Personalized Counselling - 9999975392
CLAT Helpline - 9599980111
International Education - 9599980109

Management

About Management
Various Management Programs
PRATHAM Offerings
PRATHAM Results
  • What is Management?

    Management is defined as a profession that involves managing people, things, tasks etc. This career is referred to as a career with the maximum scope. Why we say this is because wherever we look, whatever we do, we require managers.

    Just to state certain situations:

    • If we have to run a restaurant - We need managers
    • If we have to manage an IT company - We need managers
    • If we have to operate a Tuition center - Then too we need managers

    If we have a look at the statistics then we get to see that Indian economy is one of the fastest growing economies in the world and in the coming years India is expected to grow at a faster rate than USA. Also everyday more and more Multinational companies are setting up offices in India - for running these companies there is a growing need of managers and this growing need will continue to exist.


    So what does it mean for you?

    If you have a passion to manage large organizations,run your own company,set up your own business, management as a profession is something which is meant for you.


    Pursuing Management at an undergraduate level?

    Management comes in various specializations catering to students with different interests and focus levels. The most common forms of management as a course are Bachelor of Management Studies(BMS), , Bachelors in Business Administration (BBA), and Integrated 5 year Program (IPM) in management from IIM-Indore.


    Did you know?
    • IIM Indore also offers a BBA+MBA integrated PROGRAM, applicable to students passing out of class 12. The proposed five-year integrated PROGRAM in management (IPM) is a unique and creative PROGRAM to meet the aspirations of young students to become management specialists, change agents and societal leaders.
      Eligibility criteria:
      For General Categories:60% aggregate marks in class 10th &12th
      For SC/ST/PWD Categories:55% aggregate marks in class 10th &12th
      Shortlist for Personal Interview would be based on their performance in Aptitude Test. Final selection would be based on their performance in Aptitude Test (AT) and Personal Interview (PI). Government of India reservation norms would be followed while admitting the candidates.
    • Bachelors of Business Studies, Bachelors of Business Administration, Bachelors of Management Studies are all different names of the Undergraduate management programs offered by various universities.
    • 75-80% of the course curriculum of BMS/BBA(FIA)/BBE/ BBA is the same as that in an MBA. Hence, BMS/BBA(FIA)/BBE students, pursue an MBA mainly to broaden exposure and networks.
    • BMS/BBA(FIA)/BBE is also termed as a "Terminal Degree" which means, you as a student are not expected to do a Masters Program.
    • There is no eligibility criteria in terms of subject stream in class 12 i.e. Science, Commerce and Humanities students can all apply for Management.
  • Management in Delhi University

    Seats

    Exam Date

    Bachelor in Management Studies (BMS)

    Joint Admission Test
    (JAT)
    +
    GDPI
    (June)

      Shaheed Sukhdev College of Business Studies (SS CBS)

    185

      Deen Dayal Upadhyaya (DDU)

    46

      Keshav Mahavidyalaya (KMV)

    46

      Sri Guru Gobind Singh College of Commerce

    46

      College of Vocational Studies

    46

      Ramanujan college

    46

      Shaheed Rajguru College of Applied Sciences for Women

    46

      Ram Lal Anand College

    46

      Aryabhatta College

    46

    2. BBA(FIA) in Finance & Investment Analysis

      Shaheed Sukhdev College of Business Studies (SS CBS)

    90

      Shaheed Rajguru College of Applied Sciences for Women

    46

    Eligibility Criteria* As Per 2017 Structure

    1. More than 60% marks in XII
    2. Mathematics & English compulsory subject in XII

    5 Year Integrated Courses

    Seats

    Exam Date

      IIM, Indore (IPM)

    121

    Ent. Test/ Mid- May

      Narsee Monjee's Integrated (BBA-MMS)

    120

    NPAT/ Mid May

      O.P. Jindal Global University

    NA

    SAT/ UGAT/ JSAT

      Devi Ahilya Vishwavidyalaya, Indore (MBA-E, MBA)

    60-120

    CET, End of June

    Eligibility Criteria* As Per 2017 Structure

    1. More than 50% marks in XII
    2. English & Maths compulsory for Narsee Monjee

    Other Options for BBA/BBS/BMS

    Seats

    Exam Date

    Bachelor in Business Administration (BBA)

    Symbiosis Centre for Mgmt Studies, Pune & Noida

    300, 150

    SET/ May beg.

    Narsee Monjee's ASM SOC (BBA, Bsc. Eco & Bsc. Finance) Mumbai & Bengaluru

    720 (BBA) , 180 (BSc Fin)

    NPAT / Mid May

    Christ College, Bangalore

    NA

    Ent. Test / April end

    IP University

    4500

    CET/May end

    St. Xavier's College, Mumbai & Kolkata (BMS)

    60

    Ent. Test/ Jun beg

    Jamia Millia Islamia (BBS)

    44

    Ent. Test/ Jun beg

    Delhi Technological University (BBA) (Formerly Delhi College of Engineering)

    120

    Merit Only

    UPES, Dehradun (BBA)

    175

    GD & interview

    Eligibility Criteria* As Per 2017 Structure

    1. More than 50% marks in XII
    2. English & Mathematics/Statistics compulsory for Narsee Monjee
    Note: All exam dates are subject to change.


    What is tested in a BMS/BBA(FIA)/BBE/ BBA examination?

    • Basic Aptitude
    • General Awareness
    • Verbal Ability
    • Business Awareness
    • Quantitative Aptitude
    • Logical and Analytical Reasoning
  •  

    Features of PRATHAM Preparation Modules for Management

     

    Classroom Teaching

    • Concept sessions by the experts in the industry.
    • The session is divided into class exercise, class test and home assignment.


    Study Material

    • Knowledge Primer includes sections Quantitative Aptitude, Verbal Ability, Logical Reasoning, and General Awareness.
    • Vocabulary is the cornerstone of your English skills. Vocab-Booster in our pack helps in developing impeccable vocabulary.
    • Additional material on Current Affairs is provided and a Year Book is also included in our package as a special feature.


    Test Series

    • 80+ Topic Tests help students to gain immense practice on each topic.
    • 30+ Sectional Tests, 20+ Comprehensive Tests and 10+ Full Length Tests are the main highlights of the program.
    • 80+ Mock tests give an overall view about the exam structure and make sure that students adhere to time management protocol. Our test series are proctored by the experts of the respective subject.


    Online Support System (PSIS)

    Learning Material on the PSIS:

    • Daily Snapshots – Makes students aware of the current affairs in and around the world.
    • Monthly Compendium –Monthly recaps of news events. It includes news on National, International, Awards & Honors, New Appointments, MOUs & Agreements and Sports etc.
    • Video Lectures – E-learning modules of sections like Quantitative Aptitude, Verbal Ability, Logical Reasoning, and General Awareness help students in learning at their individual pace in their own time span.
    • Audio Lectures – Audio Recordings of vocab-booster and current affairs facilitate learning in their own time span.
    • Current Affairs Questionnaire – Every month, Questionnaire is uploaded to keep a check on day to day learning of current events.
    • Notifications &Updates–Alerts regarding the colleges/universities admission dates and criteria, changes in pattern of exams, updates of upcoming forms. Regular blogs to help students crack the exams.
    • Exam Analysis–In depth analysis of all the exams.


    Overall Personality Development Sessions

    • Students go through number of group discussion sessions under the supervision of the subject expert who guides them in terms of both, content and presentation skills.
    • Students are further trained on effective interview skills while participating in demo interview sessions during the month of May.

     

    Types of PRATHAM Preparation Modules

     

    PRATHAM WIZ KID

    • PRATHAM WIZKID is designed for students currently studying in class 12 and helps them survive in the roller coaster ride by ensuring a winning rank in the colleges through their preparation with PRATHAM.
    • It offers students comprehensive preparation for Undergraduate Program BBA/BMS entrance exams like DUJAT, IPM, NPAT, Xavier’s BMS, Christ etc.


    Highlights of PRATHAM WIZKID Batch

    • This course is offered in two phases
    • July – December (in the first year): Students complete the course while in Class 12.
    • March End – June (in the second year): Students revise the entire course for the second time.
    • Classroom Training: 210+ teaching hours by expertise in the field which includes 15 minutes test that would help students rejuvenating the thoughts expressed in the class.Current Affairs Test after every 15 days to keep up with the performance of the students.
    • Exhaustive Study Material: Access to more than 6500+ pages of study material with more than 1,00,000 questions.
    • Performance Evaluation: 50+ mocks with 20+ sectional tests and 30+ topic tests for entrance exams like BMS, BBA(FIA), IPM etc. Mocks are based on previous year question papers, keeping in mind the new patterns announced by the universities.
    • PSIS (PRATHAM Student Information System):  PSIS contains Daily Snapshots, Monthly Compendium, Monthly Questionnaire, Subject-wise Test Papers andTraining Modules.
    • Updates and Notifications: Regular Updates of exam notifications announced through E-mails, PSIS and SMS. Periodic Blogs to help students crack the exam and burst the stress.
    • Overall Personality Development Sessions: Students are trained for group discussions and interviews during the month of May in the second year.
    • Counseling and Guidance: Guidance in college/university selection, once the results are declared.

     

    Entrance Exam Specific

    BMS/BBA(FIA)/BBE IIM-Indore (IPM) NPAT (BBA-MMS)
    • Business Awareness and Current Affairs Classes for make or break section of the exam.
    • 145 hours of test series. 
    • 26 hours for BMS Special.
    • 6 hours for detailed analysis of Past year Papers.
    • 14 hours for revision of entire course just before the exam.
    • Special Business Awareness and Current Affairs Booklet.
    • BMS Special Booklet.
    • 22 Mock Papers in the online and offline mode to give detailed knowledge of the exam.
    • 10 hours for IPM Special Classes.
    • 14 Classes to deal with higher difficulty level of IPM.
    • IPM Special Booklet.
    • 145 hours of test series.
    • 10 combined Test for Quantitative Aptitude and Verbal Ability.
    • 12 Mock Papers in the online and offline mode to give detailed knowledge of the exam.
    • Special Class for written Ability Test (WAT).
    • Training for Group Discussion and Personal Interview.
    • 145 hours of test series.
    • 8 Mock Papers in the online mode to give detailed knowledge of the exam.

     

    PRATHAM ENDURANCE (2 Year Endurance Program)

    • PRATHAM ENDURANCE offers students comprehensive preparation for Undergraduate Program BBA/BMS entrance exams like DUJAT, IPM, NPAT, Xavier’s BMS, Christ etc.
    • This program is ideal for students who would be completing class 10 exams in March and would currently be in class 11. It helps them plan for their college well in advance and ensures a winning rank college by preparing with PRATHAM.


    Highlights of PRATHAM ENDURANCE Batch

    • This course is offered in three phases
    • July – December (in the first year): Students complete the course once while in Class 11.
    • June – December (in the second year): Students complete the course for the second time while in Class 12 through Topic Tests conducted fortnightly.
    • March End to June (in the third year): Crash Course revision completed for the third time.
    • Classroom Training: 280+ teaching hours by expertise in the field which includes 15 minutes test that would help students rejuvenating the thoughts expressed in the class.Current Affairs Test after every 15 days to keep up with the performance of the students.
    • Exhaustive Study Material: Access to more than 6500+ pages of study material with more than 1,00,000 questions.
    • Performance Evaluation: 50+ mocks with 20+ sectional tests and 30+ topic tests for entrance exams like BMS, BBA(BFIA), IPM etc. Mocks are based on previous year question papers, keeping in mind the new patterns announced by the universities.
    • PSIS (PRATHAM Student Information System):PSIS contains Daily Snapshots, Monthly Compendium, Monthly Questionnaire, Subject-wise Test Papers and Training Modules.
    • Updates and Notifications: Regular Updates of exam notifications announced through E-mails, PSIS and SMS. Periodic Blogs to help students crack the exam and burst the stress.
    • Overall Personality Development Sessions: Students are trained for group discussions and interviews during the month of May in the second year.
    • Counseling and Guidance: Guidance in college/university selection, once the results are declared.

     

    Entrance Exam Specific

    BMS/BBA(FIA)/BBE IIM-Indore (IPM) NPAT (BBA-MMS)
    • Business Awareness and Current Affairs Classes for make or break section of the exam.
    • 160 hours of test series.
    • 26 hours for BMS Special.
    • 6 hours for detailed analysis of Past year Papers.
    • 14 hours for revision of entire course just before the exam.
    • Special Business Awareness and Current Affairs Booklet
    • BMS Special Booklet
    • 24 Mock Papers in the online and offline mode to give detailed knowledge of the exam.
    • 10 hours for IPM Special Classes.
    • 14 Classes to deal with higher difficulty level of IPM.
    • IPM Special Booklet.
    • 160 hours of test series.
    • 10 combined Test for Quantitative Aptitude and Verbal Ability.
    • 14 Mock Papers in the online and offline mode to give detailed knowledge of the exam.
    • Special Class for written Ability Test (WAT)
    • Training for Group Discussion and Personal Interview.
    • 160 hours of test series.
    • 10 Mock Papers in the online mode to give detailed knowledge of the exam.

      

    PRATHAM CRASH COURSE

    • PRATHAM’s Crash Course batches are the most renowned batches in the test prep Industry. The commencement of these batches happens as soon as the board exams get over. WE at PRATHAM take our commitment to provide Quality education to the students in order to ensure their success at every point in life.
    • The Enrollments for the same starteven before the beginning of the board exams. Students who register for the crash course, get all the form notifications, and also get access to the PRATHAM Student Information System account, which already has prefed content, so that students acknowledge themselves with the course material beforehand.


    Highlights of PRATHAM CRASH COURSE Batch

    • This course is offered in one phase: March End to June
    • Classroom Training:  120+ teaching hours by expertise in the field which includes 15 minutes test that would help students rejuvenating the thoughts expressed in the class.
    • Exhaustive Study Material: Access to more than 6500+ pages of study material with more than 1,00,000 questions.
    • Performance Evaluation: 50+ mocks with 20+ sectional tests and 30+ topic tests for entrance exams like BMS, BBA(BFIA), IPM etc. Mocks are based on previous year question papers, keeping in mind the new patterns announced by the universities.
    • PSIS (PRATHAM Student Information System):  PSIS contains Daily Snapshots, Monthly Compendium, Monthly Questionnaire, Subject-wise Test Papers and Training Modules.
    • Updates and Notifications: Regular Updates of exam notifications announced through E-mails, PSIS and SMS. Periodic Blogs to help students crack the exam and burst the stress.
    • Overall Personality Development Sessions: Students are trained for group discussions and interviews during the month of May in the second year.
    • Counseling and Guidance: Guidance in college/university selection, once the results are declared.

     

    Entrance Exam Specific

    BMS/BBA(FIA)/BBE IIM-Indore (IPM) NPAT (BBA-MMS)
    • Business Awareness and Current Affairs Classes for make or break section of the exam.
    • 26 hours for BMS Special.
    • 6 hours for detailed analysis of Past year Papers.
    • 14 hours for revision of entire course just before the exam.
    • 110 hours of test series.
    • Special Business Awareness and Current Affairs Booklet
    • BMS Special Booklet
    • 20 Mock Papers in the online and offline mode to give detailed knowledge of the exam.
    • 10 hours for IPM Special Classes.
    • 14 Classes to deal with higher difficulty level of IPM.
    • IPM Special Booklet.
    • 110 hours of test series.
    • 10 combined Test for Quantitative Aptitude and Verbal Ability.
    • 10 Mock Papers in the online and offline mode to give detailed knowledge of the exam.
    • Special Class for written Ability Test (WAT)
    • Training for Group Discussion and Personal Interview.
    • 110 hours of test series.
    • 6 Mock Papers in the online mode to give detailed knowledge of the exam.

     

     

  • 2017
    2016
    2015
    2014
    2013
    2012
    • DU JAT Result
      BMS Result
      BBA Result
      IPM Result
        1. Yashaswi - (Delhi Public School, Rohini,AIR-2-DU JAT,Delhi University)
        2. Satviek Goel - (Delhi Public School,AIR-3-DU JAT,Delhi University)
        3. Mahika Vajpeyi - (Delhi Public School, Indirapuram,AIR-4-DU JAT,Delhi University)
        4. Satvik Bansal - (Delhi Public School, R.k.puram,AIR-9-DU JAT,Delhi University)
        5. Akul Jindal - (Ryan International School, Rohini,AIR-10-DU JAT,Delhi University)
        6. Neha Sood - (Mont Fort School, Ashok Vihar,AIR-11-DU JAT,Delhi University)
        7. Priyanshi Goel - (Dav Public School, Sreshtha Vihar,AIR-12-DU JAT,Delhi University)
        8. Vaanyaa Gauri - (Gyan Bharati School, Saket,AIR-17-DU JAT,Delhi University)
        9. Pancham Gupta - (Arwachin School , Dilshad Garden,AIR-18-DU JAT,Delhi University)
        10. Shreshth Padia - (Spring Dales Public School, Pusa Road,AIR-20-DU JAT,Delhi University)
        11. Ria Gupta - (St.angel Senior Sec School, Rohini,AIR-24-DU JAT,Delhi University)
        12. Chirag Singhal - (ramjas school, pusa road,AIR-25-DU JAT,Delhi University)
        13. Kirti Vardhan Singh - (Test Series,AIR-29-DU JAT,Delhi University)
        14. Nikhil Kalia - (Amity International School, Pushp Vihar,AIR-30-DU JAT,Delhi University)
        15. Kritik Jain - (Delhi Public School, R.k.puram,AIR-31-DU JAT,Delhi University)
        16. Manan Sharma - (ryan international school rohini,AIR-34-DU JAT,Delhi University)
        17. Sonal Gupta - (Delhi Public School, R.k.puram,AIR-35-DU JAT,Delhi University)
        18. Divya Vaid - (Mothers International School, New Delhi,AIR-37-DU JAT,Delhi University)
        19. Ayush Jain - (Sachdeva Public School, Pitampura,AIR-39-DU JAT,Delhi University)
        20. Devesh Mittal - (Vasant Valley School, Vasant Kunj,AIR-39-DU JAT,Delhi University)
        21. Simran Sohal - (Modern Vidya Niketan , Sector 17,AIR-42-DU JAT,Delhi University)
        22. Shoury Anand - (Mount Carmel School, Dwarka,AIR-46-DU JAT,Delhi University)
        23. Apurva Lodha - (Delhi Public School, Noida,AIR-49-DU JAT,Delhi University)
        24. Mayank Thapar - (Salwan Public School, Old Rajender Nagar,AIR-53-DU JAT,Delhi University)
        25. Ritika Goyal - (Vivekanand School, Anand Vihar,AIR-55-DU JAT,Delhi University)
        26. Trisha Gupta - (Delhi Public School, Faridabad.,AIR-57-DU JAT,Delhi University)
        27. Ria Gulati - (Delhi Public School, Ghaziabad,AIR-58-DU JAT,Delhi University)
        28. Nandan Goel - (Bal Bharati Public School, Rohini,AIR-59-DU JAT,Delhi University)
        29. Shivansh Jindal - (st. xaviers school, rohini,AIR-67-DU JAT,Delhi University)
        30. Vanshica Sahni - (Amity International School, Gurgaon,AIR-68-DU JAT,Delhi University)
        31. Vipul Jindal - (Sachdeva Public School, Pitampura,AIR-72-DU JAT,Delhi University)
        32. Advika Gupta - (Bal Bharati Public School, Pitampura,AIR-73-DU JAT,Delhi University)
        33. Kirti Dabas - (vikas bharti public school, rohini,AIR-74-DU JAT,Delhi University)
        34. Sumona Nag - (Nk Bagrodia, Dwarka,AIR-76-DU JAT,Delhi University)
        35. Anchal Sahai - (Amity International School, Saket,AIR-78-DU JAT,Delhi University)
        36. Bhavesh Gupta - (n k bagrodia, rohini,AIR-79-DU JAT,Delhi University)
        37. Madhav Malhotra - (Salwan Public School, Old Rajender Nagar,AIR-83-DU JAT,Delhi University)
        38. Prakhar Sharma - (Delhi Public School, Dwarka,AIR-86-DU JAT,Delhi University)
        39. Shivansh Tuli - (Itl Public School, Dwarka,AIR-89-DU JAT,Delhi University)
        40. Vanshika Sood - (Army Public School, Dhaula Kuan,AIR-92-DU JAT,Delhi University)
        41. Jeewan Khullar - (Salwan Public School, Old Rajender Nagar,AIR-96-DU JAT,Delhi University)
        42. Sarthak Dubey - (St Mary's Public School, South Delhi,AIR-100-DU JAT,Delhi University)
        43. Madhav Babbar - (Kendriya Vidyalaya, Janak Puri,AIR-104-DU JAT,Delhi University)
        44. Sarth Mahajan - (D.p.s Agra,AIR-105-DU JAT,Delhi University)
        45. Shreyaa Balachandran - (Carmel Convent School, Chanakyapuri,AIR-110-DU JAT,Delhi University)
        46. Gursimer Singh Gulati - (Ryan International School, Mayur Vihar,AIR-111-DU JAT,Delhi University)
        47. Tushar Aggarwal - (Dav Dayanand Vihar, Dayanand Vihar,AIR-114-DU JAT,Delhi University)
        48. Archit Dikshit - (Bluebells International School, East Of Kailash,AIR-116-DU JAT,Delhi University)
        49. Anmol Sapra - (Dav Dayanand Vihar, Dayanand Vihar,AIR-123-DU JAT,Delhi University)
        50. Ashna Chawla - (Delhi Public School, R.k.puram,AIR-124-DU JAT,Delhi University)
        51. Nimanyu Sharma - (,AIR-125-DU JAT,Delhi University)
        52. Ananya Bansal - (Somerville School, Noida,AIR-127-DU JAT,Delhi University)
        53. Sanchit Gangwani - (Delhi Public School, Dwarka,AIR-130-DU JAT,Delhi University)
        54. Sonali Mitra - (Apeejay School, Noida,AIR-134-DU JAT,Delhi University)
        55. Saksham Jain - (Salwan Public School, Gurgaon,AIR-137-DU JAT,Delhi University)
        56. Shashwat Grover - (St Columba's School, C.p,AIR-139-DU JAT,Delhi University)
        57. Kanisshk Maggo - (New Era Public School, Mayapuri,AIR-141-DU JAT,Delhi University)
        58. Shreya - (Delhi Public School, Indirapuram,AIR-143-DU JAT,Delhi University)
        59. L Sivagami - (Gyan Bharati School, Saket,AIR-150-DU JAT,Delhi University)
        60. Anish Narang - (Ryan International School, Rohini,AIR-153-DU JAT,Delhi University)
        61. Manas Malik - (Sachdeva Public School, Rohini,AIR-154-DU JAT,Delhi University)
        62. Poorvi Goyal - (Bal Bharati Public School, Pitampura,AIR-162-DU JAT,Delhi University)
        63. Saksham Banga - (Amity International School, Noida,AIR-166-DU JAT,Delhi University)
        64. Aashi Bhatnagar - (Tagore International School, Vasant Vihar,AIR-169-DU JAT,Delhi University)
        65. Archit Jindal - (Ahlcon International School, Mayur Vihar,AIR-169-DU JAT,Delhi University)
        66. Uday Sharma - (City Montessori School, Lucknow,AIR-172-DU JAT,Delhi University)
        67. Prakriti Gugliani - (Birla Vidya Niketan, Pushp Vihar,AIR-173-DU JAT,Delhi University)
        68. Vikrant Sharma - (Dav Mausam Vihar, Mausam Vihar,AIR-173-DU JAT,Delhi University)
        69. Shaurya Singru - (Sanskriti School, Chanakyapuri,AIR-179-DU JAT,Delhi University)
        70. Pankhuri Jain - (Dewan Public, Meerut,AIR-181-DU JAT,Delhi University)
        71. Ansh Dhawan - (Svis, Dwarka,AIR-182-DU JAT,Delhi University)
        72. Kavya Dhingra - (Apeejay School, Noida,AIR-183-DU JAT,Delhi University)
        73. Sanna Arora - (Convent of Jesus and Mary,AIR-199-DU JAT,Delhi University)
        1. Janya Sindhu - (Delhi Public School, R.k.puram,AIR-3-BMS,St Xaviers)
        2. Jyotika Kapoor - (Bhavan Vidyalaya, Chandigarh,AIR-5-BMS,St Xaviers)
        3. Raj Sharma - (Canyon School, Bhopal,AIR-10-BMS,St Xaviers)
        4. Anhad Arora - (Vasant Valley School, Vasant Kunj,AIR-12-BMS,St Xaviers)
        5. Divyam Dewan - (Birla Vidya Niketan, Pushp Vihar,AIR-13-BMS,St Xaviers)
        6. Rishabh Vig - (Birla Vidya Niketan, Pushp Vihar,AIR-I-BMS,St Xaviers)
        1. Divya Vaid - (Mothers International School, New Delhi,AIR-1-B.A Eco(Hons)/BBA/B.Com(Hons),Jamia Milia Islamia)
        2. Yashaswi Misra - (DPS Rohini,AIR-1-BBA,IP University)
        3. Sumona Nag - (N K Bagrodia, Dwarka,AIR-2-BBA,IP University)
        4. Simran Sohal - (Modern Vidya Niketan,AIR-3-BBA,IP University)
        5. Vaanyaa Gauri - (Gyan Bharati School, Saket,AIR-4-BBA,IP University)
        6. Krishna Chaitanya Akalamkam - (Spring Dales Public School, Pusa Road,AIR-5-BBA,IP University)
        7. Madhav Babbar - (St Columbus school,AIR-6-BBA,Manipal University)
        8. Vasu Goyal - (Bal Bharati Public School, Pitampura,AIR-9-BBA,IP University)
        9. Aashi Bhatnagar - (Tagore international school vasant vihar ,AIR-11-BBA,IP University)
        10. Kartik Gupta - (Laxman Public School,AIR-12-BBA,Manipal University)
        11. Naman Madan - (Salwan Public School, Old Rajender Nagar,AIR-16-BBA,Manipal University)
        12. Neha Sood - (Mont Fort School, Ashok Vihar,AIR-17-BBA,IP University)
        13. Shoury Anand - (Mount Carmel School, Dwarka,AIR-18-BBA,IP University)
        14. Yashaswi Misra - (The Air Force School, Subroto Park,AIR-19-BBA,Manipal University)
        15. Sanya Gupta - (Ryan International,Noida,AIR-20-BBA,NMIMS)
        16. Apoorva Gautam - (Sadhu Vaswani International School, Shantiniketan,AIR-21-BBA,IP University)
        17. Lakshay Agarwal - (DAV, Gurgaon,AIR-21-BBA ,NMIMS)
        18. Kirti Dabas - (Vikas Bharati Public School,AIR-23-BBA,IP University)
        19. Achin Mehra - (amity international school,AIR-25-BBA,IP University)
        20. Gayatri Aggarwal - (Delhi Public School, R.k.puram,AIR-26-BBA,IP University)
        21. Manan Sharma - (ryan international school rohini,AIR-29-BBA,IP University)
        22. Garv Jain - (Salwan Public School, Old Rajender Nagar,AIR-30-BBA,IP University)
        23. Gunjan Bansal - (Bhavan Vidyalaya, Chandigarh,AIR-35-BBA,NMIMS)
        24. Gunjan Bansal - (Bhavan Vidyalaya, Chandigarh,AIR-35-BBA,NMIMS)
        25. Isha Gupta - (Delhi Public School, Vasant Kunj,AIR-36-BBA,IP University)
        26. Akshay Bhutani - (Manav Sthali School, New Rajendra Nagar,AIR-43-BBA,IP University)
        27. Divya Vaid - (Mothers international school aurobindo marg,AIR-45-BBA,IP University)
        28. Abhra Rohatgi - (Dps, Sec 45,AIR-46-BBA,IP University)
        29. Utkarsh Sharma - (Modern School, Barakhamba Road,AIR-49-BBA,IP University)
        30. Gurneet Singh Arora - (Salwan Public School, Old Rajender Nagar,AIR-54-BBA,IP University)
        31. Vanshika Sood - (Army Public School, Dhaula Kuan,AIR-63-BBA,IP University)
        32. C Vaishnav Kumar - (Delhi Public School, R.k.puram,AIR-64-BBA,IP University)
        33. Nyxa Kataria - (Delhi Public School, Faridabad.,AIR-69-BBA,IP University)
        34. Rishabh Jain - (DELHI PUBLIC SCHOOL , ROHINI,AIR-74-BBA,IP University)
        35. Sidhant Yash Madan - (Sanskriti School, Chanakyapuri,AIR-74-BBA,IP University)
        36. Jeewan Khullar - (Salwan Public School, Old Rajender Nagar,AIR-78-BBA,IP University)
        37. Harshit Yadav - (Apeejay School, Faridabad,AIR-85-BBA,Manipal University)
        38. Mudit Sarna - (Delhi Public School, Vasant Kunj,AIR-87-BBA,IP University)
        39. Samiksha Deswal - (Dav Public School, Pushpanjali,AIR-107-BBA,IP University)
        40. Shivansh Jindal - (st. xaviers school, rohini,AIR-123-BBA,IP University)
        41. Amrita Bansal - (Amity International School, Noida,AIR-137-BBA,IP University)
        42. Shreya Punhani - (Bluebells International School, East Of Kailash,AIR-208-BBA,NMIMS)
        43. Anuj Sharma - (Manav Rachna International School , Charmwood,AIR-257-BBA,IP University)
        44. Mayan Malhotra - (Bal Bharati Public School, Pitampura,AIR-317-BBA,IP University)
        45. Vedant Comar - (Ryan International School, Vasant Kunj,AIR-693-BBA,IP University)
        46. Aarushi Dhanda - (O. P. Jindal Modern School, Hissar,AIR-Selected-BBA (Hons.),Christ University)
        47. Aashna Jain - (Delhi Public School, Mathura Road,AIR-Selected-BBA,Symbiosis, Noida)
        48. Aashna Jain - (Delhi Public School, Mathura Road,AIR-Selected-BBA,Symbiosis, Noida)
        49. Aashna Manocha - (Amity International School, Mayur Vihar,AIR-Selected-BBA,Symbiosis, Pune)
        50. Aayush Arora - (Laxman Public School,AIR-Selected-BBA ,Christ University)
        51. Abhishek Mahajan - (Bhavan Vidyalaya, Chandigarh,AIR-Selected-BBA,Symbiosis, Pune)
        52. Abhishek Verma - (Maharaja Agrasen Model School, Ashok Vihar,AIR-Selected-BBA,Symbiosis, Noida)
        53. Achin Mehra - (amity international school,AIR-Selected-BBA,Symbiosis, Noida)
        54. Adit Jain - (Delhi Public School, Noida,AIR-Selected-BBA,Symbiosis, Noida)
        55. Aditya Srivastava - (Indraprastha International School, Dwarka,AIR-Selected-BBA ,NMIMS)
        56. Akansha Monga - (Sanskriti School, Chanakyapuri,AIR-Selected-BBA,Symbiosis, Pune)
        57. Akash Gupta - (Rishabh Public School, Mayur Vihar Phase 1,AIR-Selected-BBA IT,SICSR, Pune)
        58. Akul Sharma - (Dps, Noida,AIR-Selected-BBA,Symbiosis, Noida)
        59. Ankita Kapoor - (Modern School Sec -17, Faridabad,AIR-Selected-BBA,Symbiosis, Noida)
        60. Anshul - (Dav Cps, Narela,AIR-Selected-BBA,Symbiosis, Noida)
        61. Anshul Rawat - (Nk Bagrodia, Dwarka,AIR-Selected-BBA,Symbiosis, Noida)
        62. Anshul Rawat - (Nk Bagrodia, Dwarka,AIR-Selected-BBA,Symbiosis, Pune)
        63. Anusha Nagpal - (Apeejay School, Faridabad,AIR-Selected-BBA,Symbiosis, Noida)
        64. Archit Jain - (Hillwoods Academy, Preet Vihar,AIR-Selected-BBA,Symbiosis, Noida)
        65. Arjun Shukla - (Mothers International School, New Delhi,AIR-Selected-BBA,Symbiosis, Pune)
        66. Arnav Shukla - (Amity International School, Noida,AIR-Selected-BBA,Symbiosis, Noida)
        67. Arshia Singh - (Delhi Public School, Dwarka,AIR-Selected-BBA ,NMIMS)
        68. Arush Jairath - (Amity International School, Noida,AIR-Selected-BBA,Symbiosis, Noida)
        69. Arush Jairath - (Amity International School, Noida,AIR-Selected-BBA,Symbiosis, Pune)
        70. Arushi Goel - (Presidium School, Ashok Vihar,AIR-Selected-BBA,Symbiosis, Noida)
        71. Aryaman Parimoo - (Apeejay School, Noida,AIR-Selected-BBA,Symbiosis, Pune)
        72. Ashi Bansal - (Delhi Public School, Mathura Road,AIR-Selected-BBA,Symbiosis, Noida)
        73. Ayush Kwatra - (bal mandir sr. sec. school,AIR-Selected-BBA,Symbiosis, Noida)
        74. Bhavya Jain - (Happy School, Daryaganj,AIR-Selected-BBA,Symbiosis, Noida)
        75. Bhavya Jain - (Happy School, Daryaganj,AIR-Selected-BBA,Symbiosis, Noida)
        76. Bhavya Sabharwal - (Amity International School, Noida,AIR-Selected-BBA,Symbiosis, Noida)
        77. Bitan Barua - (Somerville School, Noida,AIR-Selected-BBA,Symbiosis, Noida)
        78. Bitan Barua - (Somerville School, Noida,AIR-Selected-BBA,Symbiosis, Pune)
        79. C Vaishnav Kumar - (Delhi Public School, R.k.puram,AIR-Selected-BBA,Symbiosis, Pune)
        80. Deeksha Agarwal - (Dav Dayanand Vihar, Dayanand Vihar,AIR-Selected-BBA,Symbiosis, Noida)
        81. Deepak Thakur - (Bluebells International School, East Of Kailash,AIR-Selected-BBA LLB,Christ University)
        82. Dennis Thomas - (Somerville School, Vasundhra Enclave,AIR-Selected-BBA,Symbiosis, Noida)
        83. Devesh Attrey - (Somerville School, Vasundhra Enclave,AIR-Selected-BBA,Symbiosis, Noida)
        84. Devesh Attrey - (Somerville School, Vasundhra Enclave,AIR-Selected-BBA,Symbiosis, Pune)
        85. Dhruv Gupta - (Kr Manglam, Vikaspuri,AIR-Selected-BBA,Symbiosis, Pune)
        86. Eeshdeep Singh Kapoor - (Bal Bharati Public School, Gangaram,AIR-Selected-BBA,Symbiosis, Noida)
        87. Gunjan Patil - (Khaitan Public School, Noida,AIR-Selected-BBA,Symbiosis, Noida)
        88. Gursehaj Singh - (Amity International School, Mayur Vihar,AIR-Selected-BBA,NMIMS)
        89. Harshit Yadav - (Apeejay School, Faridabad,AIR-Selected-BBA,Symbiosis, Noida)
        90. Himani Gera - (Delhi Public School, Noida,AIR-Selected-BBA,Symbiosis, Noida)
        91. Ishita Goel - (Delhi Public School, Noida,AIR-Selected-BBA,Symbiosis, Pune)
        92. Kartik Gupta - (Laxman Public School,AIR-Selected-BBA(F&A),Christ University)
        93. Kavya Dhingra - (Apeejay School, Noida,AIR-Selected-BBA,Symbiosis, Pune)
        94. Khushi Jain - (G.d.geonka, Ghaziabad,AIR-Selected-BBA,Symbiosis, Noida)
        95. Khushi Jain - (G.d.geonka, Ghaziabad,AIR-Selected-BBA,Symbiosis, Pune)
        96. Kirti Mishra - (Bal Bharati Public School, Noida,AIR-Selected-BBA,Symbiosis, Noida)
        97. Madhurima - (Kulachi Hansraj Model School, Ashok Vihar,AIR-Selected-BBA,Symbiosis, Noida)
        98. Mannat Sharma - (dps rk puram,AIR-Selected-BBA FIB,Christ University)
        99. Mansi Agarwal - (Ahlcon Public School, Mayur Vihar,AIR-Selected-BBA,Symbiosis, Noida)
        100. Mansi Agarwal - (Ahlcon Public School, Mayur Vihar,AIR-Selected-BBA,Symbiosis, Pune)
        101. Manvi Tejpal - (The Mother's International School, Aurobindo Ashram,AIR-Selected-BBA ,Christ University)
        102. Megha Saini - (Bal Bharati Public School, Dwarka,AIR-Selected-BBA,Symbiosis, Pune)
        103. Megha Saini - (Bal Bharati Public School, Dwarka,AIR-Selected-BBA ,NMIMS)
        104. Nainika Vyas - (Sardar Patel Vidyalaya, Khan Market,AIR-Selected-BBA (H),Christ University)
        105. Nandini Bhatia - (Convent Of Jesus And Mary,AIR-Selected-BBA,Symbiosis, Noida)
        106. Nandini Bhatia - (Convent Of Jesus And Mary,AIR-Selected-BBA,Symbiosis, Noida)
        107. Navya Mittal - (Apeejay School, Faridabad,AIR-Selected-BBA,Symbiosis, Noida)
        108. Nischay Malhotra - (Sanskriti School, Chanakyapuri,AIR-Selected-BBA,Symbiosis, Noida)
        109. Nyxa Kataria - (Delhi Public School, Faridabad.,AIR-Selected-BBA,Symbiosis, Noida)
        110. Nyxa Kataria - (Delhi Public School, Faridabad.,AIR-Selected-BBA,Symbiosis, Pune)
        111. Palak Bhandari - (Ryan International School, Noida,AIR-Selected-BBA,Symbiosis, Noida)
        112. Palak Bhandari - (Ryan International School, Noida,AIR-Selected-BBA,Symbiosis, Pune)
        113. Parv Gupta - (Amity International School, Mayur Vihar,AIR-Selected-BBA,Symbiosis, Noida)
        114. Pavit Singh - (Mount Carmel School, Anad Niketan,AIR-Selected-BBA,Symbiosis, Noida)
        115. Pragun Saraf - (Air Force Bal Bharti School, Lodhi Road,AIR-Selected-BBA,Symbiosis, Noida)
        116. Pragun Saraf - (Air Force Bal Bharti School, Lodhi Road,AIR-Selected-BBA,Symbiosis, Pune)
        117. Pranav Khanna - (The Indian School, Sadiq Nagar,AIR-Selected-BBA,Symbiosis, Noida)
        118. Prateek Gupta - (Hillwoods Academy, Preet Vihar,AIR-Selected-BBA,Symbiosis, Noida)
        119. Pratham Parashar - (Shanti Gyan Niketan , Dwarka,AIR-Selected-BBA ,NMIMS)
        120. Prithviraj Palta - (Amity International School, Mayur Vihar,AIR-Selected-BBA,Symbiosis, Noida)
        121. Radhika Bakshi - (Birla Vidya Niketan, Pushp Vihar,AIR-Selected-BBA,Symbiosis, Noida)
        122. Rishabh Jain - (DELHI PUBLIC SCHOOL , ROHINI,AIR-Selected-BBA,Symbiosis, Noida)
        123. Ritika Wadhwa - (Delhi Public School, Mathura Road,AIR-Selected-BBA,Symbiosis, Noida)
        124. Ritvik Gulati - (Delhi Public School, Noida,AIR-Selected-BBA,Symbiosis, Noida)
        125. Sahar Habib - (Apeejay School, Noida,AIR-Selected-BBA,Symbiosis, Pune)
        126. Saksham Jain - (Salwan Public School, Gurgaon,AIR-Selected-BBA,Christ University)
        127. Saksham Kukreja - (St. Mark\'s Public School, Janakpuri,AIR-Selected-BBA ,NMIMS)
        128. Samagya Darshi - (Amity International School, Mayur Vihar,AIR-Selected-BBA,Symbiosis, Pune)
        129. Sanatan Loona - (Ryan International School, Noida,AIR-Selected-BBA,Symbiosis, Noida)
        130. Sanya Kataria - (Delhi Public School, Dwarka,AIR-Selected-BBA,Symbiosis, Pune)
        131. Sanya Katariya - (Delhi Public School, Dwarka,AIR-Selected-BBA ,NMIMS)
        132. Saransh Jain - (Hillwoods Academy, Preet Vihar,AIR-Selected-BBA,Symbiosis, Noida)
        133. Saveen Mehta - (Venkateshwar International School, Dwarka,AIR-Selected-BBA ,NMIMS)
        134. Shamli Kawatra - (Venkateshwar International School, Rohini,AIR-Selected-BBA,Symbiosis, Noida)
        135. Shawrya Mehrotra - (Amity International School, Gurgaon,AIR-Selected-BBA FIB,Christ University)
        136. Shivam Juneja - (St. Mark's Senior Sec. P.school, Meera Bagh, Paschim Vihar,AIR-Selected-BBA,Symbiosis, Noida)
        137. Shivangi Aggarwal - (Delhi Public School, R.k.puram,AIR-Selected-BBA LLB,Christ University)
        138. Shivani Singharia - (Ramjas Public School, Anand Parbat,AIR-Selected-BBA,Symbiosis, Noida)
        139. Shivansh Tuli - (Itl Public School, Dwarka,AIR-Selected-BBA,Symbiosis, Noida)
        140. Shubhanshi Pandey - (Dav Dayanand Vihar, Dayanand Vihar,AIR-Selected-BBA,Symbiosis, Pune)
        141. Simar Kaur Chhabra - (Delhi Public School, Noida,AIR-Selected-BBA,Symbiosis, Noida)
        142. Simran Chahal - (Army Public School,AIR-Selected-BBA,Symbiosis, Pune)
        143. Sonali Mitra - (Apeejay School, Noida,AIR-Selected-BBA,Symbiosis, Noida)
        144. Sparsh Nimesh - (Ryan International School, Noida,AIR-Selected-BBA,Symbiosis, Pune)
        145. Srishti Hingonia - (Sd Public School, East Patel Nagar,AIR-Selected-BBA,Symbiosis, Noida)
        146. Stavya Bhalla - (krmangalam,AIR-Selected-BBA FIB,Christ University)
        147. Sutikshan Dhawan - (Sachdeva Public School, Pitampura,AIR-Selected-BBA,Symbiosis, Noida)
        148. Tanishq Bhatt - (Delhi Public School, Greater Noida,AIR-Selected-BBA,Symbiosis, Noida)
        149. Tanishq Bhatt - (Delhi Public School, Greater Noida,AIR-Selected-BBA,Symbiosis, Pune)
        150. Tanishq Rastogi - (Modern Vidya Niketan , Aravali Hills,AIR-Selected-BBA,Symbiosis, Noida)
        151. Tanishq Rastogi - (Modern Vidya Niketan , Aravali Hills,AIR-Selected-BBA-IT,SICSR, Pune)
        152. Urja - (Apeejay School, Faridabad,AIR-Selected-BBA,Symbiosis, Noida)
        153. Vanshika Jain - (Lancer's Convernt Sr. Sec. School, Rohini,AIR-Selected-BBA,Symbiosis, Noida)
        154. Vanshika Solanki - (Delhi Public School, Vasant Kunj,AIR-Selected-BBA ,NMIMS)
        155. Vasudha Kapahi - (K R Manglam World School, New Delhi,AIR-Selected-BBA,Symbiosis, Noida)
        156. Yash Pathak - (Maria Assumpton Senior Secondary School, Kashipur,AIR-Selected-BBA,Symbiosis, Pune)
        1. Aditya Bodh - (Ryan International School, Noida,AIR-Selected-IPM,IIM Indore)
        2. Aditya Gulia - (Swarnprastha, Sonipath,AIR-Selected-IPM,IIM Indore)
        3. Ankush Khurana - (The Indian School, Sadiq Nagar,AIR-Selected-IPM,IIM Indore)
        4. Apurva Lodha - (Delhi Public School, Noida,AIR-Selected-IPM,IIM Indore)
        5. Divya Vaid - (Mothers International School, New Delhi,AIR-Selected-IPM,IIM Indore)
        6. Riddhima Khanna - (KR Manglam School,AIR-Selected-IPM,IIM Indore)
        7. Shreya Punhani - (Bluebells International School, East Of Kailash,AIR-Selected-IPM,IIM Indore)
        8. Simran Sohal - (Modern Vidya Niketan,AIR-Selected-IPM,IIM Indore)
        9. Smriti Malik - (Mater Dei School,AIR-Selected-IPM,IIM Indore)
        10. Yashaswi - (Delhi Public School, Rohini,AIR-Selected-IPM,IIM Indore)
    • Page 1
      Page 2
        1. Udit Miglani Spring dales Pusa road AIR 1 BMS,BBA(FIA),BBE Delhi University Karol Bagh
        2. Udit Miglani Spring dales Pusa road AIR 9 BBA IP Universty Karol Bagh
        3. Srishti Singh Bal Bharati Public School, Pitampura AIR 1 BMS Manipal Pitampura
        4. Vrinda Gupta Welham Girls' School, Dehradun AIR 1 BMS St. Xavier's College, Mumbai Kailash Colony
        5. VRINDA GUPTA Welham Girls' School, Dehradun AIR 92 BMS,BBA(FIA),BBE Delhi University Kailash Colony
        6. Vrinda Gupta Welham Girls' School, Dehradun AIR Selected BBA Symbiosis - Pune Kailash Colony
        7. Armaan Khosla The Shri Ram School, Moulsari AIR 1 BBA Symbiosis - Noida
        8. Nishant goyal NC Jindal public school AIR 1 BBA NMIMS Rohini
        9. Nishant goyal NC Jindal public school AIR 5 BMS,BBA(FIA),BBE Delhi University Rohini
        10. Samreen Danish Gyan Bharti, Saket AIR 1 BBA Jamia Hamdard Kailash Colony
        11. Samreen Danish Gyan Bharati School, Saket AIR 42 BBA IP Universty Kailash Colony
        12. Vasu Agarwal D.p.s, Mathura Road AIR 1 BBA Manipal Karkardooma
        13. Vasu Agarwal D.p.s, Mathura Road AIR 29 BMS,BBA(FIA),BBE Delhi University Karkardooma
        14. Abeer dhingra Sanskriti school AIR 38 BMS,BBA(FIA),BBE Delhi University CP
        15. Ankit Rana St. Andrews Scots Sr. Sec. School, Patparganj AIR 2368 BMS,BBA(FIA),BBE Delhi University Karkardooma
        16. Anmol Arora D.a.v Public School , Dayanand Vihar AIR 19 BMS,BBA(FIA),BBE Delhi University Preet Vihar
        17. Apoorva Dua Bal Bharti (Gangaram) AIR 85 BMS,BBA(FIA),BBE Delhi University WEST PATEL NAGAR
        18. Avantika Mathur Delhi Public School, Noida AIR 2 BMS St. Xavier's College, Mumbai Preet Vihar
        19. Bhavya Khanduja Rosery senior sec school AIR 24 BMS,BBA(FIA),BBE Delhi University North campus
        20. Chayan Chopra Delhi Public School, R.k.puram AIR 18 BMS,BBA(FIA),BBE Delhi University Preet Vihar
        21. Daksh gupta NK bagrodia, rohini AIR 11 BMS,BBA(FIA),BBE Delhi University Pitampura
        22. Dhruv gupta DPS Rohini AIR 9 BMS,BBA(FIA),BBE Delhi University Rohini
        23. Divyam Sayal Ryan International School, Mayur Vihar AIR 2332 BMS,BBA(FIA),BBE Delhi University Preet Vihar
        24. Diwanshu Bartwal Amity International School, Noida AIR 35 BMS,BBA(FIA),BBE Delhi University Noida
        25. Gurpreet Singh Guru Harkishan Public School, India Gate AIR 182 BMS,BBA(FIA),BBE Delhi University Preet Vihar
        26. Kalyani Saini S.r.d.a.v Public School, Dayanand Vihar AIR 1425 BMS,BBA(FIA),BBE Delhi University Karkardooma
        27. Khushi Tyagi Delhi Public School, Noida AIR 36 BMS,BBA(FIA),BBE Delhi University Preet Vihar
        28. Lakshita Belani St. Anthony's AIR 58 BMS,BBA(FIA),BBE Delhi University Malviye Nagar
        29. Manik Kumar Delhi Public School, Ghaziabad AIR 2069 BMS,BBA(FIA),BBE Delhi University Preet Vihar
        30. Mayank Gupta Shah international (paschim vihar) AIR 52 BMS,BBA(FIA),BBE Delhi University paschim vihar
        31. Nishant goyal NC Jindal public school AIR 5 BMS,BBA(FIA),BBE Delhi University Rohini
        32. Parth Verma Army Public School, Noida AIR 62 BMS,BBA(FIA),BBE Delhi University Noida
        33. Parth verma Mata jai kaur public school AIR 1 (OBC) BMS,BBA(FIA),BBE Delhi University Ashok Vihar
        34. Prateek Bansal Rukmini devi public school AIR 65 BMS,BBA(FIA),BBE Delhi University Rohini
        35. Rahul Maheshwari Modern Vidya Niketan schools, 17 AIR 8 BMS St. Xavier's College, Mumbai AVTE
        36. Rahul Maheshwari Modern Vidya Niketan schools, 17 AIR 114 BMS,BBA(FIA),BBE Delhi University AVTE
        37. Rahul Singh National Victor Public School, Ip Extn., Patparganj AIR 2214 BMS,BBA(FIA),BBE Delhi University Preet Vihar
        38. Ria Anand MVN 17' AIR 87 BMS,BBA(FIA),BBE Delhi University AVTE
        39. Rishabh Mittal MVN 17' AIR 6 BMS,BBA(FIA),BBE Delhi University AVTE
        40. Roopak Kapoor Delhi Public School, RKP AIR 49 BMS,BBA(FIA),BBE Delhi University Vasant Kunj
        41. Saloni Chaudhary Delhi Public School, Ghaziabad AIR 17 BMS,BBA(FIA),BBE Delhi University Preet Vihar
        42. Sejal Gupta Delhi Public School, Noida AIR 31 BMS,BBA(FIA),BBE Delhi University Kailash Colony
        43. Shivam Kansal Amity International School, Noida AIR 4 BMS St. Xavier's College, Mumbai Noida
        44. Shubham Aggarwal St Francis De Sales( Janakpuri) AIR 10 BMS,BBA(FIA),BBE Delhi University Janakpuri
        45. VIDUSHI SINGHAL Delhi Public School, Mathura Road AIR 16 BMS,BBA(FIA),BBE Delhi University Kailash Colony
        46. VINAYAK KALRA Modern Vidya Niketan, Faridabad AIR 41 BMS,BBA(FIA),BBE Delhi University Kailash Colony
        47. Vineet Narang Delhi Public School, R. K. Puram AIR 14 BMS,BBA(FIA),BBE Delhi University Kailash Colony
        48. Vishesh garg Ryan international, mayur vihar AIR 33 BMS,BBA(FIA),BBE Delhi University CP
        49. Abeer dhingra Sanskriti school AIR 10 BBA IP Universty CP
        50. Abhishek Malhotra Bal Bharti (pitam pura) AIR 89 BBA IP Universty paschim vihar
        51. Advik Aggarwal Amity International School, Mayur Vihar AIR 36 BBA NMIMS Karkardooma
        1. Akriti garg Delhi Public school (R.K Puram) AIR 53 BBA IP Universty WEST PATEL NAGAR
        2. Amitash Degan Delhi Public School, Noida AIR 47 BBA IP Universty Noida
        3. Anjali Sahu Apeejay School, Saket AIR 96 BBA IP Universty Malviye Nagar
        4. Apoorva Dua Bal Bharti (Gangaram) AIR 71 BBA IP Universty WEST PATEL NAGAR
        5. Arundhati Dave Sri Ram School, Moulsari AIR 98 BBA IP Universty Gurgaon
        6. Arunima Rao Step By Step, Noida AIR 19 BBA IP Universty Noida
        7. Ashish Malhotra DAV , pushpanjali AIR 24 BBA IP Universty Pitampura
        8. Avantika Mathur Delhi Public School, Noida AIR 39 BBA NMIMS Preet Vihar
        9. Avantika Mathur Delhi Public School, Noida AIR 46 BBA IP Universty Preet Vihar
        10. Avenika Mohan Springdales, pusa road AIR 35 BBA IP Universty Ashok Vihar
        11. Daksh gupta NK bagrodia, rohini AIR 56 BBA NMIMS Pitampura
        12. Daksh gupta NK bagrodia, rohini AIR 21 BBA IP Universty Pitampura
        13. Deepika Gulati Apeejay School, Noida AIR 28 BBA Manipal Noida
        14. Deepika Gulati Apeejay School, Noida AIR 28 BBA IP Universty Noida
        15. Dhruv gupta DPS, rohini AIR 6 BBA IP Universty Rohini
        16. Digant Vaish Delhi Public School, VK AIR 4 BBA IP Universty Vasant Kunj
        17. Diwanshu Bartwal Amity International School, Noida AIR 8 BBA IP Universty Noida
        18. Drishti Jain Mount Carmel Dwarka AIR 94 BBA IP Universty Vikaspuri
        19. Himanshu Garg Maharaja Agresen public school AIR 49 BBA IP Universty Ashok Vihar
        20. Jahnvi Joshi Sardar Patel Vidyalaya AIR 5 BBA IP Universty AVTE
        21. Kanika Rustogi Sanskriti AIR 40 BBA IP Universty SFE
        22. KARTIK Bannerjee St. Marry's School AIR 4 BBA Jamia Millia Islamia SFE
        23. Kartik Jain BBPS, Rohini AIR 36 BBA IP Universty Pitampura
        24. Lakshya Sayal Amity International School, Noida AIR 39 BBA NMIMS Karkardooma
        25. Mayank Gupta Shah international (paschim vihar) AIR 65 BBA IP Universty paschim vihar
        26. Nandita Relia Apeejay School, Noida AIR 16 BBA Manipal Noida
        27. Paridhi Nahata The srijan school AIR 63 BBA IP Universty Ashok Vihar
        28. Prampreet BBPS, Pitampura AIR 45 BBA IP Universty Pitampura
        29. Rishi Sadana AMITY INT SAKET AIR 75 BBA IP Universty AVTE
        30. Rudresh Kapoor Sanskriti School, Chanakyapuri AIR Selected BBA Symbiosis - Noida Kailash Colony
        31. Sagar Dutta Tagore International School, VV AIR 48 BBA IP Universty Vasant Kunj
        32. sahil singal Rukmini devi public school AIR 58 BBA IP Universty Pitampura
        33. Samreen Danish Gyan Bharati School, Saket AIR 42 BBA IP Universty Kailash Colony
        34. Sanchit Goel Maharaja Agresen public school AIR 52 BBA IP Universty Ashok Vihar
        35. Sanchit Jain St. columba's public school AIR 69 BBA IP Universty Ashok Vihar
        36. SANCHIT MEHRA Ryan int. school vasant kunj AIR 33 BBA NMIMS WEST PATEL NAGAR
        37. SANCHIT MEHRA Ryan int. school vasant kunj AIR 67 BBA IP Universty WEST PATEL NAGAR
        38. Sarthak Surya Summer Fields (co-ed) School, Kailash Colony AIR 64 BBA IP Universty Kailash Colony
        39. Sejal Gupta Delhi Public School, Noida AIR 2 BBA NMIMS Kailash Colony
        40. Shashwat Tewari Mothers International School AIR Selected BBA Symbiosis - Pune Kailash Colony
        41. Shreyansh Garg Manav Bharati India International School AIR Selected BBA Symbiosis - Noida Kailash Colony
        42. Siddharth Bagdi National Victor Public School, Ip Extn., Patparganj AIR 24 BBA NMIMS Preet Vihar
        43. Sonakshi Agrawal Delhi Public School, Noida AIR 31 BBA NMIMS Noida
        44. Tushar Panwar Tagore International School, East Of Kailash AIR 17 BBA IP Universty Kailash Colony
        45. Vineet Bhatt Spring dales Pusa road AIR 11 BBA IP Universty Rajouri garden
        46. Vishesh garg Ryan international, mayur vihar AIR 55 BBA IP Universty CP
        47. Vivitsa Upasti The Mothers International AIR 7 BBA MANIPAL Vasant Kunj
        48. Vivitsa Upasti The Mothers International AIR 22 BBA NMIMS Vasant Kunj
        49. Vrinda Gupta Welham Girls' School, Dehradun AIR Selected BBA Symbiosis - Pune Kailash Colony
        50. Yaseer Ahmed Khan The Frank Anthony Public School AIR 4 BBA Jamia Millia Islamia Kailash Colony
        51. Yashika Madan St. Anthony's Girls Sr. Sec. School AIR Selected BBA Symbiosis - Noida Kailash Colony
    • Page 1
      Page 2
      Page 3
      Page 4
      Page 5
      Page 6
      Page 7
      Page 8
        1. Anusha Sinha, (Loreto Convent School) AIR 1 BMS, Delhi University
        2. Anusha Sinha, (Loreto Convent School) AIR 1 BBA(FIA), Delhi University
        3. Pranshu Bansal, (Delhi Public School, Rohini) AIR 1 B.Com (H), IP University
        4. Sanjana Johri, (Sanskriti School) AIR 1 BBA, IP University
        5. Anushna Gugalia, (Welham Girls' School, Dehradun) AIR 1 BBA, NMIMS
        6. Vanshi Thanai, (Delhi Public School, Noida) AIR 1 BMS, St. Xaviers, Mumbai
        7. Anusha Sinha, (Loreto Convent School) AIR 2 BBE , Delhi University
        8. Mahima Batheja, (The Indian School) AIR 2 BBA, IP University
        9. Soumya Khurana, (The Mothers International School) AIR 2 BBS, Jamia Millia Islamia
        10. Tarini Khurana, (The Shri Ram School) AIR 3 BBA, IP University
        11. Dhruv Gupta, (Delhi Public School,Mathura Road) AIR 4 BBE , Delhi University
        12. Mankanwar Singh, (Mira Model Sr. Sec. School, Janakpuri) AIR 4 BMS, Delhi University
        13. Gaurangi, (Amity International School, Noida) AIR 4 BBA, IP University
        14. Raashi Pathak, (Sanskriti School) AIR 4 BMS, St. Xaviers, Mumbai
        15. Disha Batra, (The Mother's International School) AIR 5 BBE , Delhi University
        16. Urvashi Nanda, (The Shiv Ram School,Gurgao) AIR 5 BBA, IP University
        17. Purvai Gupta, (Kendriya Vidyalaya, R.K.Puram) AIR 5 BBA, Manipal University
        18. Shivani Subudhi, (The Mother's International School) AIR 5 BBA Hons , Manipal University
        19. Ridhi Dhawan, (Modern Vidya Niketan) AIR 6 BBA(FIA), Delhi University
        20. Ridhi Dhawan, (Modern Vidya Niketan) AIR 6 BMS , Delhi University
        21. Vibhor Mahajan, (Hans Raj Model School) AIR 6 BMS, St. Xaviers, Mumbai
        22. Disha Batra, (The Mother's International School) AIR 7 BBA(FIA), Delhi University
        23. Kamna Mittal, (The Mother's International School) AIR 7 BBE , Delhi University
        24. Disha Batra, (The Mother's International School) AIR 7 BMS , Delhi University
        25. Madhav Mukund Agarwal, (Delhi Public School,Vasant Kunj) AIR 7 BBA, IP University
        26. Diksha Bahl, (Delhi Public School,R.K.Puram) AIR 7 B.Com (H), IP University
        27. Diksha Bahl, (Delhi Public School,R.K.Puram) AIR 7 B.Com (H), IP University
        28. Yukthi Duggal, (Bluebells International School) AIR 7 B.Com (H), Jamia Millia Islamia
        29. Raashi Pathak, (Sanskriti School) AIR 8 BBA(FIA), Delhi University
        30. Saksham Dewan, (Spring Dales Public School, Pusa Road) AIR 8 BBE , Delhi University
        31. Raashi Pathak, (Sanskriti School) AIR 8 BMS , Delhi University
        32. Karan Mehtani, (Delhi Public School, Mathura Road) AIR 8 BMS, St. Xaviers, Mumbai
        33. Sanjana Chopra, (Amity International School, Saket) AIR 9 BBA(FIA), Delhi University
        34. Ridhi Dhawan, (Modern Vidya Niketan) AIR 9 BBE, Delhi University
        35. Sanjana Chopra, (Amity International School, Saket) AIR 9 BMS , Delhi University
        36. Aanchal Deo, (Sardar Patel Vidyalaya) AIR 9 B.Com (H), Jamia Millia Islamia
        37. Disha Batra, (The Mother's International School) AIR 9 BBS, Jamia Millia Islamia
        38. Mukund Kakkar, (Mount Carmel School, Dwarka) AIR 9 B.Com (H), NMIMS
        39. Alankrita Mittra, (Modern Delhi Public School) AIR 9 BBA, NMIMS
        40. Kamna Mittal, (The Mother's International School) AIR 10 BBA(FIA), Delhi University
        41. Kamna Mittal, (The Mother's International School) AIR 10 BMS , Delhi University
        42. Agnisha Arya, (Gyan Bharati School) AIR 10 B.Com (H), Jamia Millia Islamia
        43. Anany Jain, (The Mother's International School) AIR 10 BMS , St. Xaviers, Mumbai
        44. Shubhangi Bhatia, (Mata Jai Kaur Public School) AIR 11 BBA(FIA), Delhi University
        45. Shubhangi Bhatia, (Mata Jai Kaur Public School) AIR 11 BMS , Delhi University
        46. Shivansh Johri, (The Airforce School) AIR 11 B.Com (H), IP University
        47. Ishita Gupta, (Delhi Public School,R.K.Puram) AIR 11 BBA, IP University
        48. Aditya Chugh, (Delhi Public School, Dwarka) AIR 11 B. COM(H), IP University
        49. Ishita Gupta, (Delhi Public School,R.K.Puram) AIR 11 B.Com (H), Jamia Millia Islamia
        50. Samarth Khitha, (Delhi Public School,R.K.Puram) AIR 12 BMS, St. Xaviers, Mumbai
        51. Mridul Gupta, (Gyan Bharati School) AIR 13 BBA(FIA), Delhi University
        52. Nikhil Bansal, (N. K. Bagrodia Public School) AIR 13 BBE , Delhi University
        53. Mridul Gupta, (Gyan Bharati School) AIR 13 BMS , Delhi University
        54. Harshit Gupta, (Lotus Valley International School,Noida) AIR 13 BBA, IP University
        55. Divyansh Gupta, (Delhi Public School,Faridabad) AIR 13 B.Com (H), IP University
        56. Mukund Kakkar, (Mount Carmel School, Dwarka) AIR 13 BBS, Jamia Millia Islamia
        57. Abhishek Arora, (Ryan International School, Vasant Kunj) AIR 14 BBA(FIA), Delhi University
        58. Abhishek Arora, (Ryan International School, Vasant Kunj) AIR 14 BMS, Delhi University
        59. Tarini Khurana, (The Shri Ram School) AIR 14 B.Com (H), IP University
        60. Niharika Nangia, (Delhi Public School,Dwarka) AIR 15 BBA(FIA), Delhi University
        61. Niharika Nangia , (pranshu) AIR 15 BMS , Delhi University
        62. Anusha Sinha, (Loreto Convent School) AIR Selected IPM, IIM Indore
        63. Anushna Gugalia, (Welham Girls' School, Dehradun) AIR Selected IPM, IIM Indore
        64. Arpit Goel, (Dav Public School, Pushpanjali) AIR Selected IPM, IIM Indore
        65. Pranay Raju, (The Sri Ram School, Moulsari) AIR Selected IPM, IIM Indore
        66. Pranshu Bansal, (Delhi Public School, Rohini) AIR Selected IPM, IIM Indore
        67. Prerna Yadav, (BGS International Public School) AIR Selected IPM, IIM Indore
        68. Deepanshu, (New Era Public School) AIR 15 BBA(FIA), Delhi University
        69. Deepanshu , (New Era Public School) AIR 15 BMS, Delhi University
        70. Ritvik Arora, (St. Columba's School) AIR 15 BBA, IP University
        71. Ishita Gupta, (Delhi Public School,R.K.Puram) AIR 15 B.Com (H), IP University
        72. Ritwik Arora, (St. Columba's School) AIR 15 BBA, IP University
        73. Arushi Kapoor, (Bal Bharati Public School, Dwarka) AIR 15 B.Com (H), Jamia Millia Islamia
        74. Alankrita Mittra, (Modern Delhi Public School) AIR 15 BBS, Jamia Millia Islamia
        75. Sunny Jain, (Hans Raj Smarak Public School) AIR 16 BBE , Delhi University
        76. Ankit Saini, (Jiva Public School) AIR 16 BBA(FIA), Delhi University
        77. Rishabh Gupta, (Delhi Public School,Vasant Kunj) AIR 16 BBA, IP University
        78. Mukund Kakkar, (Mount Carmel School, Dwarka) AIR 17 BBA(FIA), Delhi University
        79. Shreya Chawla, (Rukmini Devi Public School,Pitampura) AIR 17 BBE , Delhi University
        80. Mukund Kakkar, (Mount Carmel School, Dwarka) AIR 17 BMS , Delhi University
        81. Archit Narang, (Maharaja Agrasen Model School) AIR 17 B.Com (H), IP University
        82. Archit Narang, (Maharaja Agrasen Model School) AIR 17 B.Com (H), IP University
        83. Akhil Mangla, (New Era Public School) AIR 18 BBE , Delhi University
        84. Ankit Saini, (Jiva Public School) AIR 18 BMS, Delhi University
        85. Rishabh Puri, (Dav Public School,Faridabad) AIR 18 BBA, IP University
        86. Madhav Mukund Agarwal, (Delhi Public School,Vasant Kunj) AIR 19 BBE , Delhi University
        87. Debashish Roy Choudhury, (Summer Fields School) AIR 20 BBA(FIA), Delhi University
        88. Debashish Roy Choudhury, (Summer Fields School) AIR 20 BMS , Delhi University
        89. Rohan Khosla, (Modern School, Barakhamba Road) AIR 20 BBA, IP University
        90. Rohan Khosla, (Modern School, Barakhamba Road) AIR 20 BBA, IP University
        91. Tarini Khurana, (The Shri Ram School) AIR 20 BBA, Manipal University
        92. Karan Dhawan, (St Mary'S Sr Sec School, Mayur Vihar) AIR 20 BBA International Business and Finance, Manipal University
        93. Karan Dhawan, (St Mary'S Sr Sec School, Mayur Vihar) AIR 20 BBA International Business and Finance, Manipal University
        94. Aanchal Deo, (Sardar Patel Vidyalaya) AIR 21 BBA, IP University
        95. Dhruv Puri, (Ahlcon Public School) AIR 22 BMS, St. Xaviers, Mumbai
        96. Mukund Kakkar, (Mount Carmel School, Dwarka) AIR 23 BBA, NMIMS
        97. Madhav Mukund Agarwal, (Delhi Public School,Vasant Kunj) AIR 24 BBA(FIA), Delhi University
        98. Madhav Mukund Agarwal, (Delhi Public School,Vasant Kunj) AIR 24 BMS , Delhi University
        99. Arushi Kapoor, (Bal Bharati Public School, Dwarka) AIR 27 BBS, Jamia Millia Islamia
        1. RaashiPathak, (SanskritiSchool) AIR28BBE, DelhiUniversity
        2. NiharikaNangia, (DelhiPublicSchool,Dwarka) AIR29BBE, DelhiUniversity
        3. DaisyAhuja, (NewEraPublicSchool) AIR30BBA(FIA), DelhiUniversity
        4. ShubhangiBhatia, (MataJaiKaurPublicSchool) AIR30BBE, DelhiUniversity
        5. DaisyAhuja, (NewEraPublicSchool) AIR30BMS, DelhiUniversity
        6. PiyushKhatri, (St.MichaelsSchool,PusaRoad) AIR31BBA(FIA), DelhiUniversity
        7. PiyushKhatri, (St.MichaelsSchool,PusaRoad) AIR31BMS, DelhiUniversity
        8. BhavyaaKukreti, (ETASITimpanyseniorsecondaryschool) AIR33BBA(FIA), DelhiUniversity
        9. BhavyaaKukreti, (ETASITimpanyseniorsecondaryschool) AIR33BMS, DelhiUniversity
        10. MahimaBatheja, (TheIndianSchool) AIR34BBE, DelhiUniversity
        11. GarimaGoel, (RukminiDeviPublicSchool,Pitampura) AIR35BBA(FIA), DelhiUniversity
        12. AaditAggarwal, (RyanInternationalSchool,Rohini) AIR35BBE, DelhiUniversity
        13. GarimaGoel, (RukminiDeviPublicSchool,Pitampura) AIR35BMS, DelhiUniversity
        14. DhruvGupta, (DelhiPublicSchool,MathuraRoad) AIR36BBA(FIA), DelhiUniversity
        15. DhruvGupta, (DelhiPublicSchool,MathuraRoad) AIR36BMS, DelhiUniversity
        16. AanchalDeo, (SardarPatelVidyalaya) AIR36B.Com(H), IPUniversity
        17. SakshamDewan, (SpringDalesPublicSchool,PusaRoad) AIR37BBA(FIA), DelhiUniversity
        18. GirirajMalhotra ,(K.R.MangalamWorldSchool,G.K) AIR37BBE, DelhiUniversity
        19. SakshamDewan, (SpringDalesPublicSchool,PusaRoad) AIR37BMS, DelhiUniversity
        20. VaneeBatra, (StAntonySrSecSchool) AIR37BBA, IPUniversity
        21. VaneeBatra, (StAntonySrSecSchool) AIR37BBA, IPUniversity
        22. DeekshaAnand, (ThePinnacleSchool) AIR38BBA(FIA), DelhiUniversity
        23. DeekshaAnand, (ThePinnacleSchool) AIR38BMS, DelhiUniversity
        24. AnkitSaini, (JivaPublicSchool) AIR39BBE, DelhiUniversity
        25. SaarthakMonga, (DelhiPublicSchool,Dwarka) AIR39B.Com(H), IPUniversity
        26. AkhilMangla ,(NewEraPublicSchool) AIR40BBA(FIA), DelhiUniversity
        27. AkhilMangla, (NewEraPublicSchool) AIR40BMS, DelhiUniversity
        28. RidhiDhawan, (ModernVidyaNiketan) AIR40B.Com(H), IPUniversity
        29. AnanyJain, (TheMother'sInternationalSchool) AIR43BBA(FIA), DelhiUniversity
        30. AnanyJain ,(TheMother'sInternationalSchool) AIR43BMS, DelhiUniversity
        31. AnanyJain, (TheMother'sInternationalSchool) AIR45BBE, DelhiUniversity
        32. DishaBatra, (TheMother'sInternationalSchool) AIR45BBA, IPUniversity
        33. SanjanaChopra, (AmityInternationalSchool,Saket) AIR47BBE, DelhiUniversity
        34. ShivamNagpal, (RyanInternationalSchool,VasantKunj) AIR47BBE, DelhiUniversity
        35. MehakGarg, (BirlaVidyaNiketan) AIR47BBA, NMIMS
        36. UdayBajaj, (ModernSchool,BarakhambaRoad) AIR48BBA, IPUniversity
        37. DrishtiBasi, (GyanBharatiSchool) AIR49BBA(FIA), DelhiUniversity
        38. RohanModi, (IndraprasthaInternational) AIR49BBA(FIA), DelhiUniversity
        39. DrishtiBasi, (GyanBharatiSchool) AIR49BMS, DelhiUniversity
        40. RohanModi, (IndraprasthaInternational) AIR49BMS, DelhiUniversity
        41. DrishtiBasi, (GyanBharatiSchool) AIR49BMS, DelhiUniversity
        42. SimranAhluwalia, (TheMother'sInternationalSchool) AIR49BBA, IPUniversity
        43. DivjotSinghSarna, (BirlaVidyaNiketan) AIR50BBA, IPUniversity
        44. HarshinBhambhani, (SprindalesSchool) AIR50BCA, IPUniversity
        45. AnmolJain, (Lancer'sConventSchool) SelectedBBA, SCMS,Noida
        46. KaranBhatia, (RukmaniDeviJaipuriaPublicSchool) SelectedBBA, SCMS,Noida
        47. SoumilSinghal, (G.D.GoenkaPublicSchool,VasantKunj) SelectedBBA, SCMS,Noida
        48. SoumyaSinghal, (G.D.GoenkaPublicSchool,VasantKunj) SelectedBBA, SCMS,Noida
        49. KonarkBanka, (BirlaVidyaNiketan) SelectedBBA,SCMS ,Noida
        50. PragyaPurang, (ModernSchool,VasantVihar) SelectedBBA,SCMS, Noida
        51. BhumikaGulati (DoonPublicSchool-PaschimVihar) SelectedBBA SCMSNoida
        52. DivyaMarwaha (BirlaVidyaNiketan) SelectedBBA SCMSNoida
        53. SakshamGrover (N.K.BagrodiaPublicSchool) SelectedBBA SCMSNoida
        54. ShreyaJolly (SpringDalesPublicSchool-DhaulaKuan) SelectedBBA SCMSNoida
        55. SukalpSarawat (GaganBharatiPublicSchool) SelectedBBA SCMSPune
        56. VanshiThanai (DelhiPublicSchool-Noida) SelectedBBA SCMSPune
        57. ShreyaJolly (SpringDalesPublicSchool-DhaulaKuan) SelectedBBA SCMSPune
        58. VanshiThanai (DelhiPublicSchool-Noida) SelectedB.ScEco SSEPune
        59. ShreyaJolly (SpringDalesPublicSchool-DhaulaKuan) SelectedB.ScEco SSEPune
        60. RaashiPathak (SanskritiSchool) SelectedBBA Symbiosis Pune
        61. ShubhangiJain (BalBharatiPublicSchool-Gangaram) AIR51BBE DelhiUniversity
        62. PrarthnaMittal (TheMother'sInternationalSchool) AIR53BBA(FIA) DelhiUniversity
        63. MukundKakkar (MountCarmelSchool-Dwarka) AIR53BBE DelhiUniversity
        64. PrarthnaMittal (TheMother'sInternationalSchool) AIR53BMS DelhiUniversity
        65. KeshavNanda (AmityInternationalSchool-MayurVihar) AIR54BBA(FIA) DelhiUniversity
        66. KeshavNanda (AmityInternationalSchool-MayurVihar) AIR54BMS DelhiUniversity
        67. KashikaGudwani (SacredHeartSeniorSecondarySchool-Chandigarh) AIR54BBA IPUniversity
        68. KashikaGudwani (SacredHeartSeniorSecondarySchool-Chandigarh) AIR54BBA IPUniversity
        69. LakshayBansal (N.K.BagrodiaPublicSchool) AIR55BBE DelhiUniversity
        70. JasmineDhingra (St.GregoriosSchool) AIR55BBA IPUniversity
        71. JasmineDhingra (St.GregoriosSchool) AIR55BBA IPUniversity
        72. NikhilBansal (N.K.BagrodiaPublicSchool) AIR56BBA(FIA) DelhiUniversity
        73. NikhilBansal (N.K.BagrodiaPublicSchool) AIR56BMS DelhiUniversity
        74. ShubhangiJain (BalBharatiPublicSchool-Gangaram) AIR57BBA(FIA) DelhiUniversity
        75. AdityaArora (RyanInternationalSchool-Rohini) AIR57BBE DelhiUniversity
        76. ShubhangiJain (BalBharatiPublicSchool-Gangaram) AIR57BMS DelhiUniversity
        77. MukundKakkar (MountCarmelSchool-Dwarka) AIR57BBA IPUniversity
        78. MukundKakkar (MountCarmelSchool-Dwarka) AIR57BBA IPUniversity
        79. VanshiThanai (DelhiPublicSchool-Noida) AIR57B.ScEco NMIMS
        80. ShivamNagpal (RyanInternationalSchool-VasantKunj) AIR58BBA(FIA) DelhiUniversity
        81. ShivamNagpal (RyanInternationalSchool-VasantKunj) AIR58BMS DelhiUniversity
        82. MahimaBatheja (TheIndianSchool) AIR58B.Com(H) NMIMS
        83. PrateekArora (TagoreInternationalSchool-VasantVihar) AIR59BBA(FIA) DelhiUniversity
        84. PrateekArora (TagoreInternationalSchool-VasantVihar) AIR59BMS DelhiUniversity
        85. AjayWason (StMarksSchool) AIR60BBA IPUniversity
        86. PiyushKhatri (St.MichaelsSchool-PusaRoad) AIR61BBE DelhiUniversity
        87. KrittikaTakiar (MountCarmelSchool-Dwarka) AIR63BBA(FIA) DelhiUniversity
        88. KrittikaTakiar (MountCarmelSchool-Dwarka) AIR63BMS DelhiUniversity
        89. SoumyaKhurana (StThomas'School) AIR63BBA IPUniversity
        90. SoumyaKhurana (StThomas'School) AIR63BBA IPUniversity
        91. SoumyaKhurana (TheMothersInternationalSchool) AIR63BBA IPUniversity
        92. SahibSinghHora (MataJaiKaurPublicSchool) AIR64B.Com(H) IPUniversity
        93. ShreyaSahay (TheSriRamSchool-Moulsari) AIR65BBA(FIA) DelhiUniversity
        94. ShreyaSahay (TheSriRamSchool-Moulsari) AIR65BMS DelhiUniversity
        95. UjjwalMahajan (DelhiPublicSchool-Faridabad) AIR65BBA IPUniversity
        96. LakshayBansal (N.K.BagrodiaPublicSchool) AIR66BBA(FIA) DelhiUniversity
        97. LakshayBansal (N.K.BagrodiaPublicSchool) AIR66BMS DelhiUniversity
        98. LakshayBansal (N.K.BagrodiaPublicSchool) AIR66BMS DelhiUniversity
        99. SachetGupta (RamjasPublicSchool-R.K.Puram) AIR66BBA IPUniversity
        100. SahilMital (DelhiPublicSchool-VasantKunj) AIR67BBA(FIA) DelhiUniversity
        1. SahilMital (DelhiPublicSchool-VasantKunj) AIR67BMS DelhiUniversity
        2. RashiGupta (RyanInternationalSchool-Noida) AIR68BBA(FIA) DelhiUniversity
        3. DeekshaAnand (ThePinnacleSchool) AIR68BBE DelhiUniversity
        4. RashiGupta (RyanInternationalSchool-Noida) AIR68BMS DelhiUniversity
        5. YashasviHanda (HolyChildSeniorSecondarySchool) AIR69BBA(FIA) DelhiUniversity
        6. IshitaGupta (DelhiPublicSchool-R.K.Puram) AIR69BBE DelhiUniversity
        7. YashasviHanda (HolyChildSeniorSecondarySchool) AIR69BMS DelhiUniversity
        8. SanyaKapoor (DelhiPublicSchool) AIR70BBA(FIA) DelhiUniversity
        9. KaranMehtani (DelhiPublicSchool-MathuraRoad) AIR70BBE DelhiUniversity
        10. SanyaKapoor (DelhiPublicSchool) AIR70BMS DelhiUniversity
        11. NikitaGupta (VidyaNiketanSrSecSchool-Saket) AIR72BBE DelhiUniversity
        12. HarneetSingh (BalBharatiPublicSchool-Pitampura) AIR73BBA(FIA) DelhiUniversity
        13. HarneetSingh (BalBharatiPublicSchool-Pitampura) AIR73BMS DelhiUniversity
        14. RaghavBhatia (BalBharatiPublicSchool-Pitampura) AIR75BBA(FIA) DelhiUniversity
        15. RaghavBhatia (BalBharatiPublicSchool-Pitampura) AIR75BMS DelhiUniversity
        16. TanyaSharma (LadyIrwinSchool) AIR76BBA IPUniversity
        17. ChiragArora (MataJaiKaurPublicSchool) AIR76BBA ManipalUniversity
        18. AashinArora (G.D.GoenkaPublicSchool-VasantKunj) AIR76BBA ManipalUniversity
        19. ChiragGupta (TheIndianSchool) AIR77BBE DelhiUniversity
        20. SoumyaKhurana (TheMothersInternationalSchool)
        21. UjjwalMahajan, (DelhiPublicSchool,Faridabad) AIR78BBE, DelhiUniversity
        22. SparshSoni, (St.MargaretSrSecSchool,Rohini) AIR79BBA(FIA), DelhiUniversity
        23. SparshSoni, (St.MargaretSrSecSchool,Rohini) AIR79BMS, DelhiUniversity
        24. AnushkaSharma, (ModernVidyaNiketan) AIR80BMS, DelhiUniversity
        25. ChiragGupta, (TheIndianSchool) AIR81BBA(FIA), DelhiUniversity
        26. ChiragGupta, (TheIndianSchool) AIR81BMS, DelhiUniversity
        27. AkhilMangla, (NewEraPublicSchool) AIR81BBA, IPUniversity
        28. YashRastogi,(St.Mary'SAcademy,MeerutCantt.) AIR82BBA, IPUniversity
        29. JasmeetMonga, (ModernSchool,BarakhambaRoad) AIR83BBA, IPUniversity
        30. AnushkaSharma, (ModernVidyaNiketan) AIR85BBA(FIA), DelhiUniversity
        31. PranavArora, (St.Mary'SSchool,SafdurjungEnclave) AIR85BBE, DelhiUniversity
        32. AnushkaSharma, (ModernVidyaNiketan) AIR85BMS, DelhiUniversity
        33. DeepeshRawtani, (NewEraPublicSchool) AIR86BBA, IPUniversity
        34. PriyalSangal, (WelhamGirls'School,Dehradun)AIR86BBA,IPUniversity
        35. PriyalSangal, (WelhamGirls'School,Dehradun)AIR86BBA,IPUniversity
        36. HimanishKhandpur, (BirlaVidyaNiketan) AIR87BBA(FIA), DelhiUniversity
        37. HimanishKhandpur, (BirlaVidyaNiketan) AIR87BMS ,DelhiUniversity
        38. UrviRohatgi, (DelhiPublicSchool,VasantKunj) AIR87BBA, IPUniversity
        39. DrishtiBasi, (GyanBharatiSchool)AIR88BBE,DelhiUniversity
        40. PRAnandKrishnan, (BluebellsInternationalSchool) AIR88BBE, DelhiUniversity
        41. jasviJain, (TheIndianSchool) AIR89BBA(FIA), DelhiUniversity
        42. RiaDokania, (WelhamGirls'School,Dehradun) AIR89BBA(FIA), DelhiUniversity
        43. OjasviJain, (TheIndianSchool) AIR89BMS, DelhiUniversity
        44. RiaDokania, (WelhamGirls'School,Dehradun) AIR89BMS, DelhiUniversity
        45. NikhilGupta, (ModernSchool,BarakhambaRoad) AIR90BBA, NMIMS
        46. UjjwalMahajan, (DelhiPublicSchool,Faridabad) AIR92BMS, DelhiUniversity
        47. RudrakshSaihjee, (ModernSchool,VasantVihar) AIR92BBA, ManipalUniversity
        48. SaarthakMonga, (DelhiPublicSchool,Dwarka) AIR94BBA(FIA), DelhiUniversity
        49. SaarthakMonga, (DelhiPublicSchool,Dwarka) AIR94BMS, DelhiUniversity
        50. UjjwalMahajan, (DelhiPublicSchool,Faridabad) AIR95BBA(FIA), DelhiUniversity
        51. KardamKapoor, (SpringDalesPublicSchool,PusaRoad) AIR95BBE, DelhiUniversity
        52. UjjwalMahajan, (DelhiPublicSchool,Faridabad) AIR95BMS, DelhiUniversity
        53. PriyankDhingra, (BalBharatiPublicSchool,Pitampura) AIR95B.Com(H), IPUniversity
        54. LakshyaChawla, (DelhiPublicSchool,Indirapuram) AIR96BBA, IPUniversity
        55. HenamSingla, (SDVidyamandir,Panipat) AIR97BBE, DelhiUniversity
        56. NityaShukla, (RukminiDeviPublicSchool,Pitampura) AIR98BBA(FIA), DelhiUniversity
        57. NityaShukla, (RukminiDeviPublicSchool,Pitampura) AIR98BMS, DelhiUniversity
        58. SanyaKhurana, (StThomas'School) AIR98BBA, IPUniversity
        59. MahimaBatheja,(TheIndianSchool) AIR99BBA(FIA), DelhiUniversity
        60. ShubhamJain, (DelhiPublicSchool,Faridabad) AIR99BBE, DelhiUniversity
        61. MahimaBatheja, (TheIndianSchool) AIR99BMS, DelhiUniversity
        62. NaitikAggarwal, (N.K.BagrodiaPublicSchool) AIR100BBA(FIA), DelhiUniversity
        63. NaitikAggarwal, (N.K.BagrodiaPublicSchool) AIR100BMS, DelhiUniversity
        64. NaitikAggarwal, (N.K.BagrodiaPublicSchool) AIR100BMS, DelhiUniversity
        65. DaisyAhuja, (NewEraPublicSchool) AIR100BBA, IPUniversity
        66. DaisyAhuja, (NewEraPublicSchool) AIR100BBA, IPUniversity
        67. DaisyAhuja, (NewEraPublicSchool) AIR100BBA, IPUniversity
        68. PriyankDhingra, (BalBharatiPublicSchool,Pitampura) AIR101BBA(FIA), DelhiUniversity
        69. PriyankDhingra, (BalBharatiPublicSchool,Pitampura) AIR101BMS, DelhiUniversity
        70. DaisyAhuja, (NewEraPublicSchool) AIR103BBE, DelhiUniversity
        71. PalakAneja, (TheIndianSchool) AIR104BBA, NMIMS
        72. AchintyaVats,(RyanInternationalSchool,Noida) AIR105BBE, DelhiUniversity
        73. SunayanaMohanty, (TheMother'sInternationalSchool) AIR105BBA, IPUniversity
        74. HarjasSinghGulati ,(MataJaiKaurPublicSchool) AIR106BBA(FIA), DelhiUniversity
        75. HimanishKhandpur, (BirlaVidyaNiketan) AIR106BBE, DelhiUniversity
        76. HarjasSinghGulati, (MataJaiKaurPublicSchool) AIR106BMS, DelhiUniversity
        77. VedantSekhri, (ModernSchool,VasantVihar) AIR106BBA, IPUniversity
        78. VedantSekhri, (ModernSchool,VasantVihar) AIR106BBA, IPUniversity
        79. BhavikaSapra, (DelhiPublicSchool,Faridabad) AIR107BBA(FIA), DelhiUniversity
        80. GarimaGoel, (RukminiDeviPublicSchool,Pitampura) AIR107BBE, DelhiUniversity
        81. BhavikaSapra, (DelhiPublicSchool,Faridabad) AIR107BMS, DelhiUniversity
        82. VanshiThanai, (DelhiPublicSchool,Noida) AIR107BBA, NMIMS
        83. SiddhantGupta, (TheIndianSchool) AIR110BBE, DelhiUniversity
        84. ArpitaVerma, (ManavSthaliSchool) AIR110BBA, IPUniversity
        85. JasmineDhingra, (St.GregoriosSchool) AIR112BBA(FIA), DelhiUniversity
        86. JasmineDhingra, (St.GregoriosSchool) AIR112BMS, DelhiUniversity
        87. NehaSehgal, (BGSInternationalPublicSchool) AIR112BBA, Symbiosis,Pune
        88. AnushkaSharma, (ModernVidyaNiketan) AIR113BBE, DelhiUniversity
        89. AditiJain, (MotherDivinePublicSchool) AIR115BBA(FIA), DelhiUniversity
        90. AlankritaMittra, (ModernDelhiPublicSchool) AIR115BBA(FIA), DelhiUniversity
        91. AditiJain, (MotherDivinePublicSchool) AIR115BMS, DelhiUniversity
        92. AlankritaMittra, (ModernDelhiPublicSchool) AIR115BMS, DelhiUniversity
        93. RajatSahu, (TheMothersInternationalSchool) AIR117BBA, ManipalUniversity
        94. TariniKhurana, (TheShriRamSchool) AIR117BBA, NMIMS
        95. RishabhMalhotra, (SummerFieldsSchool) AIR118BBA(FIA) ,DelhiUniversity
        96. RishabhMalhotra, (SummerFieldsSchool) AIR118BMS, DelhiUniversity
        97. DebashishRoyChoudhury, (SummerFieldsSchool) AIR119BBE ,DelhiUniversity
        98. Ankit, (KendriyaVidyalaya,PaschimVihar) AIR119BBE, DelhiUniversity
        99. HarshitGupta, (AmityInternationalSchool,MayurVihar) AIR119BMS, DelhiUniversity
        100. PriyankaChabra, (MountCarmelSchool,Dwarka) AIR119BBA, IPUniversity
        1. Priyanka Chhabra, (St. Francis De Sales Sr. Sec. School-Janakpuri) AIR 119 BBA, IP University
        2. Samarth Khitha, (Delhi Public School-R.K.Puram) AIR 120 BBA, IP University
        3. Rahul Kumar Singh, (Kasi Nirmali College) AIR 121 BA Social Sciences, Banaras Hindu University
        4. Aditi Jain, (Mother Divine Public School) AIR 121 BBE , Delhi University
        5. Aman Jain, (Salwan Public School- Old Rajender Nagar) AIR 122 BBA(FIA), Delhi University
        6. Aman Jain, (Salwan Public School- Old Rajender Nagar) AIR 122 BMS , Delhi University
        7. Milind Chabbra, (Delhi Public School- Rohini) AIR 122 LLB, IP University
        8. Shreya Chawla, (Rukmini Devi Public School-Pitampura) AIR 123 BBA(FIA), Delhi University
        9. Shreya Chawla, (Rukmini Devi Public School-Pitampura) AIR 123 BMS , Delhi University
        10. Shivansh , (The Airforce School) AIR 123 BBA, IP University
        11. Kardam Kapoor, (Spring Dales Public School- Pusa Road) AIR 124 BBA(FIA), Delhi University
        12. Kardam Kapoor, (Spring Dales Public School- Pusa Road) AIR 124 BMS , Delhi University
        13. Himanshu Arora, (Father'S Agnel School-Gautam Nagar) AIR 124 BBA, IP University
        14. Yashasvi Handa, (Holy Child Senior Secondary School) AIR 125 BBE , Delhi University
        15. Milind Chabbra, (Delhi Public School- Rohini) AIR 126 BBA, IP University
        16. Aditya Bhandari, (Army Public School- Noida) AIR 127 BBE , Delhi University
        17. Pragati Gupta, (Birla Vidya Niketan) AIR 129 BBA(FIA), Delhi University
        18. Rashi Gupta, (Ryan International School- Noida) AIR 129 BBE , Delhi University
        19. Pragati Gupta, (Birla Vidya Niketan) AIR 129 BMS , Delhi University
        20. Karan Mehtani, (Delhi Public School-Mathura Road) AIR 130 BBA(FIA), Delhi University
        21. Karan Mehtani, (Delhi Public School-Mathura Road) AIR 130 BMS , Delhi University
        22. Harshin Bhambhani, (Spring Dales Public School- Pusa Road) AIR 132 BBA(FIA), Delhi University
        23. Harshin Bhambhani, (Spring Dales Public School- Pusa Road) AIR 132 BMS , Delhi University
        24. Divjot Singh, (Birla Vidya Niketan) AIR 133 B.Com (H), IP University
        25. Abhishek Sabharwal, (St. Francis De Sales Sr. Sec. School-Janakpuri) AIR 134 BBA(FIA), Delhi University
        26. Abhishek Sabharwal, (St. Francis De Sales Sr. Sec. School-Janakpuri) AIR 134 BMS , Delhi University
        27. Shubham Agarwal, (G.D. Goenka Public School- Paschim Vihar) AIR 134 BBA, IP University
        28. Amay Bansal, (G.D. Goenka Public School- Vasant Kunj) AIR 136 BBA, IP University
        29. Amay Bansal, (G.D. Goenka Public School- Vasant Kunj) AIR 136 BBA, IP University
        30. Arushi Gupta, (Delhi Public School-Mathura Road) AIR 137 BBA(FIA), Delhi University
        31. Arushi Gupta, (Delhi Public School-Mathura Road) AIR 137 BMS , Delhi University
        32. Nikita Gupta, (Vidya Niketan Sr Sec School-Saket) AIR 137 BBA, IP University
        33. Prateek Arora, (Tagore International School- Vasant Vihar) AIR 138 BBE , Delhi University
        34. Rohan , (Indraprastha International ) AIR 138 B.Com (H), IP University
        35. Saniya Sugla, (Birla Vidya Niketan) AIR 138 BBA, IP University
        36. Tarushi Mathur, (Father'S Agnel School-Noida) AIR 140 BBA, IP University
        37. Tarushi Mathur, (Father'S Agnel School-Noida) AIR 140 BBA, IP University
        38. Aankhi Anwesha, (Amity International School- Mayur Vihar) AIR 141 BBA(FIA), Delhi University
        39. Naman Jain, (Air Force Bal Bharti School) AIR 141 BBE , Delhi University
        40. Aankhi Anwesha, (Amity International School- Mayur Vihar) AIR 141 BMS , Delhi University
        41. Rifat Hussian, (Carmel Convent) AIR 143 B.Com (H), IP University
        42. Shivam Amla, (Delhi Public School-Mathura Road) AIR 143 BBA, IP University
        43. Pranav Arora, (St. Mary'S School- Safdurjung Enclave) AIR 144 BBA(FIA), Delhi University
        44. Shivik Chaudhary, (St. Cecilia'S Public School-Vikaspuri) AIR 144 BBE , Delhi University
        45. Pranav Arora, (St. Mary'S School- Safdurjung Enclave) AIR 144 BMS , Delhi University
        46. Rajat Sehgal, (Mount St Marys School) AIR 144 BBA, IP University
        47. Rajat Sehgal, (Mount St Marys School) AIR 144 BBA, IP University
        48. Shivik Chaudhary, (St. Cecilia'S Public School-Vikaspuri) AIR 145 BBA(FIA), Delhi University
        49. Shivik Chaudhary, (St. Cecilia'S Public School-Vikaspuri) AIR 145 BMS , Delhi University
        50. Alankrita Mittra, (Modern Delhi Public School) AIR 146 BBE , Delhi University
        51. Devika Walia, (Venkateshwar International School-Rohini) AIR 147 BBA(FIA), Delhi University
        52. Devika Walia, (Venkateshwar International School-Rohini) AIR 147 BMS , Delhi University
        53. Devika Walia, (Venkateshwar International School- Rohini) AIR 147 BBA(FIA), Delhi University
        54. Devika Walia, (Venkateshwar International School- Rohini) AIR 147 BMS, Delhi University
        55. Aashi Batra, (St. Mark'S Public School- Janakpuri) AIR 148 BBA(FIA), Delhi University
        56. Aashi Batra, (St. Mark'S Public School- Janakpuri) AIR 148 BBE , Delhi University
        57. Aashi Batra, (St. Mark'S Public School- Janakpuri) AIR 148 BMS , Delhi University
        58. Debashish Roy Choudhury, (Summer Fields School) AIR 148 BBA, IP University
        59. Aarti Gupta, (Convent Of Jesus And Mary ) AIR 149 BBA(FIA), Delhi University
        60. Saarthak Monga, (Delhi Public School-Dwarka) AIR 149 BBE , Delhi University
        61. Aarti Gupta, (Convent Of Jesus And Mary ) AIR 149 BMS , Delhi University
        62. Naitik Aggarwal, (N. K. Bagrodia Public School) AIR 152 BBE , Delhi University
        63. Siddhant Gupta, (The Indian School) AIR 153 BBA(FIA), Delhi University
        64. Siddhant Gupta, (The Indian School) AIR 153 BMS , Delhi University
        65. Siddhant Gupta, (Bal Bharati Public School- Brij Vihar) AIR 153 BMS, Delhi University
        66. Aneesh Khanna, (Darbari Lal D A V Model School- Pitampura) AIR 153 BBA, IP University
        67. Aneesh Khanna, (Darbari Lal D A V Model School- Shalimar Bagh) AIR 153 BBA, IP University
        68. Meghna Julka, (Delhi Public School-Faridabad) AIR 154 BBA(FIA), Delhi University
        69. Meghna Julka, (Delhi Public School-Faridabad) AIR 154 BMS , Delhi University
        70. Siddharth Khanna, (Amity International School- Saket) AIR 154 BBA, NMIMS
        71. Aditya Arora, (Ryan International School- Rohini) AIR 155 BBA(FIA), Delhi University
        72. Aditya Arora, (Ryan International School- Rohini) AIR 155 BMS , Delhi University
        73. Palak Srivastava, (White Leaf Public School- Bawana) AIR 156 B.Com (H), IP University
        74. Satchi Kalra, (Delhi Public School-R.K.Puram) AIR 157 BBA(FIA), Delhi University
        75. Satchi Kalra, (Delhi Public School-R.K.Puram) AIR 157 BMS , Delhi University
        76. Sanya Kapoor, (Delhi Public School) AIR 158 BBE , Delhi University
        77. Saksham Dewan, (Spring Dales Public School- Pusa Road) AIR 158 BBA, IP University
        78. Saksham Dewan, (Spring Dales Public School- Pusa Road) AIR 158 BBA, IP University
        79. Pranvi Ahuja, (Birla Vidya Niketan) AIR 159 BBA, IP University
        80. Pranvi Ahuja, (Birla Vidya Niketan) AIR 159 BBA, IP University
        81. Pranvi Ahuja, (Birla Vidya Niketan) AIR 159 BBA, ?IP University
        82. Giriraj Malhotra, (K.R.Mangalam World School-G.K) AIR 160 BBA(FIA), Delhi University
        83. Oorja Seth, (Delhi Public School-Ghaziabad) AIR 160 BBE , Delhi University
        84. Giriraj Malhotra, (K.R.Mangalam World School-G.K) AIR 160 BMS , Delhi University
        85. Satchi Kalra, (Delhi Public School-R.K.Puram) AIR 162 BBE , Delhi University
        86. Kamna Mittal, (The Mother's International School) AIR 165 BBA, IP University
        87. Harsh Khanna, (Delhi Public School-Mathura Road) AIR 165 BBA, NMIMS
        88. Kunwardeep, (Mata Jai Kaur Public School) AIR 166 BBA, IP University
        89. Abhishek Arora, (Ryan International School- Vasant Kunj) AIR 167 BBE , Delhi University
        90. Varun, (Modern Public School- Shalimar Bagh) AIR 168 BBE , Delhi University
        91. Pragun Uppal, (Birla Vidya Niketan) AIR 168 BBA, Manipal University
        92. Poorva Gupta, (Delhi Public School-Dwarka) AIR 169 BBA(FIA), Delhi University
        93. Poorva Gupta, (Delhi Public School-Dwarka) AIR 169 BMS , Delhi University
        94. Nitesh Subnani, (Cambridge School-Srinivaspuri) AIR 170 B.Com (H), IP University
        95. Shrenik Jain, (Bal Bharati Public School- Rohini) AIR 172 BBA(FIA), Delhi University
        96. Shrenik Jain, (Bal Bharati Public School- Rohini) AIR 172 BMS , Delhi University
        97. Arpit Arora, (Nutan Vidya Mandir) AIR 172 BBA, IP University
        98. Aditya Bhandari, (Army Public School- Noida) AIR 174 BBA(FIA), Delhi University
        99. Aditya Bhandari, (Army Public School- Noida) AIR 174 BMS , Delhi University
        100. Akshita Jain, (Vasant Valley School-Vasant Kunj) AIR 175 BBA(FIA), Delhi University
        1. Akshita Jain, (Vasant Valley School-Vasant Kunj) AIR 175 BMS , Delhi University
        2. Lakshay Bansal, (N. K. Bagrodia Public School) AIR 175 BBA, IP University
        3. Lakshay Bansal, (N. K. Bagrodia Public School) AIR 175 BBA, IP University
        4. Kanav Gupta, (St. Columba's School) AIR 177 BBA, IP University
        5. Kanav Gupta, (St. Columba's School) AIR 177 BBA, IP University
        6. Divjot Singh, (Birla Vidya Niketan) AIR 177 Bsc Finance, NMIMS
        7. Srishti Gupta, (Mater Dei School) AIR 178 BBA(FIA), Delhi University
        8. Tarini Khurana, (The Shri Ram School- Moulsari) AIR 178 BBA(FIA), Delhi University
        9. Srishti Gupta,(Mater Dei School) AIR 178 BMS , Delhi University
        10. Tarini Khurana, (The Shri Ram School- Moulsari) AIR 178 BMS , Delhi University
        11. Shreya Verma, (Bhatnagar International School-Delhi) AIR 178 BBA, IP University
        12. Prarthna Mittal, (The Mother's International School) AIR 179 BBE , Delhi University
        13. Aditya Gupta, (Delhi Public School-Noida) AIR 180 BBA, Manipal University
        14. Ria Dokania, (Welham Girls' School- Dehradun) AIR 181 BBE , Delhi University
        15. P R Anand Krishnan, (Bluebells International School) AIR 182 BBA(FIA), Delhi University
        16. P R Anand Krishnan, (Bluebells International School) AIR 182 BMS , Delhi University
        17. Sifat Puri, (Step By Step) AIR 182 BBA, IP University
        18. Sampada Bist, (Salwan Public School- Gurgaon) AIR 184 BBA(FIA), Delhi University
        19. Sunayana Mohanty, (The Mother's International School) AIR 184 BBA(FIA), Delhi University
        20. Sampada Bist, (Salwan Public School , Gurgaon) AIR 184 BMS , Delhi University
        21. Sunayana Mohanty, (The Mother's International School) AIR 184 BMS , Delhi University
        22. Abhishek Gupta, (Lotus Valley International School-Noida) AIR 186 BBA(FIA), Delhi University
        23. Raghvendra Narang, (Vasant Valley School-Vasant Kunj) AIR 186 BBA(FIA), Delhi University
        24. Bhavika Sapra, (Delhi Public School-Faridabad) AIR 186 BBE , Delhi University
        25. Abhishek Gupta, (Lotus Valley International School-Noida) AIR 186 BMS , Delhi University
        26. Raghvendra Narang, (Vasant Valley School-Vasant Kunj) AIR 186 BMS , Delhi University
        27. Shivam Goyal, (National Victor Public School) AIR 186 B.Com (H), IP University
        28. Tarini Khurana, (The Shri Ram School- Moulsari) AIR 187 BBE , Delhi University
        29. Shriya Kakar, (St Thomas'School) AIR 188 BBA(FIA), Delhi University
        30. Arushi Gupta, (Delhi Public School-Mathura Road) AIR 188 BBE , Delhi University
        31. Shriya Kakar, (St Thomas'School) AIR 188 BMS , Delhi University
        32. Sunny Jain, (Hans Raj Smarak Public School) AIR 189 BBA(FIA), Delhi University
        33. Sunny Jain, (Hans Raj Smarak Public School) AIR 189 BMS , Delhi University
        34. Suchika Sabharwal, (St. Cecilia'S Public School-Vikaspuri) AIR 189 BBA, IP University
        35. Anubhav Tyagi, (G. D Goenka Public School) AIR 189 BBA, IP University
        36. Henam Singla, (S D Vidyamandir- Panipat) AIR 190 BBA(FIA), Delhi University
        37. Henam Singla, (S D Vidyamandir- Panipat) AIR 190 BMS , Delhi University
        38. Rachita Gupta, (Queen Mary's School- Tis Hazari) AIR 190 BBA, IP University
        39. Ayush Gupta, (Birla Vidya Niketan) AIR 191 BBA, IP University
        40. Shivam Kalra, (Summer Fields School) AIR 192 BBE, Delhi University
        41. Nikita Gupta, (Vidya Niketan Sr Sec School-Saket) AIR 194 BBA(FIA), Delhi University
        42. Abhishek Gupta, (Lotus Valley International School-Noida) AIR 194 BBE , Delhi University
        43. Nikita Gupta, (Vidya Niketan Sr Sec School-Saket) AIR 194 BMS , Delhi University
        44. Anvita Mahajan, (Delhi Public School-R.K.Puram) AIR 194 BBA, IP University
        45. Devika Walia, (Venkateshwar International School-Rohini) AIR 195 BBE , Delhi University
        46. Devika Walia, (Venkateshwar International School- Rohini) AIR 195 BBE, Delhi University
        47. Ayush Gupta, (Modern Delhi Public School) AIR 195 BBA, IP University
        48. Lakshya Chawla, (Delhi Public School- Indirapuram) AIR 196 BBA(FIA), Delhi University
        49. Lakshya Chawla, (Delhi Public School- Indirapuram) AIR 196 BMS , Delhi University
        50. Arpan Sagar, (Delhi Public School-Rohini) AIR 197 BBA, IP University
        51. Arpan Sagar, (Delhi Public School-Rohini) AIR 197 BBA, IP University
        52. Naman Jain, (Air Force Bal Bharti School) AIR 199 BBA(FIA), Delhi University
        53. Naman Jain, (Air Force Bal Bharti School) AIR 199 BMS , Delhi University
        54. Radhika Goel, (Maharaja Agrasen Model School)AIR 199 BBA, IP University
        55. Sahib Singh Hora, (Mata Jai Kaur Public School) AIR 201 BBA, IP University
        56. Ishan Srivastava, (Navy Childrens School- Chanakyapuri) AIR 201 BBA, Manipal University
        57. Nikki Chandra, (Delhi Public School-Noida) AIR 203 BBA, IP University
        58. Ashni Mangal, (Apeejay School-Noida) AIR 204 BBA, IP University
        59. Arshiya Bhutani, (Mount Carmel School- Anand Niketan) AIR 205 BBA, IP University
        60. Aadit Aggarwal, (Ryan International School- Rohini) AIR 206 BBA(FIA), Delhi University
        61. Aadit Aggarwal, (Ryan International School- Rohini) AIR 206 BMS , Delhi University
        62. Veronica Singh, (Delhi Public School-R.K.Puram) AIR 206 BBA, IP University
        63. Varun, (Modern Public School- Shalimar Bagh) AIR 208 BBA(FIA), Delhi University
        64. Varun, (Modern Public School- Shalimar Bagh) AIR 208 BMS , Delhi University
        65. Maanvi Jain, (Ahlcon Public School) AIR 209 BBA(FIA), Delhi University
        66. Shubham Jain, (Delhi Public School-Faridabad) AIR 209 BBA(FIA), Delhi University
        67. Maanvi Jain, (Ahlcon Public School) AIR 209 BMS , Delhi University
        68. Shubham Jain, (Delhi Public School-Faridabad) AIR 209 BMS , Delhi University
        69. Siddhant, (Bal Bharati Public School- Brij Vihar) AIR 210 BBA, NMIMS
        70. Twisha Vashist , (Presentation Convent Senior Secondary School) AIR 211 BBA, IP University
        71. Divya Marwaha, (Birla Vidya Niketan) AIR 211 BBA, Manipal University
        72. Divya Marwaha, (Birla Vidya Niketan) AIR 211 BBA, Manipal University
        73. Ayush Kaul, (Bluebells International School) AIR 212 BBA(FIA), Delhi University
        74. Ayush Kaul, (Bluebells International School) AIR 212 BMS , Delhi University
        75. Mallika Chandna, (The Sriram School , Aravali Hills) AIR 214 BBA, IP University
        76. Ishita Gupta, (Delhi Public School-R.K.Puram) AIR 215 BBA(FIA), Delhi University
        77. Ishita Gupta, (Delhi Public School-R.K.Puram) AIR 215 BMS , Delhi University
        78. Vidhi Nangia, (St Marks Sr Sec Public School) AIR 215 BJMC, IP University
        79. Udit Agarwal, ( ) AIR 216 BBA(FIA), Delhi University
        80. Udit Agarwal, ( ) AIR 216 BMS , Delhi University
        81. Rishabh Nayyar, (Delhi Public School-R.K.Puram) AIR 216 BBA, IP University
        82. Aastha Aggarwal, (Delhi Public School- Gurgaon) AIR 217 BBA(FIA), Delhi University
        83. Aastha Aggarwal, (Delhi Public School- Gurgaon) AIR 217 BMS , Delhi University
        84. Arjun Chandnani, (Modern School- Barakhamba Road) AIR 217 BBA, IP University
        85. Divya Jain, (Modern School- Vasant Vihar) AIR 218 BBA(FIA), Delhi University
        86. Divya Jain, (Modern School- Vasant Vihar) AIR 218 BMS , Delhi University
        87. Piyush Khatri, (St. Michaels School-Pusa Road) AIR 218 BBA, IP University
        88. Piyush Khatri, (St. Michaels School-Pusa Road) AIR 218 BBA, IP University
        89. Twinkle Taneja, (Amity International School- Pushp Vihar) AIR 219 B.Com (H), IP University
        90. Kanishka Garg, (Spring Dales Public School- Pusa Road) AIR 219 BBA, IP University
        91. Harsh Gupta, (Gyan Bharati School) IR 221 BBA(FIA), Delhi University
        92. Harsh Gupta, (Gyan Bharati School) AIR 221 BMS , Delhi University
        93. Harsh Gupta, (Gyan Bharati School) AIR 221 BMS, Delhi University
        94. Oorja Seth, (Delhi Public School-Ghaziabad) AIR 222 BBA(FIA), Delhi University
        95. Oorja Seth, (Delhi Public School-Ghaziabad) AIR 222 BMS , Delhi University
        96. Lavya Bakshi, (Manav Bharti India International School) AIR 222 BBA, IP University
        97. Harshin Bhambhani, (Sprindales School) AIR 223 BBA, NMIMS
        98. Agnisha Arya, (Gyan Bharati School) AIR 224 B.Com (H), IP University
        99. Poorva Gupta, (Delhi Public School-Dwarka) AIR 229 BBE , Delhi University
        100. Aankhi Anwesha, (Amity International School- Mayur Vihar) AIR 230 BBA, IP University
        1. Harshin Bhambhani, (Spring Dales Public School- Pusa Road) AIR 231 BBE , Delhi University
        2. Shivam Sharma, (Salwan Public School- Old Rajender Nagar) AIR 231 BBA, IP University
        3. Rohan Modi, (Indraprastha International ) AIR 235 BBE , Delhi University
        4. Nikhil Bansal, (N. K. Bagrodia Public School) AIR 237 BBA, IP University
        5. Soumya Singhal, (G.D. Goenka Public School- Vasant Kunj) AIR 239 B.Com (H), IP University
        6. Uddhav Khanna, (Spring Dales Public School- Pusa Road) AIR 239 BBA, IP University
        7. Uddhav Khanna , (Spring Dales Public School- Pusa Road) AIR 239 BBA, IP University
        8. Uddhav Khanna , (Spring Dales Public School- Pusa Road) AIR 239 BBA, IP University
        9. Tanvi Bhambry, (Delhi Public School-Rohini) AIR 240 BBA, IP University
        10. Navya Sharma, (Delhi Public School- Noida) AIR 244 B.Com (H), IP University
        11. Manandeep Singh ?Ahuja, (Mata Jai Kaur Public School) AIR 245 BBA, IP University
        12. Siddhant Gupta, (The Indian School) AIR 246 BBA, IP University
        13. Aditya Garg, (St. Columba's School) AIR 247 BBA, IP University
        14. Aditya Garg, (St. Columba's School) AIR 247 BBA, IP University
        15. Riya Kohli, (The Indian School) AIR 250 BBA, IP University
        16. Aayush Giri, (Sumermal Jain Public School) AIR 253 BBA, IP University
        17. Priyanka Gupta, (Loreto Convent School) AIR 254 BBA, IP University
        18. Priyanka Gupta, (Loreto Convent School) AIR 254 BBA, IP University
        19. Shivik Chaudhary, (St. Cecilia'S Public School-Vikaspuri) AIR 257 BBA, IP University
        20. Shivik Choudhry, (St Cecilia Public School) AIR 257 BBA, IP University
        21. Palak Aneja, (The Indian School) AIR 261 BBA, IP University
        22. Palak Aneja, (The Indian School) AIR 261 BBA, IP University
        23. Keshav Nanda, (Amity International School- Mayur Vihar) AIR 263 BBE , Delhi University
        24. Prateek Arora, (Tagore International School- Vasant Vihar) AIR 263 BBA, IP University
        25. Prateek Arora, (Tagore International School- Vasant Vihar) AIR 263 BBA, IP University
        26. Prateek Arora, (Tagore International School- Vasant Vihar) AIR 263 BBA, IP University
        27. Prateek Arora, (Tagore International School- Vasant Vihar) AIR 263 BBA, IP University
        28. Snehali Jain, (Bal Bharati Public School- Brij Vihar) AIR 266 BMS, Delhi University
        29. Shrenik Jain, (Bal Bharati Public School- Rohini) AIR 269 BBE , Delhi University
        30. Simran Oberoi, (St. Marks Meera Bagh) AIR 269 BBA, IP University
        31. Achintya Vats, (Ryan International School- Noida) AIR 274 BMS, Delhi University
        32. Abhishek Sharma, (Modern Delhi Public School) AIR 274 BBA, Manipal University
        33. Rishabh Jain, (Bal Bharati Public School- Gangaram) AIR 276 BBA, IP University
        34. Sahibjit Pasricha, (Spring Dales Public School- Dhaula Kuan) AIR 277 BBA, IP University
        35. Harshita Ahuja, (St Thomas? School) AIR 278 BBA, IP University
        36. Harshita Ahuja, (St Thomas? School) AIR 278 BBA, IP University
        37. Harshit Goyal, (Venkateswar Int. School- Dwarka) AIR 279 BBA, IP University
        38. Abhishek Gupta, (Lotus Valley International School-Noida) AIR 280 BBA, IP University
        39. Shivam Taneja, (Mata Jai Kaur Public School) AIR 283 BBA, IP University
        40. Jasmine Dhingra, (St. Gregorios School) AIR 286 BBE , Delhi University
        41. Naitik Aggarwal, (N. K. Bagrodia Public School) AIR 287 BBA, IP University
        42. Karan Bhatia, (Rukmani Devi Jaipuria Public School) AIR 289 BBA, IP University
        43. Shreya Jolly, (Spring Dales Public School- Dhaula Kuan) AIR 289 BBA, Manipal University
        44. Aarti Gupta, (Convent Of Jesus And Mary ) AIR 294 BBE , Delhi University
        45. Prakhar Chauhan, (Bal Bharati Public School- Pitampura) AIR 295 BBA, IP University
        46. Shreya Jolly, (Spring Dales Public School- Dhaula Kuan) AIR 298 BBA, Manipal University
        47. Devika Bassi, (Amity International School- Pushp Vihar) AIR 299 BBA, IP University
        48. Garima Goel, (Rukmini Devi Public School-Pitampura) AIR 301 BBA, IP University
        49. Hitesh Arora, (N. K. Bagrodia Public School) AIR 302 BBA, IP University
        50. Aditya Gupta, (Delhi Public School-Noida) AIR 305 BBA, IP University
        51. Aastha Aggarwal, (Delhi Public School- Gurgaon) AIR 306 BBE , Delhi University
        52. Meghna Julka, (Delhi Public School-Faridabad) AIR 307 BBA, IP University
        53. Pragati Gupta, (Birla Vidya Niketan) AIR 309 BBA, IP University
        54. Shashank Gupta, (Delhi Public School-Vasant Kunj) AIR 310 BBA, IP University
        55. Sarthak Goel, (Maharaja Agarsain Public School- Ashok Vihar) AIR 311 BBA, IP University
        56. Utkarsh Jain, (Gyan Bharati School) AIR 315 BBA, NMIMS
        57. Srishti Gupta, (Mater Dei School) AIR 321 BBE , Delhi University
        58. Shweta Chhillar, (Mount Carmel School- Dwarka) AIR 328 BBA, IP University
        59. Yash Grewal, (VV Dav Public School) AIR 330 BBA, IP University
        60. Yash Grewal, (VV Dav Public School) AIR 330 BBA, IP University
        61. Arushi Gupta, (Delhi Public School-Mathura Road) AIR 332 BBA, IP University
        62. Shubhangi Bhatia, (Mata Jai Kaur Public School) AIR 332 BBA, NMIMS
        63. Raghav Aggarwal, (K R Manglam World School-New Delhi) AIR 333 BBA, IP University
        64. Bhavesh Chaudhary, (Delhi Public School-Vasant Kunj) AIR 336 BBA, IP University
        65. Simran Bhatia, ?(Delhi Public School-R.K.Puram) AIR 337 BBA, IP University
        66. Anusha Bhagat, (Modern School- Barakhamba Road) AIR 337 BBA, NMIMS
        67. Soumil Singhal, (G.D. Goenka Public School- Vasant Kunj) AIR 338 B.Com (H), IP University
        68. Akshita Jain, (Vasant Valley School-Vasant Kunj) AIR 339 BBE , Delhi University
        69. Lakshya Chawla, (Delhi Public School- Indirapuram) AIR 339 BBE , Delhi University
        70. Shubhangi Jain, (Bal Bharati Public School- Gangaram) AIR 339 BBA, IP University
        71. Mayank Sachdeva, (Ramjas Public School- Pusa Road) AIR 341 BBA, Bharatiya Vidyapeeth University
        72. Pranav Arora, (St. Mary'S School- Safdurjung Enclave) AIR 342 BBA, IP University
        73. Aditya Garg, (St. Columba's School) AIR 343 B.Com (H), IP University
        74. Muskan Aggarwal, (Air Force Bal Bharti School) AIR 345 B. COM(H), IP University
        75. Saumya Pasricha, (Spring Dales Public School- Dhaula Kuan) AIR 345 B. COM(H), IP University
        76. Tanveen Kaur Senbhi, (Bal Bharti Public School ) AIR 346 BBA, Manipal University
        77. Tanveen Kaur Senbhi, (Bal Bharti Public School ) AIR 346 BBA, Manipal University
        78. Shivam Kalra, (Summer Fields School) AIR 348 BBA, IP University
        79. Saumya Jain, (Bal Bharati Public School- Gangaram) AIR 353 BBA, IP University
        80. Saumya Jain, (Bal Bharati Public School- Gangaram) AIR 353 BBA, IP University
        81. Shivam Goel, (Delhi Public School- Ghaziabad) AIR 357 BBA, IP University
        82. Ayushi Sethi, (Army Public School) AIR 360 BBA, IP University
        83. Ayushi Sethi, (Army Public School) AIR 360 BBA, IP University
        84. Mukund Bansal, (G.D. Goenka Public School- Rohini ) AIR 361 BBA, IP University
        85. Shubham Aggarwal, (Delhi Public School-R.K.Puram) AIR 363 BBA, IP University
        86. Divya Jain, (Modern School- Vasant Vihar) AIR 364 BBE , Delhi University
        87. Nitya Shukla, (Rukmini Devi Public School-Pitampura) AIR 366 BBE , Delhi University
        88. Tania Jain, (Birla Vidya Niketan) AIR 366 BBA, IP University
        89. Twisha Vashist , (Presentation Convent Senior Secondary School) AIR 371 B.Com (H), IP University
        90. Dhruv Chhabra, (Air Force Bal Bharti School) AIR 372 BBA, IP University
        91. Netra Aggarwal, (Amity International School- Saket) AIR 373 BBA, IP University
        92. Saniya Jain, (Modern School- Barakhamba Road) AIR 374 BBA, NMIMS
        93. Shriya Kakar, (St Thomas? School) AIR 377 BBE , Delhi University
        94. Akshit Sharma, (ITL Public School) AIR 379 BBA, IP University
        95. Aditya Gupta, (Delhi Public School-Noida) AIR 384 BBA, IP University
        96. Ashima Nayyar, (Lancer's Convent School) AIR 393 BBA, IP University
        97. Ashima Nayyar, (Lancer's Convent School) AIR 393 BBA, IP University
        98. Shireen Makhija , (G.D. Goenka Public School- Vasant Kunj) AIR 393 BBA, NMIMS
        99. Sunayana Mohanty, (The Mother's International School) AIR 397 BBE , Delhi University
        100. Rahul Sharma, (St Francis De Sales) AIR 398 BBA, IP University
        101. BA, IP University
        1. Rahul Sharma, (St. Francis De Sales Sr. Sec. School-Janakpuri) AIR 398 BBA, IP University
        2. Aanchal Deo, (Sardar Patel Vidyalaya) AIR 400 BBA, NMIMS
        3. Ojasvi Jain, (The Indian School) AIR 403 BBE , Delhi University
        4. Tarang Khurana, (Birla Vidya Niketan) AIR 403 BBA, IP University
        5. Taraung Khurana, (Birla Vidya Niketan) AIR 403 BBA, IP University
        6. Ayush Kaul, (Bluebells International School) AIR 414 BBE , Delhi University
        7. Megha Adhikari, (Sachdeva Public School-Pitampura) AIR 416 BBA, IP University
        8. Megha Adhikari, (Sachdeva Public School-Pitampura) AIR 416 BBA, IP University
        9. Megha Adhikari, (Sachdeva Public School) AIR 416 BBA, ?IP University
        10. Vidur Sharma, (Modern School- Vasant Vihar) AIR 420 BBA, IP University
        11. Harshdeep Singh , (Mata Jai Kaur Public School) AIR 425 B.Com (H), IP University
        12. Yashasvi Handa, (Holy Child Senior Secondary School) AIR 427 BBA, IP University
        13. Mitali Juneja, (Amity International School- Pushp Vihar) AIR 428 BBA, IP University
        14. Prerna Kumar, (Delhi Public School-Noida) AIR 435 BBA, IP University
        15. Simran Arora, (Delhi Public School-R.K.Puram) AIR 437 BBA, IP University
        16. Lavam Tyagi, (Vikas Bharti Public School-Rohini) AIR 439 BBA, IP University
        17. Sahil Mehta, (Delhi Public School) AIR 440 BBA, IP University
        18. Sampada Bist, (Salwan Public School- Gurgaon) AIR 441 BBE , Delhi University
        19. Sampada Bist, (Salwan Public School - Gurgaon) AIR 442 BBA, IP University
        20. Ankit, (Kendriya Vidyalaya, Paschim Vihar) AIR 444 BBA, IP University
        21. Smridhi Taneja, (New Era Public School) AIR 445 BBA, IP University
        22. Smridhi Taneja, (New Era Public School) AIR 445 BBA, IP University
        23. Raghvendra Narang, (Vasant Valley School-Vasant Kunj) AIR 448 BBE , Delhi University
        24. Sachin Rathee, (CRPF Public School-Rohini) AIR 452 BBA, IP University
        25. Maanvi Jain, (Ahlcon Public School) AIR 455 BBE , Delhi University
        26. Deepesh Rawtani, (New Era Public School) AIR 456 BBA, IP University
        27. Vaisnavie, (BGS International Public School) AIR 459 B.Com (H), IP University
        28. Saksham Grover, (N. K. Bagrodia Public School) AIR 460 Bsc Eco, NMIMS
        29. Shubham Goel, (St. Mark'S Public School-Janakpuri) AIR 466 BBA, IP University
        30. Rahul Kumar, (Modern Vidya Niketan, Aravali Hills) AIR 467 BBA, IP University
        31. Bhavika Sapra, (Delhi Public School-Faridabad) AIR 472 BBA, NMIMS
        32. Tarini Gupta, (Birla Vidya Niketan) AIR 475 BBA, IP University
        33. Tarini Gupta, (Birla Vidya Niketan) AIR 475 BBA, IP University
        34. Harsh Gupta, (Gyan Bharati School) AIR 478 BBE , Delhi University
        35. Keshav Nanda, (Amity International School- Mayur Vihar) AIR 479 BBA, IP University
        36. Keshav Nanda, (Amity International School- Mayur Vihar) AIR 479 BBA, IP University
        37. Chirag Gupta, (The Indian School) AIR 480 BBA, IP University
        38. Rahul Tahiliani, (Bal Bharti Public School) AIR 481 BBA, IP University
        39. Rahul Tahiliani, (Bal Bhavan Public School) AIR 481 BBA, IP University
        40. Riya Kohli, (The Indian School) AIR 491 BBA, IP University
        41. Anushka Kathuria, (Summer Fields School) AIR 492 BBA, IP University
        42. Mansi Goyal, (Modern School-Noida) AIR 495 BBA, IP University
        43. Shivam Mehra, (Amity International School- Noida) AIR 499 BBA, IP University
        44. Anurag Soni, (Summer Fields School) AIR 500 BBA, IP University
        45. Sakshi Jolly, (St Cicelias, Vikaspuri) AIR 503 B.Com (H), IP University
        46. Sameeksha Sachdeva, (Modern Vidya Niketan) AIR 509 BBA(FIA), Delhi University
        47. Sameeksha Sachdeva, (Modern Vidya Niketan) AIR 509 BMS, Delhi University
        48. Sanya Aggarwal, (Bal Bharati Public School- Pitampura) AIR 519 BBA, IP University
        49. Rishabh Malhotra, (Summer Fields School) AIR 529 BBE , Delhi University
        50. Divya Marwaha, (Birla Vidya Niketan) AIR 533 BBA, IP University
        51. Divya Marwaha, (Birla Vidya Niketan) AIR 533 BBA, IP University
        52. Merina, (St. Paul'S School- Hauz Khas) AIR 538 BCA, IP University
        53. Arjun Kapoor, (Birla Vidya Niketan) AIR 542 BBA, IP University
        54. Himani Chadha, (J.D Tytler School) AIR 544 B.Com (H), IP University
        55. Akshit Gupta , (Darbari Lal D A V Model School- Pitampura) AIR 550 BBA, IP University
        56. Praduyam Kedia, (The Heritage School- Rohini) AIR 555 BBA, IP University
        57. Karan Sukhramani, (St. Columba's School) AIR 576 B. COM(H), IP University
        58. Harsh Khanna, (Delhi Public School-Mathura Road) AIR 578 BBE, Delhi University
        59. Rohan Modi, (Indraprastha International ) AIR 578 BBA, NMIMS
        60. Anant Chanchalani , (St. Xaviers School-Civil Lines) AIR 582 BBA, IP University
        61. Sahil Guliya, (Sachdeva Global School) AIR 599 B.Com (H), IP University
        62. Mankirat Singh, (Ghps, India Gate) AIR 602 BBA, IP University
        63. Mankirat Singh, (Ghps, India Gate) AIR 602 BBA, IP University
        64. Srijan Kishore Saxena, (Kiit World School) AIR 605 BMS, Delhi University
        65. Shrey Sethi, (Mbk) AIR 605 BBA, IP University
        66. Agnisha Arya, (Gyan Bharati School) AIR 610 BBA, IP University
        67. Tushar Dalal, (Little Angle'S Sr. Sec. School- Sonipat) AIR 616 BBA, IP University
        68. Yash Vardhan, (Amity International School- Saket) AIR 617 BBA, IP University
        69. Lakshay Gupta, (Air Force Bal Bharti School) AIR 618 BBA, IP University
        70. Tanmay Singh, (St. Xaviers School-Civil Lines) AIR 623 B.Com (H), IP University
        71. Soumil Singhal, (G.D. Goenka Public School- Vasant Kunj) AIR 638 BBA, IP University
        72. Siddharth Khanna, (Amity International School- Saket) AIR 641 Bsc Eco, NMIMS
        73. Anchit Jain, (Delhi Public School-R.K.Puram) AIR 642 BBA, NMIMS
        74. Aditya Gupta, (Pragati Public School) AIR 643 BBA, IP University
        75. Bhavi Mago, (Salwan Public School) AIR 646 BBA, IP University
        76. Bhavi Mago, (Salwan Public School) AIR 646 BBA, IP University
        77. Garv Malik , (Apeejay School-Pitampura) AIR 654 B.Com (H), IP University
        78. Aishwarya Sekar, (Ryan International School- Mayur Vihar) AIR 670 BBA, IP University
        79. Kritika Goel, (Rukmini Devi Public School-Pitampura) AIR 671 BBA, IP University
        80. Vidit Bhamwat, (Kulachi Hansraj Model School) AIR 678 BBA, IP University
        81. Shivani, (Kendriya Vidyalaya- Paschim Vihar) AIR 682 BMS, Delhi University
        82. Neha Kinha, (Kendriya Vidyalaya- Jnu) AIR 683 BBE, Delhi University
        83. Ayushi Sethi, (Ryan International School) AIR 685 B.Com (H), IP University
        84. Aarti Gupta , (Convent Of Jesus And Mary ) AIR 687 BBA, IP University
        85. Tanvi Khanduja, (Spring Dales Public School- Pusa Road) AIR 696 BBA, IP University
        86. Tanvi Khanduja, (Spring Dales Public School- Pusa Road) AIR 696 BBA, IP University
        87. Lakshay Chhanna, (Hans Raj Model School) AIR 702 BBA, IP University
        88. Aditya Nagpal, (St Francis De Sales) AIR 705 BBA, IP University
        89. Archit Adlakha, (Spring Dales Public School- Pusa Road) AIR 711 BBA, IP University
        90. Rohan, (Indraprastha International) AIR 720 BBA, IP University
        91. Harshita, (Delhi Public School-R.K.Puram) AIR 732 BBA, IP University
        92. Abhishek Garg, (Green Way Modern School) AIR 749 BBA, IP University
        93. Sahil Jain, (Apeejay School-Pitampura) AIR 751 B.Com (H), IP University
        94. Rohit Khanna, (Delhi Public School-Dwarka) AIR 751 BBA, IP University
        95. Vibhor Gupta, (Bhatnagar International School) ?AIR 758 BBA, IP University
        96. Sanchi Seth, (Spring Dales Public School) AIR 771 BBA , IP University
        97. Aadish Jain, (Bhatnagar International School-Delhi) AIR 780 BBA, IP University
        98. Arun Saju John, (St.Francis De Sales) AIR 782 B.Com (H), IP University
        99. Harman Khurana, (Bal Bharti Public School) AIR 793 BBA, IP University
        100. Sanya Madan, (Indraprastha International ) AIR 796 BBA, IP University
        1. Aarushi Chhabra, (St Marks School) AIR 800 B.Com (H), IP University
        2. Rohan Ambience, (Ambience Public School) AIR 800 B.Com (H), IP University
        3. Soumya Singhal, (G.D. Goenka Public School- Vasant Kunj) AIR 800 BBA, IP University
        4. Anmol Singh Arora , (Montfort Senior Secondary School) AIR 804 BBA, IP University
        5. Tanishtha Khurana, (Rukmini Devi Public School-Pitampura) AIR 808 B.Com (H), IP University
        6. Siddharth Khanna, (Amity International School- Saket) AIR 808 BBA, IP University
        7. Harleen Virdi, (St. Marks Meera Bagh) AIR 832 BBA, IP University
        8. Tanya Bhatia, (St.Marks ) AIR 832 BBA, IP University
        9. Ambica Sharma, (Dav Public School -Shresth Vihar) AIR 835 BBA, IP University
        10. Metali Pasricha, (Holy Child Senior Secondary School) AIR 838 BBA, IP University
        11. Shivani Jain, (Ramjas Public School- Pusa Road) AIR 842 BBA, IP University
        12. Shivani Jain, (Mahavir Senior Model School) AIR 842 BBA, IP University
        13. Radhika Gupta, (Lancer's Convent School) AIR 848 B.Com (H), IP University
        14. Aman Jain, (Salwan Public School- Old Rajender Nagar) AIR 857 BBE , Delhi University
        15. Roma Khemani, (Ravindra Public School) AIR 875 B.Com (H), IP University
        16. Ujjwal Garg, (The Srijan School-Model Town) AIR 877 BBA, IP University
        17. Soumya Khurana, (St Thomas? School) AIR 882 LLB, IP University
        18. Hitesh, (N. K. Bagrodia Public School) AIR 894 BBA, IP University
        19. Saransh Gupta, (Mahavir Senior Model School) AIR 900 B.Com (H), IP University
        20. Mehak Garg, (Birla Vidya Niketan) AIR 900 B. COM(H), IP University
        21. Pranvi Ahuja, (Birla Vidya Niketan) AIR 900 BBA, NMIMS
        22. Bhavya Grover, (Delhi Public School- Rohini) AIR 908 BJMC, IP University
        23. Amay Bansal, (G.D. Goenka Public School- Vasant Kunj) AIR 918 BBA, NMIMS
        24. Souvik, (Delhi Public School-R.K.Puram) AIR 921 B.Com (H), IP University
        25. Tanima Sood, (Mira Model School) AIR 935 LLB, IP University
        26. Vidhi Mehrotra, (Dav Public School -Shresth Vihar) AIR 936 BBA, IP University
        27. Daksh Mittal, (Abhinav Public School) AIR 944 BBA, IP University
        28. Utkarsh Jhewar , (Lancer's Convent School) AIR 945 BBA, NMIMS
        29. Tamanna Sharma, (Queen Mary'S School-Model Town) AIR 954 BBA, IP University
        30. Shaunaq Suri, (G. D Goenka Public School) AIR 969 BBA, IP University
        31. Aman Kapur, (Ryan International School- Rohini) AIR 993 BBA, IP University
        32. Anurag Suryawani, (St. Margaret Sr Sec School-Rohini) AIR 999 BBA, IP University
    • Page 1
      Page 2
      Page 3
      Page 4
        1. ANKA MINHAS (Gyan Bharati School, Saket) ALL INDIA RANK 5 BMS/BBA(FIA)/BBE, Delhi University
        2. VIKRANT GAUR (Delhi Public School, R K Puram) ALL INDIA RANK 1 BMS, Manipal University
        3. ARCHIT PAHWA (Delhi Public School, Noida) ALL INDIA RANK 3 BBA, Symbiosis, Noida
        4. TARANG GUPTA (Mount Carmel School, Dwarka) ALL INDIA RANK 3 BBA, IP University
        5. YASHWIN DHAWAN (Delhi Public School, Faridabad) ALL INDIA RANK 4 B.COM (H), Jamia Millia Islamia
        6. ABHINAV MAHIPAL (K. R Mangalam World School, G.K -2) ALL INDIA RANK 4 BBA, Manipal University
        7. AENA REHMAN (Convent Of Jesus & Mary) ALL INDIA RANK 5 BMS, Jamia Millia Islamia
        8. MEDHA VERMA (Sardar Patel Vidyalaya) ALL INDIA RANK 6 BBA, NMIMS
        9. TARANG GUPTA (Mount Carmel School, Dwarka) ALL INDIA RANK 3 B.COM (H), IP University
        10. HARJAS SINGH GULATI (Mata Jai Kaur Public School, Ashok Vihar) ALL INDIA RANK 8 BBA, Symbiosis, Noida
        11. PRIYA CHAWLA (Delhi Public School, Indirapuram) ALL INDIA RANK 8 B.COM (H), Jamia Millia Islamia
        12. AKASH GUPTA (DAV Public School, Sec 37 Faridabad) ALL INDIA RANK 8 BBA, NMIMS
        13. KHYATI (Delhi Public School, Faridabad) ALL INDIA RANK 9 BMS, Jamia Millia Islamia
        14. HARJAS SINGH GULATI (Mata Jai Kaur Public School, Ashok Vihar) ALL INDIA RANK 10 BBA, IP University
        15. ANKITA YADAV (Modern Public School, Shalimar Bagh) ALL INDIA RANK 11 BMS/BBA(FIA)/BBE, Delhi University
        16. ARUSHI AGGARWAL (Bal Bharati Public School, Noida) ALL INDIA RANK 12 BBA, NMIMS
        17. AKASH GUPTA (DAV Public School, Sec 37 Faridabad) ALL INDIA RANK 12 BMS, Jamia Millia Islamia
        18. AASTHA VIJ (Delhi Public School, Faridabad) ALL INDIA RANK 12 BMS/BBA(FIA)/BBE, Delhi University
        19. ANKA MINHAS (Gyan Bharati School, Saket) ALL INDIA RANK 13 BBA, NMIMS
        20. DIVYANSH SINGH (The Mother's International School) ALL INDIA RANK 14 BMS, St. Xaviers
        21. K.V. NISHANT (Kendriya Vidyalaya) ALL INDIA RANK 15 B.COM (H), IP University
        22. VIRAESH SALOJA (Manav Sthali School, New Rajendra Nagar) ALL INDIA RANK 17 BBM, Manipal University
        23. ISHITA AHUJA (Mount Carmel School) ALL INDIA RANK 17 BMS, Jamia Millia Islamia
        24. ARSH AGGARWAL (The Indian School) ALL INDIA RANK 19 B.Sc (Eco), NMIMS
        25. AGASTYA SOOD (Delhi Public School, Vasant Kunj) ALL INDIA RANK 19 BBA, NMIMS
        26. PRATIMA GARG (Navy Children School) ALL INDIA RANK 19 BMS/BBA(FIA)/BBE, Delhi University
        27. SANYAM GUPTA (St. Columba’s School) ALL INDIA RANK 20 BBA, IP University
        28. SHREYA JAIN (Sachdeva Public School, Rohini) ALL INDIA RANK 21 BBA, IP University
        29. VISHAL SINHA (Army Public School, Noida) ALL INDIA RANK 22 BBA, IP University
        30. TANYA (Delhi Public School, Indirapuram) ALL INDIA RANK 22 BMS/BBA(FIA)/BBE, Delhi University
        31. SUKRITI CHOPRA (Delhi Public School, Rohini) ALL INDIA RANK 22 BMS/BBA(FIA)/BBE, Delhi University
        32. SANCHI KATHPALIA (Springdales School, Pusa Road) ALL INDIA RANK 23 BMS/BBA(FIA)/BBE, Delhi University
        33. ISHITA AHUJA (Mount Carmel School) ALL INDIA RANK 24 BBA, IP University
        34. PULKIT GARG (N K Bagrodia Public School, Dwarka) ALL INDIA RANK 25 B.COM (H), IP University
        35. SHRESTH NEHRA (Army Public School, Noida) ALL INDIA RANK 26 BBA, Symbiosis, Noida
        36. ARJUN NATH (Delhi Public School, Noida) ALL INDIA RANK 27 BBA, Symbiosis, Noida
        37. SHREYA ROY (Navy Children School) ALL INDIA RANK 27 BBA, Symbiosis, Noida
        38. JIGYA BHAGAT (Delhi Public School, R K Puram) ALL INDIA RANK 28 BMS/BBA(FIA)/BBE, Delhi University
        39. SUMEDHA ARORA (Bhavan Vidyalaya, Chandigarh) ALL INDIA RANK 29 BMS/BBA(FIA)/BBE, Delhi University
        40. NIHARIKA GUPTA (Springdales School, Dhaula Kuan) ALL INDIA RANK 29 BMS/BBA(FIA)/BBE, Delhi University
        41. SHRESTH NEHRA (Army Public School, Noida) ALL INDIA RANK 30 BBA, Symbiosis, Pune
        42. ARJUN NATH (Delhi Public School, Noida) ALL INDIA RANK 30 BBA, Symbiosis, Pune
        43. MANVIKA ATHWANI (Springdales School, Pusa Road) ALL INDIA RANK 31 BBA, IP University
        44. PARIROO RATTAN (New Green Field School, Saket) ALL INDIA RANK 33 BMS/BBA(FIA)/BBE, Delhi University
        45. MANAV GUPTA (Vivekanand Public School, Anand Vihar) ALL INDIA RANK 34 B.COM (H), IP University
        46. NIHARIKA WADHWA (Tagore International School, Vasant Vihar) ALL INDIA RANK 34 BBA, NMIMS
        47. SARTHAK KALRA (J B Academy, Faizabad) ALL INDIA RANK 37 BMS/BBA(FIA)/BBE, Delhi University
        48. SHUBHAM SHARMA (Bal Bhavan Public School, Laxmi Nagar) ALL INDIA RANK 36 B.Com (H), Jamia Millia Islamia
        49. ARCHIT PAHWA (Delhi Public School, Noida) ALL INDIA RANK 37 BMS/BBA(FIA)/BBE, Delhi University
        50. KIRTI GUPTA (Green Field Public School, Dilshad Garden) ALL INDIA RANK 37 BMS/BBA(FIA)/BBE, Delhi University
        51. HYDER (Delhi Public School, Rohini) ALL INDIA RANK 8* BMS, Jamia Millia Islamia
        52. NAVJOT SINGH (St. Mark's Public School, Janak Puri) ALL INDIA RANK 8* BMS/BBA(FIA)/BBE, Delhi University
        53. MRIDUL GUPTA (Gyan Bharati School, Saket) ALL INDIA RANK 40 BBA, IP University
        54. ARSH AGGARWAL (The Indian School) ALL INDIA RANK 40 BBA, NMIMS
        55. MANAN KHEMKA (DELHI PUBLIC SCHOOL, R K Puram) ALL INDIA RANK 41 BBA, IP University
        1. HARRY KAPOOR (Sardar Patel Vidyalaya) ALL INDIA RANK 45 BMS/BBA(FIA)/BBE, Delhi University
        2. NISHANT SHARMA (Summer Fields School, Kailash Colony) ALL INDIA RANK 47 BBA, NMIMS
        3. SANCHI AGARWAL (DELHI PUBLIC SCHOOL, Ghaziabad) ALL INDIA RANK 47 BMS/BBA(FIA)/BBE, Delhi University
        4. DEVANSH GUPTA (Bhatnagar International School, Vasant Kunj) ALL INDIA RANK 48BMS/BBA(FIA)/BBE, Delhi University
        5. LOKESH NANDAN (DELHI PUBLIC SCHOOL, R K Puram) ALL INDIA RANK 49 BBA, Symbiosis, Noida and  ALL INDIA RANK 234 B.COM(H), IP University
        6. NISHANT SHARMA (Summer Fields School, Kailash Colony) ALL INDIA RANK 50 BBA, Symbiosis, Noida
        7. SHAURYA SADANA (Springdales School, Pusa Road) ALL INDIA RANK 50 BBA, IP University
        8. HARJAS SINGH GULATI (Mata Jai Kaur Public School, Ashok Vihar) ALL INDIA RANK 51BMS/BBA(FIA)/BBE, Delhi University
        9. GARIMA MALIK (Tagore International School, East Of Kailash) ALL INDIA RANK 52 B.COM (H), IP University
        10. ANURAG GUPTA (Amity International School, Noida) ALL INDIA RANK 53 BMS/BBA(FIA)/BBE, Delhi University
        11. SAMEER PURI (St. Xavier's School, Rohini) ALL INDIA RANK 57 BMS, Jamia Millia Islamia
        12. MAYANK MANCHANDA (Amity International, Mayur Vihar) ALL INDIA RANK 57 BMS/BBA(FIA)/BBE, Delhi University
        13. SHAURYA SADANA (Springdales School, Pusa Road) ALL INDIA RANK 60 BMS/BBA(FIA)/BBE, Delhi University
        14. YASH TODI (The Mother's International School) ALL INDIA RANK 61 BMS/BBA(FIA)/BBE, Delhi University
        15. PARTH LUTHRA (Amity International School, Saket) ALL INDIA RANK 64 BMS/BBA(FIA)/BBE, Delhi University
        16. MANSIMAR SINGH BHATIA (Salwan Public School) ALL INDIA RANK 68 BBA, IP University
        17. SHREYA MATHUR (Amity International, Mayur Vihar) ALL INDIA RANK 68 BMS/BBA(FIA)/BBE, Delhi University
        18. PRANJAL SETH (Sanskriti School) ALL INDIA RANK 70 B.Sc (Eco), NMIMS
        19. SHUBHAM GARG (S D Public School, Noida) ALL INDIA RANK 70 BBA, IP University
        20. SHAURYA SINGH RAWAT (St. Columba’s School) ALL INDIA RANK 70 BBA, Symbiosis, Noida
        21. RAGHAV MEHTA (Blue Bells School International) ALL INDIA RANK 70 BBM, Manipal University
        22. SARTHAK SHARMA (DAV Public School, Pushpanjali) ALL INDIA RANK 70 BMS, Manipal University
        23. SHUBHAM SHARMA (Bal Bhavan Public School, Laxmi Nagar) ALL INDIA RANK 71 B.COM (H), IP University
        24. TARANG GUPTA (Mount Carmel School, Dwarka) ALL INDIA RANK 72 BMS/BBA(FIA)/BBE, Delhi University
        25. NISHANT SHARMA (Summer Fields School, Kailash Colony) ALL INDIA RANK 72 BMS/BBA(FIA)/BBE, Delhi University
        26. SONAALI BHATLA (St Thomas’ School, Mandir Marg) ALL INDIA RANK 74 BMS/BBA(FIA)/BBE, Delhi University
        27. AKASH GUPTA (DAV Public School, Sec 37 Faridabad) ALL INDIA RANK 75 BBA, IP University
        28. VIRAJ GUPTA (Sachdeva Public School, Pitampura) ALL INDIA RANK 77 BMS/BBA(FIA)/BBE, Delhi University
        29. DIVIJ SACHDEV (Modern Public School) ALL INDIA RANK 78 BBA, Symbiosis, Noida
        30. NIHARIKA WADHWA (Tagore International School, Vasant Vihar) ALL INDIA RANK 79 BBA, IP University
        31. ANURAG GUPTA (Amity International School, Noida) ALL INDIA RANK 84 BBA, IP University
        32. TANNYA GARG (Amity International, Mayur Vihar) ALL INDIA RANK 85 BMS/BBA(FIA)/BBE, Delhi University
        33. K.V. NISHANT (Kendriya Vidyalaya) ALL INDIA RANK 86 BMS, Jamia Millia Islamia
        34. YASH TODI (The Mother's International School) ALL INDIA RANK 87 BBA, NMIMS
        35. CHETAN MURARKA (DELHI PUBLIC SCHOOL, R K Puram) ALL INDIA RANK 87 BMS/BBA(FIA)/BBE, Delhi University
        36. VEDIKA GULATI (Amity International School, Noida) ALL INDIA RANK 91 BBA, IP University
        37. TUSHAR MALHOTRA (J D Tytler School) ALL INDIA RANK 92 BBA, IP University
        38. VISHNU BALI (St. Columba’s School) ALL INDIA RANK 93 BBA, Symbiosis, Noida
        39. SURAMYA AGARWAL (St Mary’s School) ALL INDIA RANK 93 BMS/BBA(FIA)/BBE, Delhi University
        40. KOMAL VASEER (St Thomas’ School, Mandir Marg) ALL INDIA RANK 93 BMS/BBA(FIA)/BBE, Delhi University
        41. PRANIT BHALLA (St. Columba’s School) ALL INDIA RANK 97 BBA, Symbiosis, Pune
        42. RAHUL THADANI (Tagore International School, Vasant Vihar) ALL INDIA RANK 97 BBA, IP University
        43. ARCHIT JAIN (DELHI PUBLIC SCHOOL, Mathura Road) ALL INDIA RANK 97 BMS/BBA(FIA)/BBE, Delhi University
        44. SOUMYA SHARMA (Ryan International School, Rohini) ALL INDIA RANK 97 BMS/BBA(FIA)/BBE, Delhi University
        45. ARSH AGGARWAL (The Indian School) ALL INDIA RANK 98 BBA, IP University
        46. PRASHANT SAHAI MATHUR (Step By Step School, Noida) ALL INDIA RANK 99 BBM, Manipal University
        47. VENI ARORA (DELHI PUBLIC SCHOOL, Vasant Kunj) ALL INDIA RANK 100 BMS/BBA(FIA)/BBE, Delhi University
        48. ANIRUDH BHAR (Tagore International, Vasant Vihar) ALL INDIA RANK 100 BMS/BBA(FIA)/BBE, Delhi University
        49. SHIVANGI NASSA (Modern Vidya Niketan, Faridabad) ALL INDIA RANK 101 BBA, NMIMS
        50. TANYA GARG (Amity International) ALL INDIA RANK 102 BBA, NMIMS
        51. VANIL KHARBANDA (Springdales School, Pusa Road) ALL INDIA RANK 102 BMS/BBA(FIA)/BBE, Delhi University
        52. PRANAV SONI (DELHI PUBLIC SCHOOL, R K Puram) ALL INDIA RANK 103 BBA, NMIMS
        53. AKUL KHULLKAR (Bal Bharati Public School) ALL INDIA RANK 103 BMS/BBA(FIA)/BBE, Delhi University
        54. RISHAB CHOUDHARY (St. Paul's School) ALL INDIA RANK 104 BBA, Symbiosis, Noida
        55. ANURAG SARAWGI (Amity International, Pushp Vihar) ALL INDIA RANK 106 BMS/BBA(FIA)/BBE, Delhi University
        56. GARIMA CHOUDHARY (Oxford Senior Secondary School, Vikaspuri) ALL INDIA RANK 107 B.COM (H), BHU
        57. ARCHIT PAHWA (Delhi Public School, Noida) ALL INDIA RANK 107 BBA, IP University
        58. TUSHAR MALHOTRA (J D Tytler School) ALL INDIA RANK 107 BBA, Manipal University
        59. VIRAESH SALOJA (Manav Sthali School, New Rajendra Nagar) ALL INDIA RANK 109 BBA, IP University
        60. MRIDUL JAIN (Fr. Agnel School, Noida) ALL INDIA RANK 115 BMS/BBA(FIA)/BBE, Delhi University
        61. JELLYBEAN SINGH (The Pinnacle School) ALL INDIA RANK 116 BMS/BBA(FIA)/BBE, Delhi University
        62. KIRTI ARORA (Vivekanand Public School, Anand Vihar) ALL INDIA RANK 119 BBA, IP University
        63. GEETIKA CHAWLA (Somerville School, Noida) ALL INDIA RANK 120 BMS/BBA(FIA)/BBE, Delhi University
        64. RISHABH BAJAJ (DELHI PUBLIC SCHOOL, R K Puram) ALL INDIA RANK 125 BBA, NMIMS
        65. ABHINAV GURBANI (Faculty Higher Sec. School, Guwahati) ALL INDIA RANK 125 BBA, IP University
        66. KHYATI (DELHI PUBLIC SCHOOL, Faridabad) ALL INDIA RANK 126 BMS/BBA(FIA)/BBE, Delhi University
        67. RISHABH JAIN (ITL Public School, Dwarka) ALL INDIA RANK 127 BMS/BBA(FIA)/BBE, Delhi University
        68. SRISHTI AGRAWAL (Khaitan Public School, Noida) ALL INDIA RANK 128 BBA, NMIMS
        69. SUKRITI JAIN (Ryan International School, Rohini) ALL INDIA RANK 128 BMS/BBA(FIA)/BBE, Delhi University
        70. SHAUREA TYAGI (DELHI PUBLIC SCHOOL, R K Puram) ALL INDIA RANK 132 BBA, NMIMS
        71. DIVYA BHALLA (Amity International School, Noida) ALL INDIA RANK 134 BBA, IP University
        1. SHIVANSH BANSAL (Somerville School, Noida) ALL INDIA RANK 136 BBA, IP University
        2. MANVIKA ATHWANI (Springdales School, Pusa Road) ALL INDIA RANK 137 BMS/BBA(FIA)/BBE, Delhi University
        3. RAGHAV AGARWAL (Apeejay School, Sheikh Sarai) ALL INDIA RANK 140 BMS/BBA(FIA)/BBE, Delhi University
        4. KASHISH MINOCHA (Amity International School, Saket) ALL INDIA RANK 143 BBA, IP University
        5. KOHSHEEN DHAR (DELHI PUBLIC SCHOOL, Ghaziabad) ALL INDIA RANK 143 BMS/BBA(FIA)/BBE, Delhi University
        6. MAYANK MANCHANDA (Amity International School, Mayur Vihar) ALL INDIA RANK 145 BBA, IP University
        7. LISHA BHATI (DELHI PUBLIC SCHOOL, Mathura Road) ALL INDIA RANK 148 BMS/BBA(FIA)/BBE, Delhi University
        8. KHYATI (DELHI PUBLIC SCHOOL, Faridabad) ALL INDIA RANK 149 BBA, IP University
        9. SOMYA SHARMA (Ryan International School, Rohini) ALL INDIA RANK 151 BBA, IP University
        10. MADHURI BHATIA (BGS Intl. Public School, Dwarka) ALL INDIA RANK 153 BMS/BBA(FIA)/BBE, Delhi University
        11. VEDIKA GULATI (Amity International School, Noida) ALL INDIA RANK 156 BMS/BBA(FIA)/BBE, Delhi University
        12. YASH SONI (Sanskriti School) ALL INDIA RANK 157 BBA, NMIMS
        13. ATHARV SINGH (DELHI PUBLIC SCHOOL, R K Puram) ALL INDIA RANK 162 BMS/BBA(FIA)/BBE, Delhi University
        14. BHAVYA VERMA (St Thomas’ School, Mandir Marg) ALL INDIA RANK 165 BBA, IP University
        15. SHIVAM MALHOTRA (Daisy Dales Sr. Sec School) ALL INDIA RANK 167 B.COM (H), IP University
        16. RABIYA SINGH (St Thomas’ School, Mandir Marg) ALL INDIA RANK 169 BBA, IP University
        17. SIDDHARTH JAIN (Aadharshila Vidyapeeth, Pitampura) ALL INDIA RANK 169 BMS/BBA(FIA)/BBE, Delhi University
        18. APOORVA KAUSHIK (Apeejay School, Pitampura) ALL INDIA RANK 170 B.COM (H), IP University
        19. VINEET KUMAR (Air Force Golden Jubilee Institute, Delhi Cantt) ALL INDIA RANK 170 BBA, IP University
        20. CHARVI AGGARWAL (St Thomas’ School, Mandir Marg) ALL INDIA RANK 173 B.COM (H), IP University
        21. SURAMYA AGARWAL (St Mary’s School, Safdurjung Enclave) ALL INDIA RANK 176 BBA, NMIMS
        22. MRIDUL JAIN (Fr. Agnel School, Noida) ALL INDIA RANK 177 BBA, IP University
        23. PRATEEK GARG (GD Goenka Public School, VK) ALL INDIA RANK 177 BMS/BBA(FIA)/BBE, Delhi University
        24. SANJOLI GUPTA (Fr. Agnel School, Gautam Nagar) ALL INDIA RANK 178 B.COM (H), IP University
        25. MEDHA VERMA (Sardar Patel Vidyalaya, Lodi Road) ALL INDIA RANK 179 BBA, IP University
        26. JATIN WALIA (St. Francis De Sales Sr. Sec. School, Janak Puri) ALL INDIA RANK 181 B.Sc (Eco), NMIMS
        27. ABHINAV MAHIPAL (K. R Mangalam World School, G.K -2) ALL INDIA RANK 182 BBA, NMIMS
        28. KARMESH BHATIA (Springdales School, Pusa Road) ALL INDIA RANK 183 BBA, BVP
        29. SHIVANGI NASSA (Modern Vidya Niketan, Faridabad) ALL INDIA RANK 184 BMS/BBA(FIA)/BBE, Delhi University
        30. KARAN SHARMA (Tagore International School, Vasant Vihar) ALL INDIA RANK 184 BMS/BBA(FIA)/BBE, Delhi University
        31. MEGHA TANEJA (Apeejay School, Saket) ALL INDIA RANK 185 B.COM (H), IP University
        32. ANUBHA SAGGAR (The Indian School) ALL INDIA RANK 186 BMS/BBA(FIA)/BBE, Delhi University
        33. RAGHAV MAHAJAN (Mata Jai Kaur Public School, Ashok Vihar) ALL INDIA RANK 186BMS/BBA(FIA)/BBE, Delhi University
        34. DAKSH JAIN (Birla Vidya Niketan) ALL INDIA RANK 187 BBA, NMIMS
        35. SHIVANGI GOEL (N K Bagrodia Public School, Rohini) ALL INDIA RANK 187 BMS/BBA(FIA)/BBE, Delhi University
        36. PRATIMA GARG (Navy Children School) ALL INDIA RANK 189 BBA, NMIMS
        37. PRATHAM GOEL (Ramjas Public School, Pusa Road) ALL INDIA RANK 190 BBA, IP University
        38. PRAGYA OJHA (St. Michael's Sr. Sec. School) ALL INDIA RANK 190 BMS/BBA(FIA)/BBE, Delhi University
        39. RUCHIKA AGARWAL (G D Goenka Public School, Vasant Kunj) ALL INDIA RANK 191 BBA, NMIMS
        40. NIYATI MUTREJA (Apeejay School, Sheikh Sarai) ALL INDIA RANK 194 BMS/BBA(FIA)/BBE, Delhi University
        41. ABHINAV MAHIPAL (KR Mangalam World School, GK2) ALL INDIA RANK 196 BMS/BBA(FIA)/BBE, Delhi University
        42. GAYATRI SAHAI (Modern School, Vasant Vihar) ALL INDIA RANK 198 BBA, IP University
        43. DIVYA BHALLA (Amity International School, Noida) ALL INDIA RANK 199 BMS/BBA(FIA)/BBE, Delhi University
        44. MADHUR DOLIA (Hansraj Model School, Punjabi Bagh) ALL INDIA RANK 199 BMS/BBA(FIA)/BBE, Delhi University
        45. ADITYA MAHAJAN (Fr. Agnel School, Gautam Nagar) ALL INDIA RANK 200 BMS, Jamia Millia Islamia
        46. MADHAV MEHRA (Apeejay School, Pitampura) ALL INDIA RANK 204 B.COM (H), IP University
        47. ANIRUDDH GUPTA (DELHI PUBLIC SCHOOL, Noida) ALL INDIA RANK 204 BMS/BBA(FIA)/BBE, Delhi University
        48. SHREY KEDIA (Amity International School, Noida) ALL INDIA RANK 207 BMS/BBA(FIA)/BBE, Delhi University
        49. AASHIMA ARORA (DELHI PUBLIC SCHOOL, Noida) ALL INDIA RANK 207 BMS/BBA(FIA)/BBE, Delhi University
        50. SNIGDHA GUPTA (Montfort Senior Secondary School, Ashok Vihar) ALL INDIA RANK 210 BBA, IP University
        51. DAMINI RUSTAGI (Bal Bharati Public School, Ghaziabad) ALL INDIA RANK 217 BMS/BBA(FIA)/BBE, Delhi University
        52. AASHNA KAPOOR (Springdales School, Pusa Road) ALL INDIA RANK 225 BMS/BBA(FIA)/BBE, Delhi University
        53. CHAVVI JINDAL (Modern School, Vasant Vihar) ALL INDIA RANK 227 BBA, IP University
        54. TANVI MANCHANDA (St Thomas’ School, Mandir Marg) ALL INDIA RANK 227 BBA, IP University
        55. ROSHNI JAIN (DELHI PUBLIC SCHOOL, R K Puram) ALL INDIA RANK 228 BMS/BBA(FIA)/BBE, Delhi University
        56. MANSIMAR SINGH BHATIA (Salwan Public School) ALL INDIA RANK 228 BMS/BBA(FIA)/BBE, Delhi University
        57. TANISH JAIN (Sardar Patel Vidyalaya) ALL INDIA RANK 231 BBA, IP University
        58. PALAK RAWAT (GD Goenka Public School, Vasant Kunj) ALL INDIA RANK 232 BMS/BBA(FIA)/BBE, Delhi University
        59. NAMAN SAHAI (Salwan Public School) ALL INDIA RANK 234 BBA, NMIMS
        60. KESHAV NANDA (Lancer's Convent School, Rohini) ALL INDIA RANK 234 BMS/BBA(FIA)/BBE, Delhi University
        61. SRISTHI MANI RASTOGI (Birla Vidya Niketan) ALL INDIA RANK 235 B.COM (H), IP University
        62. HARSHITA SINGH (Blue Bells School International) ALL INDIA RANK 235 BMS/BBA(FIA)/BBE, Delhi University
        63. HANEET SINGH SAWHNEY (Kulachi Hansraj Model School, Ashok Vihar) ALL INDIA RANK 236BMS/BBA(FIA)/BBE, Delhi University
        64. RICHA SHIVANGI GUPTA (Tagore International, Vasant Vihar) ALL INDIA RANK 242 B.COM (H), IP University
        65. ARUSHI BHARDWAJ (St Thomas’ School, Mandir Marg) ALL INDIA RANK 242 BBA, IP University
        66. SRISHTI GUPTA (New Green Field School, Saket) ALL INDIA RANK 242 BMS/BBA(FIA)/BBE, Delhi University
        67. SOUMYA JAIN (Amity International) ALL INDIA RANK 243 B.COM (H), NMIMS
        68. SARTHAK KALRA (J B Academy, Faizabad) ALL INDIA RANK 243 BBA, IP University
        69. GARIMA MALIK (Tagore International School, East Of Kailash) ALL INDIA RANK 244 BMS/BBA(FIA)/BBE, Delhi University
        70. MANAV GUPTA (Vivekanand Public School, Anand Vihar) ALL INDIA RANK 245 BBA, NMIMS
        71. SHREYA JAIN (Sachdeva Public School, Rohini) ALL INDIA RANK 245 BMS/BBA(FIA)/BBE, Delhi University
        72. SONAKSHI KOTHARY (Vasant Valley School) ALL INDIA RANK 247 B.COM (H), IP University
        73. KESHAV NANDA (Lancer's Convent Sr. Sec. School, Rohini) ALL INDIA RANK 247 BBA, IP University
        74. KARTIKAYE SHARMA (DELHI PUBLIC SCHOOL, Vasant Kunj) ALL INDIA RANK 248BMS/BBA(FIA)/BBE, Delhi University
        75. AARUSHI JAIN (Lilawati Vidya Mandir) ALL INDIA RANK 248 BMS/BBA(FIA)/BBE, Delhi University
        76. SANYAM GUPTA (St. Columba’s School) ALL INDIA RANK 250 BBA, NMIMS
        77. PRIYA DAHIYA (New Era Public School, Mayapuri) ALL INDIA RANK 253 BMS/BBA(FIA)/BBE, Delhi University
        78. NANCY KALRA (New Green Field School, Saket) ALL INDIA RANK 254 BBA, NMIMS
        79. SHOBHIT ADLAKHA (Ryan International School, Rohini) ALL INDIA RANK 257 BBA, IP University
        1. RAHUL DHAYAL (Ved Vyas Dav School) ALL INDIA RANK 259 BMS/BBA(FIA)/BBE, Delhi University
        2. VIRAJ GUPTA (Sachdeva Public School, Pitampura) ALL INDIA RANK 260 BBA, NMIMS
        3. PURU CHOUDHARY (Amity International School, Noida) ALL INDIA RANK 261 BMS/BBA(FIA)/BBE, Delhi University
        4. AARUSHI GUPTA (St. Gregorios School, Dwarka) ALL INDIA RANK 262 BMS/BBA(FIA)/BBE, Delhi University
        5. PARUL VARSHNEY (Ahlcon International School, Mayur Vihar) ALL INDIA RANK 265 BBA, IP University
        6. RISHABH DIKSHIT (Blue Bells School International) ALL INDIA RANK 267 B.COM (H), IP University
        7. VISHAL SINHA (Army Public School, Noida) ALL INDIA RANK 267 BMS/BBA(FIA)/BBE, Delhi University
        8. JATIN WALIA (St. Francis De Sales Sr. Sec. School, Janak Puri) ALL INDIA RANK 267 BMS/BBA(FIA)/BBE, Delhi University
        9. ABHINAV MAHIPAL (K. R Mangalam World School, G.K -2) ALL INDIA RANK 270 BBA, IP University
        10. SHRACHI JAIN (New Era Public School, Mayapuri) ALL INDIA RANK 271 BMS/BBA(FIA)/BBE, Delhi University
        11. MONIKA HOODA (Rajkiya Pratibha Vikas Vidyalaya, Paschim Vihar) ALL INDIA RANK 272BMS/BBA(FIA)/BBE, Delhi University
        12. PULKIT GARG (N K Bagrodia Public School, Dwarka) ALL INDIA RANK 273 BBA, IP University
        13. KARTIK BANSAL (Birla Vidya Niketan) ALL INDIA RANK 276 BMS/BBA(FIA)/BBE, Delhi University
        14. SURAMYA AGRWAL (St. Mary's School, Safdarjung) ALL INDIA RANK 280 BBA, IP University
        15. KARTIK MAGO (Apeejay School, Faridabad) ALL INDIA RANK 283 BMS/BBA(FIA)/BBE, Delhi University
        16. PALAK ARORA (DELHI PUBLIC SCHOOL, Vasant Kunj) ALL INDIA RANK 283 BMS/BBA(FIA)/BBE, Delhi University
        17. NISHANT SHARMA (Summer Fields School, Kailash Colony) ALL INDIA RANK 289 BBA, IP University
        18. BHARAT GUPTA (Ryan International School, Rohini) ALL INDIA RANK 290 BMS/BBA(FIA)/BBE, Delhi University
        19. NAVENDU JHA (DELHI PUBLIC SCHOOL, Dwarka) ALL INDIA RANK 293 BMS/BBA(FIA)/BBE, Delhi University
        20. DIVYANSH SINGH (The Mother's International School) ALL INDIA RANK 298 BMS/BBA(FIA)/BBE, Delhi University
        21. MANAV GUPTA (Vivekanand Public School, Anand Vihar) ALL INDIA RANK 298 BMS/BBA(FIA)/BBE, Delhi University
        22. KSHITIJ DUA (Bal Bharati Public School, Noida) ALL INDIA RANK 299 BBA, NMIMS
        23. SHUBHAM SETHI (Mata Jai Kaur Public School, Ashok Vihar) ALL INDIA RANK 299 BBA, IP University
        24. K.V. NISHANT (Kendriya Vidayalaya) ALL INDIA RANK 302 BBA, IP University
        25. VAIBHAV GOEL (DELHI PUBLIC SCHOOL, Mathura Road) ALL INDIA RANK 302 BMS/BBA(FIA)/BBE, Delhi University
        26. AASTHA GUPTA (Modern School, Barakhamba Road) ALL INDIA RANK 302 BMS/BBA(FIA)/BBE, Delhi University
        27. VRITIKA THAKKAR (Sardar Patel Vidyalaya) ALL INDIA RANK 305 BBA, IP University
        28. MEHAK GUPTA (Modern Vidya Niketan, Faridabad) ALL INDIA RANK 307 BBA, IP University
        29. SHUBHAM GARG (S D Public School, Noida) ALL INDIA RANK 307 BMS/BBA(FIA)/BBE, Delhi University
        30. SHIVANGI GUPTA (Ryan International School, Rohini) ALL INDIA RANK 311 BMS/BBA(FIA)/BBE, Delhi University
        31. MEHAK MITTAL (The Indian School) ALL INDIA RANK 312 BBA, NMIMS
        32. GREESHMA VIJAYAN (Vivekanand Public School, Anand Vihar) ALL INDIA RANK 313 B.COM (H), IP University
        33. RUCHIKA MITTAL (Amity International School, Noida) ALL INDIA RANK 317 BMS/BBA(FIA)/BBE, Delhi University
        34. MANAV GUPTA (Vivekanand Public School, Anand Vihar) ALL INDIA RANK 317 BMS/BBA(FIA)/BBE, Delhi University
        35. HIMANSHU VERMA (Rock Field Public School, Rohini) ALL INDIA RANK 319 BMS/BBA(FIA)/BBE, Delhi University
        36. SHIVAM VERMA (Springdales School, Dhaula Kuan) ALL INDIA RANK 321 BBA, IP University
        37. ATISHAY JAIN (DELHI PUBLIC SCHOOL, Noida) ALL INDIA RANK 322 BMS/BBA(FIA)/BBE, Delhi University
        38. AGASTYA SOOD (DELHI PUBLIC SCHOOL, Vasant Kunj) ALL INDIA RANK 322 BMS/BBA(FIA)/BBE, Delhi University
        39. GARIMA CHOUDHARY (Oxford Senior Secondary School, Vikaspuri) ALL INDIA RANK 324 B.COM (H), IP University
        40. NISHTHA AWASTHI (Vishwa Bharti Public School, Noida) ALL INDIA RANK 330 BBA, IP University
        41. APOORVA KAUSHIK (Apeejay School, Pitampura) ALL INDIA RANK 332 BMS/BBA(FIA)/BBE, Delhi University
        42. SIDDHARTH BATRA (Navy Children School) ALL INDIA RANK 332 BMS/BBA(FIA)/BBE, Delhi University
    • Page 1
      Page 2
      Page 3
      Page 4
      Page 5
      Page 6
        1. Anjumpreet Singh Gulati (Air Force Bal Bharati School ) ALL INDIA RANK 1 BMS Shaheed Sukhdev College Of Business Studies, Delhi University 
        2. Yuvika Motwani (Delhi Public School, Noida ) ALL INDIA RANK 5 BMS Shaheed Sukhdev College Of Business Studies, Delhi University, ALL INDIA RANK 1 Symbiosis BBA, Noida,ALL INDIA RANK 2 Symbiosis BBA, Pune, NMAT RANK 20
        3. Arnav Aggarwal (Delhi Public School, Rohini ) ALL INDIA RANK 1 St Xaviers BMS, Selected in IIM Indore, ALL INDIA RANK 382, BMS, Delhi University
        4. Zainab Naqi (Mater Dei School ) ALL INDIA RANK 1 Jamia Millia Islamia B.Com, ALL INDIA RANK 15 IP University B.Com 
        5. Jayesh Jhunjhunwala (Bhavan Vidyalaya, Chandigarh ) ALL INDIA RANK 16 BMS Shaheed Sukhdev College Of Business Studies, Delhi University 
        6. Simran Kaur (Cambridge School, Noida ) ALL INDIA RANK 16 BMS Shaheed Sukhdev College Of Business Studies, Delhi University
        7. Ananya Agarwal (The Mother's International School ) ALL INDIA RANK 17 BMS Shaheed Sukhdev College Of Business Studies, Delhi University
        8. Aaditya Gambhir (Delhi Public School, Vasant Kunj ) ALL INDIA RANK 20 BMS Shaheed Sukhdev College Of Business Studies, Delhi University
        9. Latika Gupta (Mater Dei School ) ALL INDIA RANK 24 BMS Shaheed Sukhdev College Of Business Studies, Delhi University
        10. Priyal Jain (G D Geenka Public School ) ALL INDIA RANK 26 BMS Shaheed Sukhdev College Of Business Studies, Delhi University, ALL INDIA RANK 112 Symbiosis BBA, Noida
        11. Pratishtha Khattar (Birla Vidya Niketan ) ALL INDIA RANK 31 BMS , Shaheed Sukhdev College Of Business Studies, Delhi University,ALL INDIA RANK 19 NMAT (Narsee Monjee Institute Of Management Studies) BBA , ALL INDIA RANK 116 IP University BBA
        12. Rayaan Jaitly (Delhi Public School, R K puram ) ALL INDIA RANK 39 BMS Shaheed Sukhdev College Of Business Studies, Delhi University
        13. Chandan Gupta (Bal Bharti Public School,Pitampura ) ALL INDIA RANK 41 BMS Shaheed Sukhdev College Of Business Studies, Delhi University,ALL INDIA RANK 343, NMIMS, Symbiosis Pune cleared.
        14. Guneet Kaur (St. Marks School Janak Puri ) ALL INDIA RANK 51 BMS Shaheed Sukhdev College Of Business Studies, Delhi University
        15. Jashan Gupta (Delhi Public School, Dwarka ) ALL INDIA RANK 58 BMS Shaheed Sukhdev College Of Business Studies, Delhi University , ALL INDIA RANK 10 IP University BBA, ALL INDIA RANK 115 NMAT (Narsee Monjee Institute Of Management Studies) BBA, Selected in IIM Indore
        16. Rajit Uboweja (Delhi Public School, Vasant Kunj ) ALL INDIA RANK 61 BMS Shaheed Sukhdev College Of Business Studies, Delhi University, ALL INDIA RANK 330 IP University BBA
        17. Chhavi Chhadha (St. Thomas School ) ALL INDIA RANK 63 BMS Shaheed Sukhdev College Of Business Studies, Delhi University, Selected in IIM Indore
        18. Anmol Manocha (Bhavan Vidyalaya, Chandigarh ) ALL INDIA RANK 65 BMS Shaheed Sukhdev College Of Business Studies, Delhi University
        19. Sahil Meena (Holy Innocent Public School) ALL INDIA RANK 68 BMS , Delhi University
        20. Samridh Arora (Birla Vidya Niketan ) ALL INDIA RANK 72 BMS Shaheed Sukhdev College Of Business Studies, Delhi University
        21. Akshay Bansal (Apeejay School, Pitampura ) ALL INDIA RANK 74 BMS Shaheed Sukhdev College Of Business Studies, Delhi University
        22. Shivangi Gera (Father Agnel School, gautam Nagar ) ALL INDIA RANK 80 BMS Shaheed Sukhdev College Of Business Studies, Delhi University
        23. Arindam Som (Ryan International School ) ALL INDIA RANK 91 BMS Shaheed Sukhdev College Of Business Studies, Delhi University
        24. Naman Arora (Kulachi Hansraj Model School) ALL INDIA RANK 95 BMS Shaheed Sukhdev College Of Business Studies, Delhi University
        25. Aditi Wadhwa (Seth Anand Ram Jaipuria ) ALL INDIA RANK 102 BMS Shaheed Sukhdev College Of Business Studies, Delhi University, Selected in IIM Indore
        26. Hitesh Khanna (DAV, Kailash Hills ) ALL INDIA RANK 107  BMS Shaheed Sukhdev College Of Business Studies, Delhi University, ALL INDIA RANK 161 IP University BBA.
        27. Harnav Juneja (Delhi Public School, Vasant Kunj ) ALL INDIA RANK 107 BMS Shaheed Sukhdev College Of Business Studies, Delhi University, ALL INDIA RANK 214 IP University BBA
        28. Shivani Gupta ALL INDIA RANK 115 IP University BBA,(Amity International School ) ALL INDIA RANK 249 BMS Delhi University
        29. Arjun Kasana ( ) ALL INDIA RANK 119 BMS Shaheed Sukhdev College Of Business Studies, Delhi University
        30. Ramandeep Singh  (Army Public School, Dhaulakuan ) ALL INDIA RANK 122 BMS Shaheed Sukhdev College Of Business Studies, Delhi University
        31. Shivangi Goyal (Khaitan Public School ) ALL INDIA RANK 129 BMS Shaheed Sukhdev College Of Business Studies, Delhi University
        32. Aishwarya Gupta (St. Anthony's School ) ALL INDIA RANK 130 BMS Shaheed Sukhdev College Of Business Studies, Delhi University, ALL INDIA RANK 255 IP University BBA
        33. Abhishek Parasrampuria (The Doon School, Dehradun ) ALL INDIA RANK 134 BMS Shaheed Sukhdev College Of Business Studies, Delhi University,Selected in Christ University, BMS, Selected in NMAT(Narsee Monjee Institute of Management Studies)
        34. Nikita Makhija (Delhi Public School, R K puram )ALL INDIA RANK 145 BMS Shaheed Sukhdev College Of Business Studies, Delhi University,ALL INDIA RANK 480 IP University BBA
        35. Nikhil Chainani (Cambridge School, Srinivaspuri ) ALL INDIA RANK 146 BMS Shaheed Sukhdev College Of Business Studies, Delhi University
        36. Rahul Gupta (Prabhu Dyal Public School ) ALL INDIA RANK 155 BMS Shaheed Sukhdev College Of Business Studies, Delhi University
        37. Sanyam Kheterpal (Delhi Public School, Dwarka ) ALL INDIA RANK 166 BMS Shaheed Sukhdev College Of Business Studies, Delhi University 
        38. Sarthak Tyagi (Delhi Public School, Mathura Road ) ALL INDIA RANK 179 BMS Shaheed Sukhdev College Of Business Studies, Delhi University
        39. Shekhar Rathi (Ramjas School, R K Puram ) ALL INDIA RANK 181 BMS Shaheed Sukhdev College Of Business Studies, Delhi University
        40. Pratistha Gupta (Queen Mary's Northend ) ALL INDIA RANK 183 BMS Shaheed Sukhdev College Of Business Studies, Delhi University
        41. Anukti Sethi (Delhi Public School, Dwarka ) ALL INDIA RANK 198 BMS Shaheed Sukhdev College Of Business Studies, Delhi University
        42. Varun Sharma (Springdales School Dhaula Kuan ) ALL INDIA RANK 208 BMS Shaheed Sukhdev College Of Business Studies, Delhi University
        43. Kanika Solanki (The Mother's International School ) ALL INDIA RANK 211 BMS Shaheed Sukhdev College Of Business Studies, Delhi University
        44. Shivam Pandey (Bal Bharti Public School ) ALL INDIA RANK 214 BMS Shaheed Sukhdev College Of Business Studies, Delhi University
        45. Yatin Malhotra (Mata Jai Kaur Public School ) ALL INDIA RANK 217 BMS, Delhi University , ALL INDIA RANK 2 Jamia Millia Islamia BMS, ALL INDIA RANK 43 Symbiosis BBA, Noida
        46. Navneet Kaur (Loreto Convent School ) ALL INDIA RANK 218 BMS Shaheed Sukhdev College Of Business Studies, Delhi University
        47. Swati Saini (Mount Carmel School) ALL INDIA RANK 230 BMS , Delhi University
        48. Sahil Pruthi (Hillwoods Academy) ALL INDIA RANK 235 BMS , Delhi University
        49. Rohan Chawla (Bal Bharti Public School,Pitampura ) ALL INDIA RANK 239 BMS Delhi University
        50. Aneesh Gulati (Delhi Public School, Noida ) ALL INDIA RANK 244 BMS Delhi University
        1. Anchit Agrawal (Delhi Public School, Vasant Kunj ) ALL INDIA RANK 244 BMS Delhi University
        2. Anurag Goel (Modern Vidya Niketan, Faridabad ) ALL INDIA RANK 251 BMS Delhi University
        3. Sagar Kedia  (Aadharshila Vidyapeeth ) ALL INDIA RANK 252 BMS Delhi University
        4. Ayush Gupta (Modern Vidya Niketan, Faridabad ) ALL INDIA RANK 253 BMS Delhi University
        5. Shreya Chopra (Delhi Public School, Rohini ) ALL INDIA RANK 256 BMS Delhi University
        6. Kartik Sharma (Don Bosco School) ALL INDIA RANK 266 BMS,  Delhi University
        7. Jaskirat Singh (New Era Public School ) ALL INDIA RANK 269 BMS Delhi University
        8. Anubhav Verma (Delhi Public School, Ghaziabad ) ALL INDIA RANK 273 BMS Delhi University
        9. Ridhima Khurana (Delhi Public School, R K Puram ) ALL INDIA RANK 274 BMS Delhi University
        10. Sarthak Prabhakar (Delhi Public School, Noida ) ALL INDIA RANK 284 BMS Delhi University
        11. Kanika Sachdeva (Bhatnagar International School ) ALL INDIA RANK 297 BMS Delhi University
        12. Trisha Behl (G D Goenka Public School ) ALL INDIA RANK 300 BMS Delhi University
        13. Anumeha Goomer (Delhi Public School, Vasant Kunj ) ALL INDIA RANK 314 BMS Delhi University
        14. Juhi Aggarwal (Hans Raj Model School ) ALL INDIA RANK 320 BMS Delhi University
        15. Raghav Manchanda (Delhi Public School, R K Puram ) ALL INDIA RANK 326 BMS Delhi University
        16. Shubhali Mehrotra (Delhi Public School, R K Puram ) ALL INDIA RANK 334 BMS Delhi University
        17. Mayank Kalra (St. Mary's School, Safdurjung ) ALL INDIA RANK 334 BMS Delhi University
        18. Mayank Ahuja (Ahlcon Public School ) ALL INDIA RANK 338 BMS Delhi University
        19. Deepankar Chauhan (Lilawati Vidya Mandir Sr Sec School ) ALL INDIA RANK 341 BMS Delhi University
        20. Radhika Dua (Springdales School, Pusa Road ) ALL INDIA RANK 342 BMS Delhi University
        21. Poorvi Pandey (Amity International Saket ) ALL INDIA RANK 344 BMS Delhi University
        22. Ashima Maheshwari (Modern Vidya Niketan, Faridabad ) ALL INDIA RANK 347 BMS Delhi University
        23. Sonakshi Garg (The Mother's International School ) ALL INDIA RANK 361 BMS Delhi University
        24. Riya Arora (Jaspal Kaur Public School ) ALL INDIA RANK 362 BMS Delhi University
        25. Prankur Arora ( ) ALL INDIA RANK 367 BMS Delhi University
        26. Raghav Sindhwani (Delhi Public School, Mathura Road ) ALL INDIA RANK 373 BMS Delhi University
        27. Sahil Arora (Summer Fields School ) ALL INDIA RANK 391 BMS Delhi University
        28. Keshav Kakkar (Delhi Public School, Mathura Road ) ALL INDIA RANK 396 BMS Delhi University
        29. Yukti Arora (Salwan Public School ) ALL INDIA RANK 396 BMS Delhi University
        30. Akshita Soni (Carmel Convent School, Chanakyapuri ) ALL INDIA RANK 410 BMS Delhi University
        31. Vaibhav Makkar (Delhi Public School, Ghaziabad ) ALL INDIA RANK 415 BMS Delhi University
        32. Aakriti Mehra (St. Thomas School ) ALL INDIA RANK 415 BMS Delhi University
        33. Shreya Dang (Delhi Public School) ALL INDIA RANK 426 BMS Delhi University
        34. Kartikeya Kapoor (Sanskriti School) ALL INDIA RANK 436 BMS Delhi University
        35. Rashi Maheshwari (Bal Bharti Public School) ALL INDIA RANK 439 BMS Delhi University
        36. Pranav Kandpal (Spring Dales) ALL INDIA RANK 444 BMS Delhi University
        37. Bhavyata Jain (Air Force Bal Bharati) ALL INDIA RANK 454 BMS Delhi University
        38. Chirag Gangwani (New Era Public School) ALL INDIA RANK 456 BMS Delhi University
        39. Setu (GRM, Bareilly ) ALL INDIA RANK 461 IP University BBA
        40. Mehak Bathla (New Era Public School) ALL INDIA RANK 468 BMS Delhi University
        41. Aditya Sharma (Hansraj Model School, Punjabi Bagh) ALL INDIA RANK 474 BMS Delhi University
        42. Divesh Arora (Nav Bharti Public School) ALL INDIA RANK 478 BMS Delhi University
        43. Amrit Setia (Ahlcon Public School) ALL INDIA RANK 509 BMS Delhi University
        44. Meenakshi Kukreja (The Pinnacle School) ALL INDIA RANK 520 BMS Delhi University
        45. Paridhi Sabharwal (Dps Dwarka) ALL INDIA RANK 540 BMS Delhi University
        46. Sakshi Kapoor (Amity International Noida) ALL INDIA RANK 550 BMS Delhi University
        47. Akshith Kapoor (DPS Vasant Kunj) ALL INDIA RANK 567 BMS Delhi University
        48. Apoorva Sharma (Dps Dwarka) ALL INDIA RANK 567 BMS , Delhi University
        49. Abhinav Arora (Aggarsain, Kurukshetra, Haryana) ALL INDIA RANK 574 BMS , Delhi University
        50. Sahil Jain () ALL INDIA RANK 578 BMS , Delhi University
      1. Animesh Shambhav (Airforce Bal Bharti) ALL INDIA RANK 582 BMS , Delhi University
      2. Abheet () ALL INDIA RANK 594 BMS , Delhi University
      3. Bhavya Monga (Mata Jai Kaur Public School) ALL INDIA RANK 599 BMS , Delhi University
      4. Vani Juneja (Sadhu Vaswani Int. School) ALL INDIA RANK 599 BMS , Delhi University
      5. Akanksha Rawat (Bharatiya Vidya Bhawan) ALL INDIA RANK 609 BMS , Delhi University
      6. Devansh Sejwal (Apeejay School, Saket) ALL INDIA RANK 624 BMS , Delhi University
      7. Anuj Arora (St. Margret Sr Sec School) ALL INDIA RANK 654 BMS ,Delhi University
      8. Ashwarya Bhatia (Dps Faridabad) ALL INDIA RANK 656 BMS , Delhi University
      9. Sahil Bhatia (The Srijan School, Model Town) ALL INDIA RANK 658 BMS , Delhi University
      10. Neehal Dua (Delhi Public School) ALL INDIA RANK 670 BMS , Delhi University
      11. Anchal Jain (Mamta Modern Sr Secondary School) ALL INDIA RANK 682 BMS , Delhi University
      12. Vidhi Arora (Apj, Sheikh Sarai) ALL INDIA RANK 699 BMS , Delhi University
      13. Paras Kalra (St.Cecilia Public School) ALL INDIA RANK 714 BMS , Delhi University
      14. Anushka Jain (Bal Bharti Public School, Brij Vihar) ALL INDIA RANK 718 BMS , Delhi University
      15. Vaibhav Kathuria (Delhi Public School, Dwarka) ALL INDIA RANK 738 BMS, Delhi University
      16. Himanshu Gupta (Bal Bharti) ALL INDIA RANK 741 BMS, Delhi University
      17. Lakshit Bathla (New Era) ALL INDIA RANK 741 BMS Delhi University
      18. Prachi Gupta (The Indian School) ALL INDIA RANK 754 BMS, Delhi University
      19. Shreya Jain (Modern School, Barakhamba Road) ALL INDIA RANK 761 BMS, Delhi University
      20. Payal Gupta (Sardar Patel Vidyalaya) ALL INDIA RANK 778 BMS , Delhi University
      21. Sangat Bose (Dps,Mathura Road) Selected in BMS, Delhi University
      22. Vaishali (St. Paul'S School) Selected in BMS,  Delhi University
      23. Atul Dhingra (Birla Vidya Niketan) Selected in BMS , Delhi University
      24. Sarthak Jain (Lancers Convent) Selected in BMS , Delhi University
      25. Chaitanya Sushil (Air Force Bal Bharti) Selected in BMS, Delhi University
      26. Sanjana Saxena (Ryan International School) Selected in BMS, Delhi University
      27. Naman Nagpal (Cambridge School, Srinivaspuri) Selected in BMS,Delhi University
      28. Srishti Taneja (Mvn Faridabad) Selected in BMS, Delhi University
      29. Abhinav Modi (Bhavan Vidyalaya School) Selected in BMS, Delhi University
      30. Ambika Ramdev (Bluebells School International) Selected in BMS, Delhi University
      31. Hitesh Narula (Apj School Sheikh Sarai) Selected in BMS, Delhi University
      32. Sahil Bansal (Modern Vidya Niketan Sector - 19 , Faridabad) Selected in BMS, Delhi University
      33. Jayesh Ghosh () Selected in BMS , Delhi University
      34. Sanjana Gupta (Mater Dei School) Selected in BMS , Delhi University
      35. Swati Khanna (N.K Bagrodia Public School, Dwarka) Selected in BMS ,Delhi University
      36. Deept Agarwal () Selected in BMS , Delhi University
      37. Mohit Chugh (Seth Anand Ram Jaipuria) Selected in BMS Delhi University
      38. Uttara Jaishanker (St. Paul) Selected in BMS , Delhi University
      39. Rishabh Roda (Summer Fields School) Selected in BMS , Delhi University
      40. Kanika Gupta (Little Flowers Public R. Sec. School) Selected in BMS , Delhi University
      41. Manavi Jain (Mothers International)Selected in BMS , Delhi University
      42. Manoviraj Singh () Selected in BMS , Delhi University
      43. Saumya Gupta (Somerville School Noida) Selected in BMS , Delhi University
      44. Aniruddha Bajaj (Delhi Public School, Dwarka) Selectyed in BMS , Delhi University
      45. Raghav Jain (Sachdeva Public School) Selected in BMS , Delhi University
      46. Dilsher S Dhingra (Modern School V K) Selected in BMS , Delhi University
      47. Sneh Kakar (Amity International School, Saket) Selected in BMS , Delhi University
      48. Nitish Arora (Mayoor Public School) Selected in BMS , Delhi University
      49. Bhavya Mamgain (DAV Kailash Hills) Selected in BMS , Delhi University
      50. Aniket Chopra (Delhi Public School Noida) Selected in BMS , Delhi University
      1. Nikita Bagai (New Punjaba Bagh) Selected in BMS , Delhi University
      2. Gaurangi Saraf (MVN Faridabad) Selected in BMS , Delhi University
      3. Shlok Jain ()Selected in BMS , Delhi University
      4. Tanya Malhotra (Air Force Sr. Sec School) Selected in BMS , Delhi University
      5. Manali Sharma (Vikas Bharti Public School) Selected in BMS , Delhi University
      6. Sarthak Juneja (Apeejay, Seikh Sarai) Selected in BMS , Delhi University
      7. Arpit Manuja (HRM School) Selected in BMS , Delhi University
      8. Gandharv (Bal Bharti PublicSchool) Selected in BMS , Delhi University
      9. Shivang Aggarwal (K R Mangalam World School) Selected in BMS , Delhi University
      10. Parth Gauri (Ryan International School, Mayur Vihar ) ALL INDIA RANK 21 NMAT (Narsee Monjee Institute Of Management Studies) Eco, ALL INDIA RANK 36 NMAT (Narsee Monjee Institute Of Management Studies) BBA, ALL INDIA RANK 271 IP University BBA
      11. Devanshu Bansal (St. Columba's School ) ALL INDIA RANK 24 IP University B.Com, ALL INDIA RANK 48 NMAT (Narsee Monjee Institute Of Management Studies) BBA, ALL INDIA RANK 103 IP University BBA, ALL INDIA RANK 506 BMS , Delhi University
      12. Madhav Bhushan (Modern School, Barakhamba ) ALL INDIA RANK 33 NMAT (Narsee Monjee Institute Of Management Studies) B.Com, ALL INDIA RANK 38 NMAT (Narsee Monjee Institute Of Management Studies) BBA, ALL INDIA RANK 68 Symbiosis BBA, Noida,ALL INDIA RANK 230 BMS Shaheed Sukhdev College of Business Studies.
      13. Arvind Koul (St. Columba's School ) ALL INDIA RANK 40 NMAT (Narsee Monjee Institute Of Management Studies) BBA, ALL INDIA RANK 83 IP University BBA, ALL INDIA RANK 691 BMS , Delhi University
      14. Harshit Sidhwani (New Era Public School ) ALL INDIA RANK 57 NMAT (Narsee Monjee Institute Of Management Studies) BBA
      15. Nitya Agarwal (Apeejay School, Noida ) ALL INDIA RANK 140 NMAT (Narsee Monjee Institute Of Management Studies) Eco, ALL INDIA RANK 295 IP University BBA, ALL INDIA RANK 402 BMSDelhi University
      16. Chaitanya Bhatia (Mata Jai Kaur Public School ) ALL INDIA RANK 149 NMAT (Narsee Monjee Institute Of Management Studies) BBA
      17. Sabyasanchi Panda (Indirapuram Public School ) ALL INDIA RANK 187 NMAT (Narsee Monjee Institute Of Management Studies) Eco
      18. Vinayak C.Sharma (Army Public School , Noida ) ALL INDIA RANK 300 NMAT (Narsee Monjee Institute Of Management Studies) BBA
      19. Pratiksha Rustagi (Loreto Convent School ) ALL INDIA RANK 424 NMAT (Narsee Monjee Institute Of Management Studies) BBA
      20. Shubham Jain (Bal Bharti Public School, Gangaram ) Selected in IIM Indore, ALL INDIA RANK 25 IP University B.Com
      21. Kanishk Rao (Mont Fort School ) ALL INDIA RANK 2 Symbiosis BBA, Noida,ALL INDIA RANK 284, BMS, Selected in BMS , Delhi University
      22. Abhilasha Banerjee (Amity International School, Saket ) ALL INDIA RANK 3 Symbiosis BBA, Noida
      23. Mohit Raizada (Bluebells International School ) ALL INDIA RANK 4 Symbiosis BBA, Noida
      24. Gaurav Singh (St. Columba's School ) ALL INDIA RANK 6 Symbiosis BBA, ALL INDIA RANK 115 BMS Shaheed Sukhdev College Of Business Studies, Delhi University
      25. Annanya Chopra (Delhi Public School, Vasant Kunj ) ALL INDIA RANK 10 Symbiosis BBA, Noida,ALL INDIA RANK 130 BMS Shaheed Sukhdev College Of Business Studies, Delhi University
      26. Mallika Arora (Father Agnel School, gautam Nagar ) ALL INDIA RANK 11 Symbiosis BBA, Noida, Selected in BMS , Delhi University
      27. Jaisika Singh (Carmel Convent School, Chanakyapuri ) ALL INDIA RANK 17 Symbiosis BBA, Noida,ALL INDIA RANK 438 IP University BBA
      28. Aishwarya Munjal (Birla Vidya Niketan ) ALL INDIA RANK 23 Symbiosis BBA, Noida,ALL INDIA RANK 55 IP University BBA
      29. Rishi Thariani (Amity International School, Saket ) ALL INDIA RANK 26 Symbiosis BBA, Noida
      30. Bhawishya Juneja (Apeejay School, Sheikh Sarai ) ALL INDIA RANK 30 Symbiosis BBA, Noida
      31. Aakash Sahai (Amity International School ) ALL INDIA RANK 31 Symbiosis BBA,Noida,ALL INDIA RANK 59 IP University BBA ,ALL INDIA RANK 284 BMS Delhi University
      32. Pranshu Goel (Kulachi Hansraj Model Schoo ) ALL INDIA RANK 33 Symbiosis BBA, Noida
      33. Prabhat Sanduja (Delhi Public School, Vasant Kunj ) ALL INDIA RANK 34 Symbiosis BBA, Noida, Selected in BMS , Delhi University, Selected in BMS Delhi University
      34. Aditya Bhayana (Apeejay School, Sheikh Sarai ) ALL INDIA RANK 38 Symbiosis BBA, Noida, ALL INDIA RANK 592 BMS,IP University, ALL INDIA RANK 585 BMS , Delhi University
      35. Mallika Singh (Army Public School , Noida ) ALL INDIA RANK 39 Symbiosis BBA, Noida
      36. Tanya  Sahni (Modern School, Barakhamba ) ALL INDIA RANK 45 Symbiosis BBA, Noida
      37. Sahil Dhingra (New Era Public School ) ALL INDIA RANK 49 Symbiosis BBA, Noida
      38. Eishita Mehta (Delhi Public School, R K Puram ) ALL INDIA RANK 58 Symbiosis BBA, Noida
      39. Diksha Raina (Amity International School, Saket ) ALL INDIA RANK 59 Symbiosis BBA, Noida
      40. Vineeta Arora (The Mother's International School ) ALL INDIA RANK 61 Symbiosis BBA, Noida
      41. Shruti Punn (Mount Carmel School, Dwarka ) ALL INDIA RANK 65 Symbiosis BBA, Noida
      42. Dakshil Shah (Delhi Public School, Rohini ) ALL INDIA RANK 66 Symbiosis BBA, Noida , Cleared  Symbiosis,Pune BBA
      43. Archit Kaushik (The Mother's International School ) ALL INDIA RANK 67 Symbiosis BBA, ALL INDIA RANK 128 BMS Shaheed Sukhdev College Of Business Studies, Delhi University
      44. Gauri Garg (St. Paul's Church College, Agra ) ALL INDIA RANK 69 Symbiosis BBA, Noida , ALL INDIA RANK 373 BMS Delhi University
      45. Anirudh Gotety (The Mother's International School ) ALL INDIA RANK 70 Symbiosis BBA, Noida , ALL INDIA RANK 284 BMS Delhi University
      46. Arpit Bhatia (Mount Carmel School, Dwarka ) ALL INDIA RANK 72 Symbiosis BBA, Noida
      47. Saloni Sharma (Delhi Public School, Vasant Kunj ) ALL INDIA RANK 74 IP University BBA
      48. Bhavya Diddee (Army Public School, Dhaulakuan ) ALL INDIA RANK 74 Symbiosis BBA, Noida, ALL INDIA RANK 393 IP University BBA, Selected in BMS , Delhi University
      49. Kanupriya Ahluwalia (Apeejay School, Sheikh Sarai ) ALL INDIA RANK 76 Symbiosis BBA, Noida
      50. Siddharth Luthra (Model School ) ALL INDIA RANK 77 Symbiosis BBA, Noida
      1. Shiven Trivedi (Delhi Public School, R K puram ) ALL INDIA RANK 84 Symbiosis BBA, Noida
      2. Niharika Jain (Hillwoods Academy ) ALL INDIA RANK 87 Symbiosis BBA, Noida
      3. Riddhima Bahl (Army Public School , Noida ) ALL INDIA RANK 89 Symbiosis BBA, Noida
      4. Suraj Makhija (Springdales School Dhaula Kuan ) ALL INDIA RANK 90 Symbiosis BBA, Noida
      5. Avni Bakshi (Delhi Public School, Dwarka ) ALL INDIA RANK 80 Symbiosis BBA, Noida, ALL INDIA RANK 592 BMS Delhi University
      6. Rohan Sharma (Modern Vidya Niketan, Faridabad ) ALL INDIA RANK 94 Symbiosis BBA, Noida, ALL INDIA RANK 444 BMS Delhi University
      7. Ishita Chawla (Salwan Public School ) ALL INDIA RANK 95 Symbiosis BBA, Noida, ALL INDIA RANK 557 BMS , Delhi University
      8. Raagini Bhalla (Delhi Public School, Dwarka ) ALL INDIA RANK 102 Symbiosis BBA, Noida
      9. Ratul Kapoor (Delhi Public School, Greater Noida ) ALL INDIA RANK 103 Symbiosis BBA, Noida,ALL INDIA RANK 478 BMS, Delhi University
      10. Simran Bakshi (Sadhu Vaswani International School ) ALL INDIA RANK 105 Symbiosis BBA, Noida
      11. Akshat Gupta (Ryan International School, VK ) ALL INDIA RANK 106 Symbiosis BBA, Noida, ALL INDIA RANK 795 BMS , Delhi University
      12. Srishti Vasudeva (Bluebells International School ) ALL INDIA RANK 108 Symbiosis BBA, Noida
      13. Mandeep Kaur Bedi (K R Mangalam World School ) ALL INDIA RANK 110 Symbiosis BBA, Noida
      14. Shreyans Jain (Birla Vidya Niketan ) ALL INDIA RANK 113 Symbiosis BBA, Noida
      15. Gautam Rai (St. Marks Meera Bagh ) ALL INDIA RANK 116 Symbiosis BBA, Noida
      16. Lakshya Rehani (Hans Raj Model School ) ALL INDIA RANK 123 Symbiosis BBA, Noida
      17. Dhairya Madan (Summer Fields School ) ALL INDIA RANK 124 Symbiosis BBA, Noida
      18. Varul Goel (Delhi Public School, Noida ) ALL INDIA RANK 126 Symbiosis BBA, Noida
      19. Yash Bhardwaj (Vishwa Bharti Public School ) ALL INDIA RANK 129 Symbiosis BBA, Noida, ALL INDIA RANK 200 NMAT (Narsee Monjee Institute Of Management Studies) BBA
      20. Dhruv Bhasin (Sardar Patel ) ALL INDIA RANK 130 Symbiosis BBA, Noida
      21. Tanya Singla (Cambridge School, Noida ) ALL INDIA RANK 133 Symbiosis BBA, Noida, Selected in BMS , Delhi University
      22. Drishti Puri (Dr. Virendra Swarup Education Centre Kanpur ) ALL INDIA RANK 138 Symbiosis BBA, Noida
      23. Nakul Goel (Delhi Public School, Dwarka ) ALL INDIA RANK 140 Symbiosis BBA, Noida
      24. Sreoshi Bhaumik (Convent of Jesus & Mary ) ALL INDIA RANK 143 Symbiosis BBA, Noida
      25. Jaskaran Singh Narang (Mount St Mary ) ALL INDIA RANK 144 Symbiosis BBA, Noida
      26. Kaveri Sethi (Dr. Virendra Swarup Education Centre Kanpur ) Cleared  Symbiosis,Pune BBA
      27. Harleen Pasricha (Springdales School Dhaula Kuan) ALL INDIA RANK 2 IP University BBA
      28. Satya Mathur (Springdales School Dhaula Kuan ) ALL INDIA RANK 4 IP University B.ComALL INDIA RANK 37 BMS Shaheed Sukhdev College Of Business Studies, Delhi University
      29. Rishab Jain (Jaspal Kaur Public School ) ALL INDIA RANK 7 IP University B.Com
      30. Samarth Sethi (Springdales School Dhaula Kuan ) ALL INDIA RANK 7 IP University BBA
      31. Shlok Shrey (New Era Public School ) ALL INDIA RANK 9 IP University B.Com, Selected in BMS ,Delhi University
      32. Akash Goel (Swarnprastha Public School ) ALL INDIA RANK 16 IP University B.Com, ALL INDIA RANK 27 Symbiosis BBA, Noida, ALL INDIA RANK 765 BMS , Delhi University
      33. Anirudh Sood (G D Goenka Public School ) ALL INDIA RANK 32 IP University BBA
      34. Harsimran Kaur (Sarvodya Kanya Vidyalya ) ALL INDIA RANK 34 IP University BBA
      35. Sakshi Singh (Convent of Jesus & Mary ) ALL INDIA RANK 38 IP University BBA , ALL INDIA RANK 66 BMS Shaheed Sukhdev College Of Business Studies, Delhi University
      36. Arushi Aggarwal (Manav Sthali School ) ALL INDIA RANK 58 IP University B.Com
      37. Harman Singh Arora (G D Geenka Public School ) ALL INDIA RANK 67 IP University B.Com, ALL INDIA RANK 115 Symbiosis BBA, Noida, ALL INDIA RANK 296 IP University , BBA, ALL INDIA RANK 317 BMS, Delhi University
      38. Soumya Gupta (Mater Dei School ) ALL INDIA RANK 78 IP University BBA
      39. Reba Singh Prem (Delhi Public School, R K puram ) ALL INDIA RANK 86 IP University BBA,ALL INDIA RANK 96 BMS Shaheed Sukhdev College Of Business Studies, Delhi University
      40. Shivani Aggarwal (New Green Field Public School Saket ) ALL INDIA RANK 112 IP University BBA,ALL INDIA RANK 384 BMS Delhi University
      41. Arsh Gupta (Bal Bharti Public School, Gangaram ) ALL INDIA RANK 128 IP University B.Com
      42. Shagun Sehgal (Delhi Public School, Dwarka ) ALL INDIA RANK 130 IP University BBA
      43. Nitita Bagai (New Punjaba Bagh ) ALL INDIA RANK 132 IP University B.Com
      44. Nishant Verma (Delhi Public School, Gurgaon ) ALL INDIA RANK 132 IP University BBA
      45. Sanya Agarwal (Delhi Public School, Vasant Kunj ) ALL INDIA RANK 145 IP University BBA
      46. Aman Goel (The Mother's International School ) ALL INDIA RANK 156 IP University BBA
      47. Varidhi Kejriwal (Delhi Public School, Vasant Kunj ) ALL INDIA RANK 158 IP University BBA
      48. Sarvin Singh (The Heritage School, Vasant Kunj ) ALL INDIA RANK 160 IP University BBA
      49. Anmol Chetal (Delhi Public School, Mathura Road ) ALL INDIA RANK 186 IP University BBA
      50. Fauzan Shakeel (Birla Vidya Niketan ) ALL INDIA RANK 187 IP University BBA, ALL INDIA RANK 470 BMS Delhi University
      1. Ruchika Adlakha (Loreto Convent School ) ALL INDIA RANK 194 IP University BBA
      2. Ashwin Lakshminarayan (Delhi Public School, Vasant Kunj ) ALL INDIA RANK 195 IP University BBA
      3. Pritish Menon (Father Agnel School, gautam Nagar ) ALL INDIA RANK 200 IP University BBA
      4. Ritin Gandharv (The Heritage School, Vasant Kunj ) ALL INDIA RANK 206 IP University BBA
      5. Srishti  (Delhi Public School, Vasant Vihar ) ALL INDIA RANK 221 IP University B.Com
      6. Suruchi Kharyal (The Mother's International School ) ALL INDIA RANK 222 IP University BBA , ALL INDIA RANK 309 BMS, Delhi University
      7. Amulya Mantri (Amity International School, Noida ) ALL INDIA RANK 223 IP University BBA, Cleared  Symbiosis,Pune BBA, Selected in BMS , Delhi University
      8. Charoo Agrawal (Apeejay School, Sheikh Sarai ) ALL INDIA RANK 238 IP University BBA
      9. Gulrukh Siddique (The Mother's International School ) ALL INDIA RANK 246 IP University BBA
      10. Priyamvada Grover (Delhi Public School, Vasant Kunj ) ALL INDIA RANK 248 IP University BBA
      11. Smriti  Thukral (New Era Public School ) ALL INDIA RANK 254 IP University BBA
      12. Akshay Bhatia (Air Force Golden Jubilee Institute ) ALL INDIA RANK 256 IP University BBA
      13. Abhinav Ahlawat (Modern School, Vasant Vihar ) ALL INDIA RANK 256 IP University BBA
      14. Rohan Bajaj (Birla Vidya niketan ) ALL INDIA RANK 259 IP University BBA, Selected in BMS , Delhi University
      15. Samneet Anand (Mata Jai Kaur Public School ) ALL INDIA RANK 262 IP University B.Com
      16. Varchasvi  (Venkateshwar International School ) ALL INDIA RANK 279 IP University BBA
      17. Lakshay Khurana (Gyan Bharati School ) ALL INDIA RANK 290 IP University BBA
      18. Devankar  Chauhan (Lilawati Vidya Mandir Sr Sec School ) ALL INDIA RANK 308 IP University B.Com
      19. Isha Mathur (Ryan International School, Noida ) ALL INDIA RANK 312 IP University BBA
      20. Anmol Marwah (Mata Jai Kaur Public School ) ALL INDIA RANK 318 IP University B.Com
      21. Isha singh (St. Anthony's Sr Sec School ) ALL INDIA RANK 318 IP University BBA
      22. Niti Manchanda (Gyan Bharti School ) ALL INDIA RANK 319 IP University BBA
      23. Ayush Khaitan (J.D. Tytler School ) ALL INDIA RANK 335 IP University B.Com
      24. Tushar Diwan (Birla Vidya Niketan ) ALL INDIA RANK 349 IP University BBA
      25. Rishabh  Saini (Kulachi Hansraj Model Schoo ) ALL INDIA RANK 351 IP University B.Com
      26. Mayank Kumar (Mayoor School ) ALL INDIA RANK 382 IP University BBA
      27. Ankita Sopehia (Mount Carmel School ) ALL INDIA RANK 414 IP University BBA
      28. Jaideep Misra (Delhi Public School, Vasant Kunj ) ALL INDIA RANK 426 IP University BBA
      29. Tanya  Kalra (Loreto Convent ) ALL INDIA RANK 443 IP University BBA
      30. Rahul Sikka (New Era Public School ) ALL INDIA RANK 457 IP University BBA
      31. Mehak Raizada (Ryan International School, Vasant Kunj ) ALL INDIA RANK 476 IP University BBA
      32. Parul Aggarwal (Kendriya Vidyalya ) ALL INDIA RANK 484 IP University BBA
      33. Tanvi Bansal (Convent Of Jesus & Mary ) ALL INDIA RANK 493 IP University BBA
      34. Aditya Prasad (Sommerville School ) ALL INDIA RANK 495 IP University BBA
      35. Rahul Soni (Amity International School, Noida ) ALL INDIA RANK 4 Jamia Millia Islamia BMS, ALL INDIA RANK 256 IP University BBA
      36. Zeeshan Ali (Hamdard Public School ) ALL INDIA RANK 7 Jamia Millia Islamia B.Com
      37. Gurleen Kaur Sidana (Birla Vidya Niketan ) ALL INDIA RANK 8 Jamia Millia Islamia BMS ,ALL INDIA RANK 92 BMS Shaheed Sukhdev College Of Business Studies, Delhi University
      38. Uttara Jaishanker (St. Paul School, Safdurjung ) ALL INDIA RANK 9 Jamia Millia Islamia BMS, ALL INDIA RANK 149 Symbiosis BBA, Noida
      39. Jitin Vohra (Bluebells International School ) ALL INDIA RANK 13 Jamia Millia Islamia B.Com, ALL INDIA RANK 685 BMS , Delhi University
      40. Pranay Arora (Amity International School, Noida ) ALL INDIA RANK 14 Jamia Millia Islamia B.Com,ALL INDIA RANK 209 BMS Shaheed Sukhdev College Of Business Studies, Delhi University, ALL INDIA RANK 240 IP University BBA
      41. Sasha Mongia (Delhi Public School, Mathura Road ) ALL INDIA RANK 16 Jamia Millia Islamia B.Com, ALL INDIA RANK 582 BMS , Delhi University
      42. Mohd Hammad Yousuf (Delhi Public School, Mathura Road ) ALL INDIA RANK 16 Jamia Millia Islamia BMS, ALL INDIA RANK 470 NMAT (Narsee Monjee Institute Of Management Studies) BBA
      43. Karan Sharma (Guru Harkrishan Public School, Vasant Vihar ) ALL INDIA RANK 18 Jamia Millia Islamia B.Com
      44. Aastha Gupta (The Heritage School, Vasant Kunj ) ALL INDIA RANK 21 Jamia Millia Islamia B.Com, ALL INDIA RANK 21 Jamia Millia Islamia B.Com, ALL INDIA RANK 140 IP University B.Com, ALL INDIA RANK 578 BMS , Delhi University
      45. Abhinav Chugh (Birla Vidya niketan ) ALL INDIA RANK 3 St Xaviers BMS
      46. Namit Mathur (Springdales School Dhaula Kuan ) ALL INDIA RANK 7 St Xaviers BMS
      47. Arushi Jindal (G D Geenka Public School ) ALL INDIA RANK 1* BMS Shaheed Sukhdev College Of Business Studies , Delhi University
      48. Chandan Kumar Chhilwar (Julien Day School Kolkata ) ALL INDIA RANK 7* BMS, Shaheed Sukhdev College Of Business Studies , Delhi University
      49. Anirudh Garg ( ) ALL INDIA RANK 7* BMS, Shaheed Sukhdev College Of Business Studies,  Delhi University
      50. Druti Chandra (Somerville School, Noida ) ALL INDIA RANK 9* BMS, Shaheed Sukhdev College Of Business Studies , Delhi University
      51. Mayen Jain (St Mary’s School ) ALL INDIA RANK 12* BMS, Shaheed Sukhdev College Of Business Studies , Delhi University
      52. Sonali Vaish (Air Force Bal Bharati School ) ALL INDIA RANK 16* BMS, Shaheed Sukhdev College Of Business Studies , Delhi University
      53. Nalin Raj Singh (Alchon International School ) Selected in IIM Indore, ALL INDIA RANK 17* BMS,Shaheed Sukhdev College Of Business Studies , Delhi University
      54. Divij Kashyap (Pinnacle School ) ALL INDIA RANK 20* BMS Shaheed Sukhdev College Of Business Studies, Delhi University
      55. Dev Ashish (Kendriya Vidyalaya, Tughlakabad ) ALL INDIA RANK 35* BMS, Delhi University
      56. Sukanya Saini (Queen Mary School, Tis Hazari ) ALL INDIA RANK 53* BMS , Delhi University
      57. Himanshu Masani ( ) ALL INDIA RANK 89* BMS , Delhi University
      58. Shubham Verma ( ) ALL INDIA RANK 89* BMS , Delhi University
      59. Deepak Yadav (D.A.V Sr Sec School, Chitra Gupta Road ) ALL INDIA RANK 98* BMS , Delhi University
      60. Harsh Nagar (Modern School, Barakhamba ) ALL INDIA RANK 104* BMS , Delhi University
      61. Deepak Khatri (Apeejay School, Sheikh Sarai ) ALL INDIA RANK 116* BMS , Delhi University
      62. Ridhima Kapoor (Modern Vidya Niketan, Faridabad ) ALL INDIA RANK 129* BMS , Delhi University
      63. Rounit Soni (St Andrews Scots School ) ALL INDIA RANK 182* BMS , Delhi University
      64. Vaibhav Singh (Delhi Public School, Greater Noida ) ALL INDIA RANK 198* BMS , Delhi University
  • Page 1
    Page 2
    Page 3
      1. ANOOSHA SAKLANI (DPS Mathura Road) BMS and BBA(FIA) ALL INDIA RANK 14, Shaheed Sukhdev College of Business Studies, BBE All India Rank 22, Delhi University, ALL INDIA RANK 18, NMAT (Narsee Monjee Institute Of Management Studies) , ALL INDIA RANK 24, I.P University BBA
      2. Ayushi Trivedi (Lotus Valley International School) ALL INDIA RANK 8 I.P University BBA, BMS Cleared, Delhi University, NMAT 116 (Narsee Monjee Institute of Management Studies), BBA, Cleared Symbiosis Pune, Cleared Christ University, Bangalore, BBA
      3. Harshit Joshi (The Mothers International School) BMS ALL INDIA RANK 24 and BBA(FIA) 22, Shaheed Sukhdev College of Business Studies Delhi University , BBE All India Rank 43,ALL INDIA RANK 12 NMAT (Narsee Monjee Institute Of Management Studies), Cleared Symbiosis Pune & Noida BBA
      4. Pranav Jain (DPS Dwarka) BMS ALL INDIA RANK 30 and BBA(FIA) 27, Shaheed Sukhdev College of Business Studies, Delhi University , BBE All India Rank 29
      5. Sahil Chaudhary BMS ALL INDIA RANK 36, BBA(FIA) 32 Shaheed Sukhdev College of Business Studies, Delhi University
      6. Surabhi Dogra (Amity International School, Saket) ALL INDIA RANK 19 I.P University BBA, ALL INDIA RANK 192 BBE, Delhi University
      7. Mani Makkar (St. Marks School) ALL INDIA RANK 34 I.P University BBA, BMS Cleared, Delhi University
      8. Poornima Puri (Mater Dei School) ALL INDIA RANK 37 I.P University BBA
      9. Aishwarya Bedekar (Birla Vidya Niketan) BMS ALL INDIA RANK 37 and BBA(FIA) 33 Shaheed Sukhdev College of Business Studies, Delhi University
      10. Kabir Khattar (Amity International, Noida) BMS ALL INDIA RANK 43 and BBA(FIA) 37 Shaheed Sukhdev College of Business Studies, Delhi University, BBE All India Rank 59, ALL INDIA RANK 35 NMAT (Narsee Monjee Institute Of Management Studies)
      11. ANOOSHA SAKLANI (DPS Mathura Road) BMS and BBA(FIA) ALL INDIA RANK 14, Shaheed Sukhdev College of Business Studies, BBE All India Rank 22, Delhi University, ALL INDIA RANK 18, NMAT (Narsee Monjee Institute Of Management Studies) , ALL INDIA RANK 24, I.P University BBA
      12. Ayushi Trivedi (Lotus Valley International School) ALL INDIA RANK 8 I.P University BBA, BMS Cleared, Delhi University, NMAT 116 (Narsee Monjee Institute of Management Studies), BBA, Cleared Symbiosis Pune, Cleared Christ University, Bangalore, BBA
      13. Harshit Joshi (The Mothers International School) BMS ALL INDIA RANK 24 and BBA(FIA) 22, Shaheed Sukhdev College of Business Studies Delhi University , BBE All India Rank 43,ALL INDIA RANK 12 NMAT (Narsee Monjee Institute Of Management Studies), Cleared Symbiosis Pune & Noida BBA
      14. Pranav Jain (DPS Dwarka) BMS ALL INDIA RANK 30 and BBA(FIA) 27, Shaheed Sukhdev College of Business Studies, Delhi University , BBE All India Rank 29
      15. Sahil Chaudhary BMS ALL INDIA RANK 36, BBA(FIA) 32 Shaheed Sukhdev College of Business Studies, Delhi University
      16. Surabhi Dogra (Amity International School, Saket) ALL INDIA RANK 19 I.P University BBA, ALL INDIA RANK 192 BBE, Delhi University
      17. Mani Makkar (St. Marks School) ALL INDIA RANK 34 I.P University BBA, BMS Cleared, Delhi University
      18. Poornima Puri (Mater Dei School) ALL INDIA RANK 37 I.P University BBA
      19. Aishwarya Bedekar (Birla Vidya Niketan) BMS ALL INDIA RANK 37 and BBA(FIA) 33 Shaheed Sukhdev College of Business Studies, Delhi University
      20. Kabir Khattar (Amity International, Noida) BMS ALL INDIA RANK 43 and BBA(FIA) 37 Shaheed Sukhdev College of Business Studies, Delhi University, BBE All India Rank 59, ALL INDIA RANK 35 NMAT (Narsee Monjee Institute Of Management Studies)
      21. Rachita Arora (DPS Rohini) BMS ALL INDIA RANK 48 and BBA(FIA) 42 Shaheed Sukhdev College of Business Studies, Delhi University
      22. Vatsal Khullar (Bluebells International School) BMS ALL INDIA RANK 51 and BBA(FIA) 45, Shaheed Sukhdev College of Business Studies, Delhi University, BBE All India Rank 210 Cleared Symbiosis Noida BBA & BSc Economics, Symbiosis School of Economics, Pune
      23. Arundhati Srinivasan (Gyan Bharati School) BMS ALL INDIA RANK 58, Shaheed Sukhdev College of Business Studies BBE All India Rank 343, Delhi University
      24. Ritika Yadav (Amity International, Saket) BMS ALL INDIA RANK 62 and BBA(FIA) 54 Shaheed Sukhdev College of Business Studies BBE Delhi University All India Rank 51, Cleared NMAT (Narsee Monjee Institute Of Management Studies), Cleared Symbiosis Pune
      25. Saksham Bhandari (Birla Vidya Niketan) BMS ALL INDIA RANK 71 Shaheed Sukhdev College of Business Studies BBE All India Rank 181, Delhi University ALL INDIA RANK 20 I.P University BBA
      26. Ibna Sharma (Bhavan's Vidyalaya Chandigarh) BMS ALL INDIA RANK 72, Shaheed Sukhdev College of Business Studies Delhi University, Cleared Symbiosis Pune
      27. Vrinda Mittal (Carmel Convent School) BMS ALL INDIA RANK 73 and BBA(FIA) 61 Shaheed Sukhdev College of Business Studies, BBE All India Rank 84, Delhi University, Cleared Symbiosis Pune & Noida BBA.
      28. Milind Vaish (DPS Dwarka) BMS ALL INDIA RANK 82 Shaheed Sukhdev College of Business Studies, Delhi University
      29. Wineeta Paul (Salwan Public School) BMS ALL INDIA RANK 84 and BBA(FIA) 69 Shaheed Sukhdev College of Business Studies, Delhi University
      30. Manya Mishra (DPS Vasant Kunj) BMS ALL INDIA RANK 94, Shaheed Sukhdev College of Business Studies, BBE 403, Delhi University.
      31. Udit Sabharwal (St. Columbas School) BMS ALL INDIA RANK 107, BBA(FIA) 86 Shaheed Sukhdev College of Business Studies Delhi University
      32. Simran Chhabra (Springdales, Pusa Road) BMS ALL INDIA RANK 131, Shaheed Sukhdev College of Business Studies Delhi University
      33. Harshita Bagai (Springdales School, Dhaulakuan) BMS ALL INDIA RANK 135, Shaheed Sukhdev College of Business Studies Delhi University, BBE All India Rank 400 ALL INDIA RANK 98 I.P University BBA
      34. Aishwarya Jain (Happy School) BMS ALL INDIA RANK 137 Shaheed Sukhdev College of Business Studies Delhi University
      35. Manasi Jain (Bluebells International School) BMS INDIA RANK 160 Shaheed Sukhdev College of Business Studies Delhi University
      36. Shreyans Jain (Birla Vidya Niketan) BMS ALL INDIA RANK 177, Shaheed Sukhdev College of Business Studies, BBE 185 Delhi University, ALL INDIA RANK 66 NMAT (Narsee Monjee Institute Of Management Studies) Cleared Symbiosis Pune BBA
      37. Mohammed Danish (Cambridge School) BBE All India Rank 59, Delhi University
      38. Sanjana Kumar (Birla Vidya Niketan) BBE All India Rank 146, Cleared Symbiosis Pune & Noida
      39. Nihal Mehta (Don Bosco School) BBE All India Rank 196, Delhi University
      40. Aneesh Sharma (DPS Vasant Kunj) BMS ALL INDIA RANK 189, Shaheed Sukhdev College of Business Studies Delhi University
      41. Asmita Narula (Apeejay School, Sheikh Sarai) BMS ALL INDIA RANK 193 and BBA(FIA) 145 Shaheed Sukhdev College of Business Studies Delhi University, BBE All India Rank 149, Cleared NMAT (Narsee Monjee Institute Of Management Studies)
      42. Apoorva Mehtani (DPS Mathura Road) BMS ALL INDIA RANK 198, Shaheed Sukhdev College of Business Studies Delhi University
      43. Ayushi Idda Sharma (Delhi Public School, RK Puram) BMS ALL INDIA RANK 202, BBE Rank 242 Shaheed Sukhdev College of Business Studies Delhi University, Cleared NMAT (Narsee Monjee Institute of Management Studies) Cleared Symbiosis Noida
      44. Isha Mallik (Amity International, Saket) BMS ALL INDIA RANK 210 Shaheed Sukhdev College of Business Studies Delhi University.
      45. Anshika jain ( Springdales School, Dhaulakuan) BMS ALL INDIA RANK 226, BBE All India Rank 117, Delhi University
      46. Nischay Choudhary (Indirapuram Public School) Cleared BMS, Delhi University, Cleared Symbiosis Pune, Cleared Christ University, Bangalore, BBA
      47. Arjun Dhawan (Modern School, V.V) ALL INDIA RANK 6, NMAT (Narsee Monjee Institute of Management Studies), BBA
      48. Pragya Gandhi (Delhi Public School, Mathura Road) ALL INDIA RANK 55 NMAT (Narsee Monjee Institute of Management Studies). Cleared BBE, Delhi University
      49. Darshinder Singh Kohli (DPS RK Puram) ALL INDIA RANK 59 NMAT (Narsee Monjee Institute of Management Studies)
      50. Ishan Agarwal (DPS RK Puram) ALL INDIA RANK 67 NMAT (Narsee Monjee Institute of Management Studies)
      1. Abhay Kapoor (Delhi Public School, R.K Puram) NMAT 112 (Narsee Monjee Institute of Management Studies)
      2. Dishari Dutt (The Mother's International School) NMAT 200 (Narsee Monjee Institute of Management Studies), BBA Cleared Symbiosis Pune
      3. Roopmanjari Mundhra (BlueBells International School) Cleared NMAT (Narsee Monjee Institute of Management Studies), BBA Cleared Symbiosis Pune
      4. Khushali Chugh (BlueBells International School) Cleared NMAT (Narsee Monjee Institute of Management Studies), BBA Cleared Symbiosis Pune, BBA Cleared Symbiosis BSc Economics, Symbiosis School of Economics, Pune
      5. Shivanti Sharma (Airforce Balbharati School) Cleared NMAT (Narsee Monjee Institute of Management Studies), BBA , Cleared Symbiosis Noida, BBA, Cleared Symbiosis BSc Economics, Symbiosis School of Economics, Pune
      6. Shikhar Gupta (The Indian School) Cleared NMAT (Narsee Monjee Institute of Management Studies), BBA , Cleared Symbiosis Noida, BBA
      7. Divyanshi Chauhan (Amity international school, Noida) Cleared Symbiosis Noida, BBA, Cleared Symbiosis BSc Economics, Symbiosis School of Economics, Pune
      8. Prakhar Pandey (Airforce Balbharati School) Cleared NMAT (Narsee Monjee Institute of Management Studies), BBA , Cleared Symbiosis Noida, BBA
      9. Suraaj Pathak (Father Agnel School) Cleared NMAT (Narsee Monjee Institute of Management Studies), BBA , Cleared Symbiosis Pune & Noida, BBA
      10. Aditya Sharma (Hansraj Model School) Cleared NMAT (Narsee Monjee Institute of Management Studies), BBA , Cleared Symbiosis Pune, Cleared Christ University, Bangalore, BBA
      11. Akshyit Vohra (The Mother's International School) ALL INDIA RANK 44 I.P University BBA,
      12. Rishab dua (DPS School, Dwarka) ALL INDIA RANK 71 I.P University BBA, Cleared Symbiosis Pune & Noida, BBA
      13. Aayushi Anand (Bluebells International school) ALL INDIA RANK 89 I.P University BBA, NMAT 169 (Narsee Monjee Institute of Management Studies), Cleared BBE, Delhi University & BBA, Christ University, Bangalore, Cleared Symbiosis Pune & Noida, BBA.
      14. Utsav Mathur (Cambridge School, Noida) ALL INDIA RANK 113 I.P University BBA, Cleared Symbiosis Pune
      15. Mahima Taneja (Carmel Convent School) ALL INDIA RANK 123 I.P University BBA Cleared Symbiosis Pune
      16. Ujjwal Batla (Father Agnel School,Gautam Nagar) ALL INDIA RANK 128 I.P University BBA
      17. Saumya Jain (Carmel Convent School) ALL INDIA RANK 154 I.P University BBA
      18. Vibhuti Batra (Amity International school) ALL INDIA RANK 150 I.P University BBA, Cleared NMAT (Narsee Monjee Institute of Management Studies) Cleared Symbiosis Pune
      19. Astha Monga (Birla Vidya Niketan) ALL INDIA RANK 159 I.P University BBA Cleared Symbiosis Pune & Noida, Cleared NMAT (Narsee Monjee Institute of Management Studies)
      20. Prabhleen Kaur (The Indian School) ALL INDIA RANK 186 I.P University BBA Cleared NMAT (Narsee Monjee Institute of Management Studies)
      21. Sukhman Kaur (Sardar Patel Vidyalaya) ALL INDIA RANK 194 I.P University BBA,
      22. Cleared NMAT (Narsee Monjee Institute of Management Studies) BBA, Cleared Symbiosis Pune & Noida, BBA
      23. Bhavna Rawat (St. Mary's School, Safdarjung) ALL INDIA RANK 200 I.P University BBA, Cleared Symbiosis Pune, BBA
      24. Srishti Grover ( Mater Dei School) ALL INDIA RANK 219 I.P University BBA, BMS ALL INDIA RANK 276, Delhi University
      25. Karan Jain (Summerfields School) ALL INDIA RANK 237 I.P University BBA
      26. Neal (Airforce Balbharati School) ALL INDIA RANK 257 I.P University BBA, Cleared Symbiosis Pune
      27. Sakshi Mendiratta (Delhi Public School, Vasant Kunj) ALL INDIA RANK 276 I.P University BBA
      28. Divyangini Lal (The Mother's International School) Cleared Symbiosis Pune, Cleared NMAT (Narsee Monjee Institute of Management Studies), BBA
      29. Govind Chowdhri (G.D Goenka School) Cleared Symbiosis Pune & Noida, BBA Cleared Christ University, Bangalore, BBA, Cleared NMAT (Narsee Monjee Institute of Management Studies)
      30. Aaryan Kapur (Delhi Public School, Mathura Road) Cleared NMAT (Narsee Monjee Institute of Management Studies), Cleared Symbiosis Pune, Cleared Christ University, Bangalore, BBA
      31. Rajan Jain (St. Xaviers School) Cleared NMAT (Narsee Monjee Institute of Management Studies), Cleared Christ University, Bangalore, BBA
      32. Archit Puri (Amity International School, Saket) Cleared NMAT (Narsee Monjee Institute of Management Studies)
      33. Digvijay Yadav (Apeejay School, Sheikh Sarai) Cleared NMAT (Narsee Monjee Institute of Management Studies)
      34. Rahat Sharma (Modern School, V.V) Cleared NMAT (Narsee Monjee Institute of Management Studies), BBA
      35. Divyaa Wadhwa (Birla Vidya Niketan School) Cleared NMAT (Narsee Monjee Institute of Management Studies) BBA
      36. Radhika Jain (Delhi Public School, RK Puram) Cleared Symbiosis Pune & Noida
      37. Aakanksha Agarwal (Delhi Public School, Mathura Road) Cleared Symbiosis Pune, Cleared I.P University, BBA, Cleared NMAT (Narsee Monjee Institute of Management Studies) BBA
      38. Adit Ahluwalia (St. Columba's School) Cleared Symbiosis Pune & Noida, BBA
      39. Gazal Gandhi (Ryan International School, V.K) Cleared Symbiosis Pune & Noida, BBA
      40. Aayush Sharma (Veda Vyasa DAV Public School) Cleared Symbiosis Pune & Noida,BBA
      41. Bhakti Anand (The Mother's International School) Cleared Symbiosis Pune, BBA, BMS ALL INDIA RANK 329, Delhi University
      42. Mannat Sawhney (St. Thomas School) Cleared Symbiosis Pune, BBA
      43. Arjun Wadhwa (K.R Manglam School) Cleared Symbiosis Pune, BBA
      44. Namisha Bansal (Apeejay School, Saket) Cleared Symbiosis Pune, BBA
      45. Shriya Sharma (Apeejay School, Saket) Cleared Symbiosis Pune, BBA
      46. Arushi Lohia (Amity International School, Saket) Cleared Symbiosis Pune ,BBA
      47. Osama Madni (Tagore Sr. Sec School) Cleared Symbiosis Pune, BBA
      48. Sahiti Khullar (St. Mark's Sr. Sec School) Cleared Symbiosis Pune, BBA
      49. Shrishti Nasa (Delhi Public School, Dwarka) Cleared Symbiosis Pune, BBA
      50. Mark Pavamani (Mt. St. Mary's School) Cleared Symbiosis Pune, BBA
      1. Sanchit Jindal (St. Mark's Sr. Sec School) Cleared Symbiosis Pune, BBA
      2. Bhavya Sehgal (Birla Vidya Niketan) Cleared Symbiosis Noida, BBA
      3. Saloni Tuli (Birla Vidya Niketan) Cleared Symbiosis Noida, BBA
      4. Arushi Anand (Delhi Public School, V.K) Cleared Symbiosis Noida, BBA
      5. Geetika Chawla (Birla Vidya Niketan) Cleared Symbiosis Noida, BBA
      6. Vanshika Dhingra (Carmel Convent School) Cleared Symbiosis Noida , BBA
      7. Sanjana Batra (Delhi Public School, Mathura Road) Cleared Symbiosis Noida,BBA
      8. Sharad Pahuja (Father Agnel School, Gautam Nagar) Cleared Symbiosis Noida, BBA
      9. Shraddha Iyer (Summerfields School) Cleared Symbiosis Noida, BBA
      10. Sarthak Arora (Bluebells International school) Cleared Symbiosis Noida, BBA
      11. Salil Sood (Birla Vidya Niketan) Cleared Symbiosis Noida, BBA
      12. Kanchan Singh (Manavabharati School) Cleared Symbiosis Noida, BBA
      13. Shivabh Malhotra (Amity International School) Cleared Symbiosis Noida, BBA
      14. Himanshu Goyal (St. Georges School) Cleared Symbiosis Noida, BBA
      15. Surya Khanna (Modern School) Cleared Symbiosis Noida, BBA
      16. Akshit Khanna (Modern School) Cleared Symbiosis Noida, BBA
      17. Sudhi Gupta (Apeejay School, Saket) Cleared Symbiosis Noida, BBA
      18. Akash Gupta (St. Cecilia School) Cleared Symbiosis Noida, BBA
      19. Arushi Gupta (Delhi Public School) Cleared Symbiosis Noida, BBA
      20. Lakshay Goyal (Happy Model School) Cleared Symbiosis Noida, BBA
      21. Nikita Marwah (St. Mark's Sr. Sec School) Cleared Symbiosis Noida, BBA
      22. Yamini Nayar (Delhi Public School, Dwarka) Cleared Symbiosis Noida, BBA
      23. Ishika Gupta (Delhi Public School, V.K) Cleared Symbiosis Noida, BBA
      24. Chahal Mehra (Amity School, Noida) Cleared Symbiosis Noida, BBA
      25. Sanskriti Kalra (Delhi Public School, Noida) Cleared Symbiosis Noida, BBA
      26. Shubhangi Goel (Lotus Valley International School) Cleared Symbiosis Noida, BBA
      27. Heemanshu Mahajan (Lotus Valley International School) Cleared Christ University, Bangalore, BBA
      28. Ujjwal Jain (Birla Vidya Niketan School) Cleared Christ University, Bangalore, BBA
      29. Kamya Tulsiani (Mater Dei School) Cleared Christ University, Bangalore, BBA
      30. Amol Jain (Delhi Public School, Ludhiana) Cleared Christ University, Bangalore, BBA
      31. Varun Philip (Don Bosco School) Cleared Christ University, Bangalore, BB
      32. Agrima Arora (K.R Mangalam School) Cleared Christ University, Bangalore, BBA
      33. Kedar Kashid (GRM School, Bareilly) Cleared Christ University, Bangalore, BBA
      34. Geetanshi Sharma (Amity School, Mayur Vihar) Cleared Symbiosis Noida, BBA
      35. Rimjhim Thakur (Apeejay School, Sheikh Sarai) Cleared Symbiosis BSc Economics, Symbiosis School of Economics, Pune
      36. Raina David Tiru (K.V Pushp Vihar) BMS ALL INDIA RANK 5*, BBA(FIA) 4*, Shaheed Sukhdev College of Business Studies, Delhi University
      37. Kshitij Maurya (DPS, Dadri) BMS ALL INDIA RANK 6*, BBA(FIA) 6* Shaheed Sukhdev College of Business Studies, Delhi University.
      38. Harshita Kanojia (Laxman Public School) BMS ALL INDIA RANK 14*, BBA(FIA) 14* Shaheed Sukhdev College of Business Studies,Delhi University,
      39. Nikhil Yadav (Lotus Valley International School) BMS ALL INDIA RANK 19*, BBA(FIA) 19* Shaheed Sukhdev College of Business Studies, Delhi University.
      40. Konika Upadhyay (MDH International School), BMS ALL INDIA RANK 20*, BBA(FIA) 20* Shaheed Sukhdev College of Business Studies, BBE 26* Delhi University.
      41. Sudha ( K.V Andrews Ganj) BMS ALL INDIA RANK 82*, BBA(FIA) 56* Shaheed Sukhdev College of Business Studies BBE 42*, Delhi university