Registration Open for 2021-22 Batches

Name Rank
Udit Miglani (Spring dales Pusa road, AIR - 1 - BMS,BBA(FIA),BBE, Delhi University)
Armaan Khosla (The Shri Ram School, Moulsari, AIR - 1 - BBA, Symbiosis - Noida)
Nishant goyal (NC Jindal public school, AIR - 1 - BBA, NMIMS)
Samreen Danish (Gyan Bharti, Saket, AIR - 1 - BBA, Jamia Hamdard)
Srishti Singh (Bal Bharati Public School, Pitampura, AIR - 1 - BMS, Manipal)
Sumana Chopra (Delhi Public School, R. K. Puram, AIR - 1 - BMMMC, Delhi University)
Udit Miglani (Spring dales Pusa road, AIR - 1 - B.com, IP Universty)
Vasu Agarwal (D.p.s, Mathura Road, AIR - 1 - BBA, Manipal)
Vrinda Gupta (Welham Girls' School, Dehradun, AIR - 1 - BMS, St. Xavier's College, Mumbai)
Avantika Mathur (Delhi Public School, Noida, AIR - 2 - BMS, St. Xavier's College, Mumbai)
Sejal Gupta (Delhi Public School, Noida, AIR - 2 - BBA, NMIMS)
Shubham Aggarwal (St Francis De Sales( Janakpuri), AIR - 2 - B.com, IP Universty)
Digant Vaish (Delhi Public School, VK, AIR - 4 - BBA, IP Universty)
Harshita Goel (bal Bharati Noida, AIR - 4 - BMM, St. Xavier's College, Mumbai)
KARTIK Bannerjee (St. Marry's School, AIR - 4 - BBA, Jamia Millia Islamia)
Samreen Danish (Gyan Bharti, Saket, AIR - 4 - B.com, Jamia Millia Islamia)
Shivam Kansal (Amity International School, Noida, AIR - 4 - BMS, St. Xavier's College, Mumbai)
Yaseer Ahmed Khan (The Frank Anthony Public School, AIR - 4 - BBA, Jamia Millia Islamia)
Nishant goyal (NC Jindal public school, AIR - 5 - BMS,BBA(FIA),BBE, Delhi University)
Jahnvi Joshi ( Sardar Patel Vidyalaya, AIR - 5 - BBA , IP Universty)
Rishabh Mittal (MVN 17', AIR - 6 - BMS,BBA(FIA),BBE, Delhi University)
Dhruv gupta (DPS, rohini, AIR - 6 - BBA , IP Universty)
Swayamsiddha Samal (Tagore International School, VV, AIR - 6 - HM, IP Universty)
Vivitsa Upasti (The Mothers International, AIR - 7 - BBA, MANIPAL)
Arunima Rao (Step By Step, Noida, AIR - 8 - BJMC, IP Universty)
Diwanshu Bartwal (Amity International School, Noida, AIR - 8 - BBA , IP Universty)
Rahul Maheshwari (Modern Vidya Niketan schools, 17, AIR - 8 - BMS, St. Xavier's College, Mumbai)
Tanmay Gupta (Step By Step, Noida, AIR - 8 - BMS, St. Xavier's College, Mumbai)
Dhruv gupta (DPS Rohini, AIR - 9 - BMS,BBA(FIA),BBE, Delhi University)
Rahul Sengupta (Mothers International School, AIR - 9 - BCA+MCA, IP Universty)
Name Rank
Udit Miglani (Spring dales Pusa road, AIR - 9 - BBA , IP Universty)
Abeer dhingra (Sanskriti school, AIR - 10 - BBA , IP Universty)
Shubham Aggarwal (St Francis De Sales( Janakpuri), AIR - 10 - BMS,BBA(FIA),BBE, Delhi University)
Daksh gupta (NK bagrodia, rohini, AIR - 11 - BMS,BBA(FIA),BBE, Delhi University)
Vineet Bhatt (Spring dales Pusa road, AIR - 11 - BBA , IP Universty)
Kajal Gupta (NC Jindal public school, AIR - 12 - Bsc Eco, NMIMS)
Tanmay Nerchehal (NK Bagrodia Dwarka, AIR - 13 - Bsc Eco, NMIMS)
Vineet Narang (Delhi Public School, R. K. Puram, AIR - 14 - BMS,BBA(FIA),BBE, Delhi University)
Sonakshi Agrawal (Delhi Public School, Noida, AIR - 14 - B.com, IP Universty)
Muskan Aggarwal (Delhi Public school (R.K Puram), AIR - 15 - B.com, IP Universty)
VIDUSHI SINGHAL (Delhi Public School, Mathura Road, AIR - 16 - BMS,BBA(FIA),BBE, Delhi University)
Nandita Relia (Apeejay School, Noida, AIR - 16 - BBA, Manipal)
Saloni Chaudhary (Delhi Public School, Ghaziabad, AIR - 17 - BMS,BBA(FIA),BBE, Delhi University)
Tushar Panwar (Tagore International School, East Of Kailash, AIR - 17 - BBA , IP Universty)
Chayan Chopra (Delhi Public School, R.k.puram, AIR - 18 - BMS,BBA(FIA),BBE, Delhi University)
Arunima Rao (Step By Step, Noida, AIR - 19 - BBA , IP Universty)
Anmol Arora (D.a.v Public School , Dayanand Vihar, AIR - 19 - BMS,BBA(FIA),BBE, Delhi University)
Sonakshi Agrawal (Delhi Public School, Noida, AIR - 19 - Bsc Eco, NMIMS)
Anurag Kumar (DPS, SEC-45, GGN, AIR - 20 - B.com, IP Universty)
Rachin Deshwal (Notre Dame,Badarpur, AIR - 20 - HM, IP Universty)
Shivani Kanojia (St Francis De Sales( Janakpuri), AIR - 20 - B.com, IP Universty)
Avantika Mathur (Delhi Public School, Noida, AIR - 21 - Bsc Eco, NMIMS)
Daksh gupta (NK bagrodia, rohini, AIR - 21 - BBA , IP Universty)
Nimai mittal (Kulachi hansraj model school, AIR - 21 - B.com, IP Universty)
SANCHIT MEHRA (Ryan int. school vasant kunj, AIR - 21 - Bsc Eco, NMIMS)
Sumana Chopra (Delhi Public School, R. K. Puram, AIR - 21 - BJMC, IP Universty)
Vivitsa Upasti (The Mothers International, AIR - 22 - BBA, NMIMS)
Rishabh Gupta (K.R MANGLAM, AIR - 23 - B.com, IP Universty)
Ashish Malhotra (DAV , pushpanjali, AIR - 24 - BBA , IP Universty)
Bhavya Khanduja (Rosery senior sec school, AIR - 24 - BMS,BBA(FIA),BBE, Delhi University)
Name Rank
Siddharth Bagdi (National Victor Public School, Ip Extn., Patparganj, AIR - 24 - BBA, NMIMS)
Deepika Gulati (Apeejay School, Noida, AIR - 28 - BBA, Manipal)
Deepika Gulati (Apeejay School, Noida, AIR - 28 - BBA , IP Universty)
Vasu Agarwal (D.p.s, Mathura Road, AIR - 28 - B.com, IP Universty)
Vasu Agarwal (D.p.s, Mathura Road, AIR - 29 - BMS,BBA(FIA),BBE, Delhi University)
Nishant goyal (NC Jindal public school, AIR - 30 - B.com, IP Universty)
Sejal Gupta (Delhi Public School, Noida, AIR - 31 - BMS,BBA(FIA),BBE, Delhi University)
Sonakshi Agrawal (Delhi Public School, Noida, AIR - 31 - BBA, NMIMS)
Bhavya Srivastava (Holy Child Sr Sec school ( Rajouri Garden), AIR - 33 - BJMC, IP Universty)
Vishesh garg (Ryan international, mayur vihar, AIR - 33 - BMS,BBA(FIA),BBE, Delhi University)
SANCHIT MEHRA (Ryan int. school vasant kunj, AIR - 33 - BBA, NMIMS)
Avenika Mohan (Springdales, pusa road, AIR - 35 - BBA , IP Universty)
Diwanshu Bartwal (Amity International School, Noida, AIR - 35 - BMS,BBA(FIA),BBE, Delhi University)
Advik Aggarwal (Amity International School, Mayur Vihar, AIR - 36 - BBA, NMIMS)
Kartik Jain (BBPS, Rohini, AIR - 36 - BBA , IP Universty)
Khushi Tyagi (Delhi Public School, Noida, AIR - 36 - BMS,BBA(FIA),BBE, Delhi University)
Abeer dhingra (Sanskriti school, AIR - 38 - BMS,BBA(FIA),BBE, Delhi University)
Avantika Mathur (Delhi Public School, Noida, AIR - 39 - BBA, NMIMS)
Lakshya Sayal (Amity International School, Noida, AIR - 39 - BBA, NMIMS)
Kanika Rustogi (Sanskriti, AIR - 40 - BBA , IP Universty)
Samarth Rehani (Bal bharti Dwarka, AIR - 40 - HM, IP Universty)
Aman Narang (Bal Bharti (Gangaram), AIR - 41 - HM, IP Universty)
VINAYAK KALRA (Modern Vidya Niketan, Faridabad, AIR - 41 - BMS,BBA(FIA),BBE, Delhi University)
Pulkit Garg (Mayoor Public School, Noida, AIR - 41 - B.com, IP Universty)
Shachi kundra (BBPS, Pitampura, AIR - 41 - BJMC, IP Universty)
Samreen Danish (Gyan Bharati School, Saket, AIR - 42 - BBA , IP Universty)
parth handa (DPS dwarka, AIR - 43 - B.com, IP Universty)
Prampreet (BBPS, Pitampura, AIR - 45 - BBA , IP Universty)
Avantika Mathur (Delhi Public School, Noida, AIR - 46 - BBA , IP Universty)
Manvi Agarwal (NK Bagrodia Dwarka, AIR - 46 - Bsc Eco, NMIMS)
Name Rank
Amitash Degan (Delhi Public School, Noida, AIR - 47 - BBA , IP Universty)
Vaibhav Dogra ( Greenfields Public School, Dilshad Garden, AIR - 47 - HM, IP Universty)
Sagar Dutta (Tagore International School, VV, AIR - 48 - BBA , IP Universty)
Himanshu Garg (Maharaja Agresen public school, AIR - 49 - BBA , IP Universty)
Roopak Kapoor (Delhi Public School, RKP, AIR - 49 - BMS,BBA(FIA),BBE, Delhi University)
Chirag Jain (Vanasthali public school, AIR - 50 - B.com, IP Universty)
Rajat Goel (BBPS, Pitampura, AIR - 50 - BBA, NMIMS)
Mayank Gupta (Shah international (paschim vihar), AIR - 52 - BMS,BBA(FIA),BBE, Delhi University)
Sanchit Goel (Maharaja Agresen public school, AIR - 52 - BBA , IP Universty)
Akriti garg (Delhi Public school (R.K Puram), AIR - 53 - BBA , IP Universty)
Bhagyesh Tekriwal (Delhi Public School, RKP, AIR - 53 - HM, IP Universty)
Vidit Kedia (BBPS, Pitampura, AIR - 54 - B.com, IP Universty)
Vishesh garg (Ryan international, mayur vihar, AIR - 55 - BBA , IP Universty)
Daksh gupta (NK bagrodia, rohini, AIR - 56 - BBA, NMIMS)
Lakshita Belani (St. Anthony's, AIR - 58 - BMS,BBA(FIA),BBE, Delhi University)
sahil singal (Rukmini devi public school, AIR - 58 - BBA , IP Universty)
Pragya gupta (G D Goenka, rohini, AIR - 59 - BJMC, IP Universty)
Rohan Goel (Delhi Public School, Vasant Kunj, AIR - 61 - B.com, IP Universty)
Parth Verma (Army Public School, Noida, AIR - 62 - BMS,BBA(FIA),BBE, Delhi University)
Nakul Grover (Maharaja Agresen public school, AIR - 63 - BCA, IP Universty)
Paridhi Nahata (The srijan school, AIR - 63 - BBA , IP Universty)
Sarthak Surya (Summer Fields (co-ed) School, Kailash Colony, AIR - 64 - BBA , IP Universty)
Mayank Gupta (Shah international (paschim vihar), AIR - 65 - BBA , IP Universty)
Prateek Bansal (Rukmini devi public school, AIR - 65 - BMS,BBA(FIA),BBE, Delhi University)
Himanshu Gupta (DLDAV model school, AIR - 67 - B.com, IP Universty)
SANCHIT MEHRA (Ryan int. school vasant kunj, AIR - 67 - BBA , IP Universty)
Chayan jain (BBPS, Rohini, AIR - 68 - B.com, IP Universty)
Sanchit Jain (St. columba's public school, AIR - 69 - BBA , IP Universty)
Ashrit Sethi (Suncity Gurgaon, AIR - 70 - B.com, IP Universty)
Shubham Aggarwal (St Francis De Sales( Janakpuri), AIR - 70 - BJMC, IP Universty)
Name Rank
Apoorva Dua (Bal Bharti (Gangaram), AIR - 71 - BBA , IP Universty)
Prabhat aggarwal (BBPS, Rohini, AIR - 71 - BJMC, IP Universty)
Ekansh Gupta (, AIR - 72 - B.com, IP Universty)
Ashhna dewan (Mount Carmel Dwarka, AIR - 73 - B.com, IP Universty)
Rishi Sadana (AMITY INT SAKET, AIR - 75 - BBA , IP Universty)
Utkarsh Bharati (Mount Carmel School, AIR - 75 - HM, IP Universty)
Katrtik dhingra (Oxford Sr sec school (Vikaspuri), AIR - 78 - BJMC, IP Universty)
Apoorva Dua (Bal Bharti (Gangaram), AIR - 85 - BMS,BBA(FIA),BBE, Delhi University)
Ria Anand (MVN 17', AIR - 87 - BMS,BBA(FIA),BBE, Delhi University)
Abhishek Malhotra (Bal Bharti (pitam pura), AIR - 89 - BBA , IP Universty)
Rohan Sehrawat (Delhi Public School, VK, AIR - 90 - B.com, IP Universty)
Anjali Bhatia (DAV 14 FBD, AIR - 91 - B.com, IP Universty)
VRINDA GUPTA (Welham Girls' School, Dehradun, AIR - 92 - BMS,BBA(FIA),BBE, Delhi University)
Vibhor Dhamija (Amity International School, Pushp Vihar, AIR - 92 - B.com, IP Universty)
Drishti Jain (Mount Carmel Dwarka, AIR - 94 - BBA , IP Universty)
Annanya Bhatnagar (NK bagrodia, rohini, AIR - 95 - BJMC, IP Universty)
Anjali Sahu (Apeejay School, Saket, AIR - 96 - BBA , IP Universty)
Diksha miglani (Model School (Rohtak), AIR - 97 - B.com, IP Universty)
Arundhati Dave (Sri Ram School, Moulsari, AIR - 98 - BBA, IP Universty)
Rahul Sengupta (Mothers International School, AIR - 98 - BCA, IP Universty)
Rahul Maheshwari (Modern Vidya Niketan schools, 17, AIR - 114 - BMS,BBA(FIA),BBE, Delhi University)
Gurpreet Singh (Guru Harkishan Public School, India Gate, AIR - 182 - BMS,BBA(FIA),BBE, Delhi University)
Aman Aggarwal (Laxman Public School, AIR - 271 - Bsc Eco, NMIMS)
P Rashmika Rao (, AIR - 563 - HM, NCHMCT)
Achint Singh (Sacfred Heart Convent School, AIR - 1078 - HM, NCHMCT(IHM Banglore))
Kalyani Saini (S.r.d.a.v Public School, Dayanand Vihar, AIR - 1425 - BMS,BBA(FIA),BBE, Delhi University)
Manik Kumar (Delhi Public School, Ghaziabad, AIR - 2069 - BMS,BBA(FIA),BBE, Delhi University)
Rahul Singh (National Victor Public School, Ip Extn., Patparganj, AIR - 2214 - BMS,BBA(FIA),BBE, Delhi University)
Divyam Sayal (Ryan International School, Mayur Vihar, AIR - 2332 - BMS,BBA(FIA),BBE, Delhi University)
Ankit Rana (St. Andrews Scots Sr. Sec. School, Patparganj, AIR - 2368 - BMS,BBA(FIA),BBE, Delhi University)
Name Rank
Dhruv Malik (Somerville School, Noida, AIR - - - HM, Oberois)
Siddhant Singh (Vishwa Bharti Public School, Noida, AIR - - - HM, Oberois)
Parth verma (Mata jai kaur public school, AIR - 1 (OBC) - BMS,BBA(FIA),BBE, Delhi University)
Anushka Gupta (Modern Vidya Niketan, Faridabad, AIR - Selected - IPM, IIM indore)
Avantika Mathur (Delhi Public School, Noida, AIR - Selected - IPM, IIM indore)
Deepshikha (St. Andrews Scots Sr. Sec. School, Patparganj, AIR - Selected - IPM, IIM indore)
Dhairya Veer Thakur (Bhavan Vidyalaya, Chandigarh, AIR - Selected - IPM, IIM indore)
Harshita Saxena (Vivek High School, Chandigargh, AIR - Selected - IPM, IIM indore)
Kanika Rustogi (Sanskriti, AIR - Selected - IPM, IIM indore)
Kritika Saini (Carmel Convent School, Chanakyapuri, AIR - Selected - IPM, IIM indore)
Mrinank Agarwala (Delhi Public School, RKP, AIR - Selected - IPM, IIM indore)
P Rashmika Rao (, AIR - Selected - , Oberois)
Rishabh Gupta (Delhi Public School, Faridabad, AIR - Selected - IPM, IIM indore)
Rudresh Kapoor (Sanskriti School, Chanakyapuri , AIR - Selected - BBA, Symbiosis - Noida)
Sanchit Jain (St. columba's public school, AIR - Selected - IPM, IIM indore)
Sanchit Mehra (Ryan International School, Vasant Kunj, AIR - Selected - IPM, IIM indore)
Sejal Gupta (Delhi Public School, Noida, AIR - Selected - IPM, IIM indore)
Shashwat Tewari (Mothers International School, AIR - Selected - BBA, Symbiosis - Pune)
Shreyansh Garg (Manav Bharati India International School, AIR - Selected - BBA, Symbiosis - Noida)
Shruti venkat (Rukmini devi public school, AIR - Selected - IPM, IIM indore)
Sonakshi Agrawal (Delhi Public School, Noida, AIR - Selected - IPM, IIM indore)
Vineet Narang (Delhi Public School, R. K. Puram, AIR - Selected - IPM, IIM indore)
Vivitsa Upasti (The Mothers International, AIR - Selected - IPM, IIM indore)
Vrinda Gupta (Welham Girls' School, Dehradun, AIR - Selected - BBA, Symbiosis - Pune)
Vrinda Gupta (Welham Girls' School, Dehradun, AIR - Selected - Bsc Eco, Symbiosis - Pune)
Yashika Madan (St. Anthony's Girls Sr. Sec. School, AIR - Selected - BBA, Symbiosis - Noida)