihar,AIR-248-LLB,IP University)
Anuj Sharma (Manav Rachna International School , Charmwood,AIR-257-BBA,IP University)
Mayan Malhotra (Bal Bharati Public School, Pitampura,AIR-306-,NMIMS)
Aman Ahuja (St Lawrence, Geetacolony,AIR-315-LLB,IP University)
Mayan Malhotra (Bal Bharati Public School, Pitampura,AIR-317-BBA,IP University)
Surbhi Chhatwal (Delhi Public School, Ghaziabad,AIR-350-LLB,IP University)
Aditya Khurana (Ryan International School, Mayur Vihar,AIR-417-LLB,IP University)
Saranya Rayaprolu (Kendriya Vidyalaya, R.k. Puram,AIR-493-LLB,IP University)
Mayan Malhotra (Bal Bharati Public School, Pitampura,AIR-598-B.COM(H),IP University)
Vedant Comar (Ryan International School, Vasant Kunj,AIR-693-BBA,IP University)
Rishabh Vig (Birla Vidya Niketan, Pushp Vihar,AIR-I-BMS,St Xaviers)
Aarushi Dhanda (O. P. Jindal Modern School, Hissar,AIR-Selected-BBA (Hons.),Christ University)
Aashna Jain (Delhi Public School, Mathura Road,AIR-Selected-BBA,Symbiosis, Noida)
Aashna Jain (Delhi Public School, Mathura Road,AIR-Selected-BBA,Symbiosis, Noida)
Aashna Mahajan (Delhi Public School, Dwarka,AIR-Selected-Bsc Eco ,NMIMS)
Aashna Manocha (Amity International School, Mayur Vihar,AIR-Selected-BBA,Symbiosis, Pune)
Aayush ARORA (Laxman Public School,AIR-Selected-BBA ,Christ University)
Abhishek Mahajan (Bhavan Vidyalaya, Chandigarh,AIR-Selected-BBA,Symbiosis, Pune)
Abhishek Verma (Maharaja Agrasen Model School, Ashok Vihar,AIR-Selected-BBA,Symbiosis, Noida)
Name Rank
Achin Mehra (amity international school,AIR-Selected-BBA,Symbiosis, Noida)
Adit Jain (Delhi Public School, Noida,AIR-Selected-BBA,Symbiosis, Noida)
Aditya Bodh (Ryan International School, Noida,AIR-Selected-LLB,SLS, Noida)
Aditya Bodh (Ryan International School, Noida,AIR-Selected-IPM,IIM Indore)
Aditya Gulia (Swarnprastha, Sonipath,AIR-Selected-IPM,IIM Indore)
Aditya Srivastava (Indraprastha International School, Dwarka,AIR-Selected-BBA ,NMIMS)
Akansha Monga (Sanskriti School, Chanakyapuri,AIR-Selected-BBA,Symbiosis, Pune)
Akash Gupta (Rishabh Public School, Mayur Vihar Phase 1,AIR-Selected-BBA IT,SICSR, Pune)
Akul Sharma (Dps, Noida,AIR-Selected-BBA,Symbiosis, Noida)
Alvin Kuruvilla Shaji (St Francis De Sales , Janakpuri,AIR-Selected-Mass Comm,Symbiosis, Pune)
Alvin Kuruvilla Shaji (St Francis De Sales , Janakpuri,AIR-Selected-Liberal Arts,Symbiosis, Pune)
Alvin Kuruvilla Shaji (St Francis De Sales , Janakpuri,AIR-Selected-Bsc Finance ,NMIMS)
Alvin Kuruvilla Shaji (St Francis De Sales , Janakpuri,AIR-Selected-Bsc Eco ,NMIMS)
Amrusha Singh (Delhi Public School, Dwarka,AIR-Selected-BCA,SICSR, Pune)
Ankita Kapoor (Modern School Sec -17, Faridabad,AIR-Selected-BBA,Symbiosis, Noida)
Ankush Khurana (The Indian School, Sadiq Nagar,AIR-Selected-IPM,IIM Indore)
Anmay Singh Bisht (Sanskriti School, Chanakyapuri,AIR-Selected-Bsc Finance ,NMIMS)
Anshul (Dav Cps, Narela,AIR-Selected-BBA,Symbiosis, Noida)
Anshul Rawat (Nk Bagrodia, Dwarka,AIR-Selected-BBA,Symbiosis, Noida)
Anshul Rawat (Nk Bagrodia, Dwarka,AIR-Selected-BBA,Symbiosis, Pune)
Anshul Rawat (Nk Bagrodia, Dwarka,AIR-Selected-BSc Eco,Symbiosis, Pune)
Anusha Gupta (Kothari International School, Noida,AIR-Selected-Cullinary Arts,Symbiosis School of Cullinary Arts)
Anusha Nagpal (Apeejay School, Faridabad,AIR-Selected-BBA,Symbiosis, Noida)
Anwita Ray (Apeejay School, Sheikh Sarai,AIR-Selected-LLB,SLS)
Anwita Ray (Apeejay School, Sheikh Sarai,AIR-Selected-LLB,UPES)
Apurva Lodha (Delhi Public School, Noida,AIR-Selected-IPM,IIM Indore)
Archit Jain (Hillwoods Academy, Preet Vihar,AIR-Selected-BBA,Symbiosis, Noida)
Arjun Shukla (Mothers International School, New Delhi,AIR-Selected-BBA,Symbiosis, Pune)
Arnav Shukla (Amity International School, Noida,AIR-Selected-BBA,Symbiosis, Noida)
Arshia Singh (Delhi Public School, Dwarka,AIR-Selected-BBA ,NMIMS)
Name Rank
Arshia Singh (Delhi Public School, Dwarka,AIR-Selected-Bsc Eco ,NMIMS)
Arush Jairath (Amity International School, Noida,AIR-Selected-BBA,Symbiosis, Noida)
Arush Jairath (Amity International School, Noida,AIR-Selected-BBA,Symbiosis, Pune)
Arushi Goel (Presidium School, Ashok Vihar,AIR-Selected-BBA,Symbiosis, Noida)
Arushi Goel (Presidium School, Ashok Vihar,AIR-Selected-LLB,SLS, Noida)
Aryaman Parimoo (Apeejay School, Noida,AIR-Selected-BBA,Symbiosis, Pune)
Aryaman Parimoo (Apeejay School, Noida,AIR-Selected-BSc Economics,Symbiosis, Pune)
Ashi Bansal (Delhi Public School, Mathura Road,AIR-Selected-BBA,Symbiosis, Noida)
Ayush Kwatra (bal mandir sr. sec. school,AIR-Selected-BBA,Symbiosis, Noida)
Bhavika Narang (Bal Bharti , Brij Vihar,AIR-Selected-BSc Economics,Symbiosis, Pune)
Bhavya Jain (Happy School, Daryaganj,AIR-Selected-BBA,Symbiosis, Noida)
Bhavya Jain (Happy School, Daryaganj,AIR-Selected-BBA,Symbiosis, Noida)
Bhavya Sabharwal (Amity International School, Noida,AIR-Selected-BBA,Symbiosis, Noida)
Bitan Barua (Somerville School, Noida,AIR-Selected-BBA,Symbiosis, Noida)
Bitan Barua (Somerville School, Noida,AIR-Selected-BBA,Symbiosis, Pune)
C Vaishnav Kumar (Delhi Public School, R.k.puram,AIR-Selected-BBA,Symbiosis, Pune)
Deeksha Agarwal (Dav Dayanand Vihar, Dayanand Vihar,AIR-Selected-BBA,Symbiosis, Noida)
Deepak Thakur (Bluebells International School, East Of Kailash,AIR-Selected-BBA LLB,Christ University)
Dennis Thomas (Somerville School, Vasundhra Enclave,AIR-Selected-BBA,Symbiosis, Noida)
Devesh Attrey (Somerville School, Vasundhra Enclave,AIR-Selected-BBA,Symbiosis, Noida)
Devesh Attrey (Somerville School, Vasundhra Enclave,AIR-Selected-BBA,Symbiosis, Pune)
Dhruv Gupta (Kr Manglam, Vikaspuri,AIR-Selected-BBA,Symbiosis, Pune)
Divya Vaid (Mothers International School, New Delhi,AIR-Selected-IPM,IIM Indore)
Eeshdeep Singh Kapoor (Bal Bharati Public School, Gangaram,AIR-Selected-BBA,Symbiosis, Noida)
Gargi (Doon Public School, Paschim Vihar,AIR-Selected-BSc Economics,Symbiosis, Pune)
Gayatri Aggarwal (Delhi Public School, R.k.puram,AIR-Selected-BSc Economics,Symbiosis, Pune)
Gunjan Patil (Khaitan Public School, Noida,AIR-Selected-BBA,Symbiosis, Noida)
Gunjan Patil (Khaitan Public School, Noida,AIR-Selected-BSc Economics,Symbiosis, Pune)
Gursehaj Singh (Amity International School, Mayur Vihar,AIR-Selected-LLB,SLS, Noida)
Gursehaj Singh (Amity International School, Mayur Vihar,AIR-Selected-BBA,NMIMS)
Name Rank
Harshit Yadav (Apeejay School, Faridabad,AIR-Selected-BBA,Symbiosis, Noida)
Himani Gera (Delhi Public School, Noida,AIR-Selected-BBA,Symbiosis, Noida)
Ishita Goel (Delhi Public School, Noida,AIR-Selected-BBA,Symbiosis, Pune)
Kartik Gupta (Laxman Public School,AIR-Selected-BBA(F&A),Christ University)
Kavya Dhingra (Apeejay School, Noida,AIR-Selected-BBA,Symbiosis, Pune)
Keshav Jatwani (Apeejay School, Faridabad,AIR-Selected-LLB,SLS, Noida)
Keshav Jatwani (Apeejay School, Faridabad,AIR-Selected-B.Com LLB,UPES)
Khushi Jain (G.d.geonka, Ghaziabad,AIR-Selected-BBA,Symbiosis, Noida)
Khushi Jain (G.d.geonka, Ghaziabad,AIR-Selected-BBA,Symbiosis, Pune)
Kirti Mishra (Bal Bharati Public School, Noida,AIR-Selected-BBA,Symbiosis, Noida)
Kritika Gupta (Laxman Public School,AIR-Selected-BA Eco (H),Christ University)
Madhurima (Kulachi Hansraj Model School, Ashok Vihar,AIR-Selected-BBA,Symbiosis, Noida)
Mannat Sharma (dps rk puram,AIR-Selected-BBA FIB,Christ University)
Mansi Agarwal (Ahlcon Public School, Mayur Vihar,AIR-Selected-BBA,Symbiosis, Noida)
Mansi Agarwal (Ahlcon Public School, Mayur Vihar,AIR-Selected-BBA,Symbiosis, Pune)
Manvi Tejpal (The Mother's International School, Aurobindo Ashram,AIR-Selected-BBA ,Christ University)
Megha Saini (Bal Bharati Public School, Dwarka,AIR-Selected-BBA,Symbiosis, Pune)
Megha Saini (Bal Bharati Public School, Dwarka,AIR-Selected-BBA ,NMIMS)
Nainika Vyas (Sardar Patel Vidyalaya, Khan Market,AIR-Selected-BBA (H),Christ University)
Nandini Bhatia (Convent Of Jesus And Mary,AIR-Selected-BBA,Symbiosis, Noida)
Nandini Bhatia (Convent Of Jesus And Mary,AIR-Selected-BBA,Symbiosis, Noida)
Navya Mittal (Apeejay School, Faridabad,AIR-Selected-BBA,Symbiosis, Noida)
Nikita Gupta (Amity International School, Noida,AIR-Selected-BSc Economics,Symbiosis, Pune)